ولخرجی منافقین در شهرهای جنوبی/ پرداخت 2 میلیارد برای یک ترور در اهواز!

جانشین اطلاعات عملیات ستاد کل نیروهای مسلح گفت: برای افراد دستگیر شده حادثه تروریستی اهواز برای انجام یک ترور در اهواز دو میلیارد تومان پاداش تعیین شده بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز،سرتیپ سید مجید میر احمدی افزود: برای ناامن سازی خوزستان، شیراز، مشهد، قم، اصفهان، تهران و دیگر استان‌ها به ازای هر حادثه تروریستی حمایت کنندگان آنها با ظرفیت‌های مالی عظیم آنها را پشتیبانی می‌کنند.
 
وی در مراسم بزرگداشت شهدای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان، تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و تقدیر از گروه‌های جهادی برتر در مسجد جوادالائمه اهواز اظهار کرد:
 
شهدای مدافع حرم شهدای مدافع امنیت هستند، اساسا آنچه که در منطقه منجر به تشکیل جریان‌های داعش، النصره و سایر گروه‌های تکفیری شده، اهداف دشمنان برای ناامنی جمهوری اسلامی ایران هست که خواب‌های پریشان خود را در ناامنی گسترده ایران دیده تا نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را اسقاط کنند.
 
سرتیپ میراحمدی بیان کرد: قدرت‌های بزرگ با اتکا به دلارهای برخی کشورهای عربی از جمله عربستان سعودی و امارات تلاش‌های بسیار گسترده‌ای را به خرج دادند تا اهداف خود را در کشور ایران پیاده کنند و روزانه جان و خون هزاران انسان بی‌گناه را در سرزمین ما جاری کنند.
جانشین اطلاعات عملیات ستاد کل نیروهای مسلح گفت: امروز آنها به مدرن‌ترین سلاح‌ها مجهز شده و خودروها و امکانات اربابان و پشتیبان کنندگان تروریستی محدود یا در یک بستر مشخصی نیست بلکه نامحدود است و به آنها گفتند برای هر عملیات موفق شما را به طور کامل پشتیبانی می‌کنیم.
 
سردار سرتیپ میراحمدی تصریح کرد: اطلاعات مربوط به مراکز پشتیبانی آنها در اختیار ما است و امروز آنچه که شما مردم شریف به آن توجه دارید شناخت نقشه‌های دشمن است.
 
وی اظهار کرد: در بیانیه گام دوم انقلاب که مقام معظم رهبری با ورود به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب صادر کرد، مهم‌ترین نکته شناخت طرح و نقشه‌های دشمن است.
 
جانشین اطلاعات عملیات ستاد کل نیروهای مسلح یادآور شد: آمریکایی‌ها با تشکیل یک ستاد چند صد نفره و با گسیل آنها به کشورهای مختلف تلاش می‌کنند تا درآمد جمهوری اسلامی را صفر و از ورود هر امکاناتی حتی دارو و غذا به ایران جلوگیری کنند.
 
سردار سرتیپ میراحمدی بیان کرد: در اثر این فشار اقتصادی به تعبیر آنها ایران دچار اغتشاش و ناامنی شود، به زعم آنها مردم ناراضی و گرسنه برای اعتراض به حکومت، گرانی و مشکلات معیشتی به خیابان‌ها بریزند و کشور را نا امن کنند.
 
وی عنوان کرد: دشمن می‌گویند اگر در سایه این تحریم‌ها یک میلیون نفر در تهران به خیابان‌ها بیایند این نظام ساقط می‌شود؛ یکی از اهداف آنها ایجاد ناامنی روانی است، یعنی دشمن هر لحظه برای مردم شایعات و نگرانی‌هایی ایجاد می‌کند که مثلا در ایران قحطی می‌شود.
 
جانشین اطلاعات ستاد کل نیروهای مسلح گفت: تلاش سوم آنها ناامید کردن مردم نسبت به مسئولان است تا مردم احساس کنند که سبک زندگی و منش مدیران با آنها تفاوت دارد.
 
سردار سرتیپ میراحمدی با‌اشاره به تلاش دشمن برای ایجاد فساد در سراسر کشور و القای این مسئله که کسی عزم مقابله با آن را ندارد، ادامه داد: یکی از اقدامات دیگری که دشمنان دنبال می‌کنند این است که دستاورد انقلاب اسلامی برای مردم چه بوده و بسیار مضحکانه حکومت سراسر خائن پهلوی را به عنوان دوره طلایی ایران معرفی کنند.
 
وی با‌اشاره به تلاش دشمن برای توسعه اقدامات تروریستی و ناامن‌سازی امنیت مردم در همه نقاط کشور بیان کرد: ملت با وجود همه مشکلات و تنگناها، نقشه‌های دشمنان را نقش برآب کردند. جانشین اطلاعات ستاد کل نیروهای مسلح عنوان کرد: ۲۲ بهمن امسال روز عزای دشمنان ایران بود و اصلا در محاسبات خود تصور نمی‌کردند در این فشار اقتصادی و تحریم‌ها مردم اینطور به صورت یکپارچه و گسترده‌تر از هر سال حضور داشته باشند.
 
سردار سرتیپ میراحمدی یادآور شد: هرچند برخی فشارها خارجی است اما کم کاری‌های مسئولان در این شرایط سخت اقتصادی قابل توجیه نیست.
 
وی با طرح این سؤال که وزیر مسکنی که می‌گوید افتخارم این بود یک متر مسکن نساخته ام در چنین جنگ اقتصادی به چه درد مردم می‌خورد، ادامه داد: در این کارزار مسئولان باید همچون فرماندهان شهید، مدافعان امنیت و مجاهدان در مقابل دشمن بایستند.
 
جانشین اطلاعات عملیات ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه در این شایعه پراکنی‌ها مسئله مهم ایستادگی مردم است و اینکه برعکس نقشه‌های دشمنان عمل کند، عنوان کرد: امروز در هر محفلی می‌گویند برای حفظ سرمایه‌های خود باید دلار و طلا خریداری کنیم، در حالی که این خط دشمنان است.
 
سرتیپ میراحمدی با ابراز امیدواری نسبت به حل مشکلات گفت: یکی از اقدامات مؤثر سپاه فعالیت‌های در راستای محرومیت زدایی است که در کاهش آلام و مشکلات مناطق محروم تأثیر دارد.


انتهای پیام/
http://enghelab-news.ir/1122
اخبار مرتبط

نظرات شما