به همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم؛

گردهمایی تخصصی روحانیان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود

رئیس اداره فرهنگی و فوق‌برنامه دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم از برگزاری گردهمایی تخصصی دانش‌افزایی و توانمندسازی روحانیان دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز،حجت‌الاسلام محمدصادق زمانی  درباره برگزاری گردهمایی تخصصی روحانیان دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: نخستین گردهمایی تخصصی دانش‌افزایی و توانمندسازی دینی، فرهنگی و حرفه‌ای روحانیان دانشگاه آزاد اسلامی به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم، فروردین ۹۸ در مجتمع یاوران مهدی قم برگزار می‌شود.

وی افزود: واحد قم در این گردهمایی میزبان روحانیان شاغل در دانشگاه آزاد اسلامی اعم از اعضای هیئت علمی و مدیران و مسئولان فرهنگی، ائمه جماعات، مسئولان دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد سراسر کشور است که به‌منظور توانمندسازی دانشگاهیان در عرصه‌های دینی، فرهنگی و حرفه‌ای در این گردهمایی حضور خواهند داشت.

مسئول ستاد اجرایی نخستین گردهمایی روحانیان دانشگاه آزاد اسلامی با تشکر از مسئولان فرهنگی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: از آنجایی که شهر مقدس قم ام‌القرای جامعه اسلامی بوده؛ بنابراین برگزاری این گردهمایی در جوار کریمه اهل بیت (س) و حوزه علمیه مقدسه بسیار ارزشمند است.

زمانی با اشاره به حضور شخصیت‌های حاضر در این گردهمایی بیان کرد: دکتر علی‌اکبر ولایتی  رئیس هیئت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و حجت‌الاسلام ابراهیم کلانتری معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی از سخنرانان اصلی این گردهمایی خواهند بود.

زمانی

وی گفت: درنظر داریم این گردهمایی با سخنرانی آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی افتتاح و با سخنان آیت‌الله نوری همدانی و یا آیت‌الله سبحانی به پایان برسد.

رئیس اداره فرهنگی و فوق‌برنامه دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم با بیان اینکه این گردهمایی روزهای ۲۱ و ۲۲ فروردین جاری برگزار می‌شود، افزود: در این گردهمایی دوروزه٬ سه کارگاه آموزشی با محور پیام مقام معظم رهبری درباره گام دوم انقلاب، مسائل مبتلابه دانشگاهیان و شیوه‌های پاسخ به شبهات با حضور استادان برجسته حوزه و دانشگاه برنامه‌ریزی شده است.

زمانی افزود: تمام تلاش دست‌اندرکاران این گردهمایی آن است که روحانیان دانشگاه آزاد اسلامی با جریان‌ها و مسائل مختلف کشور آشنا شوند و با بهره‌مندی از استادان برجسته کارگاه‌های آموزشی، اطلاعات خود را به‌روزرسانی کنند.

مسئول ستاد اجرایی نخستین گردهمایی روحانیون دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد: مسجد، اقامه نماز، عفاف و حجاب مهم‌ترین مباحثی است که در این گردهمایی مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

 انتهای پیام/
منبع:انقلاب نیوز
http://enghelab-news.ir/1907
اخبار مرتبط

نظرات شما