چرا عربستان بر تنش با ایران تمرکز کرده است؟

عربستان سعودی از آمریکا درخواست کرد تا به ایران برای تغییر رژیم حمله کند. سعودی‌ها در ۳۰ ماه می در مکه در کنفرانس عرب گردهم می آیند تا از اقدام علیه ایران حمایت کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز،کانال تلگرامی مرکز مطالعات خلیج فارس درباره تنش میان ایران عربستان نوشت:

بررسی تحلیلی رسانه‌های سعودی در کشاکش تنش مابین ایران و آمریکا؛ عربستان ناتوان از تقابل با ایران در آرزوی رویارویی تهران و واشنگتن به انتظار نشسته است.

المانیتور

چرا عربستان سعودی بر تنش با ایران تمرکز کرده است؟

عربستان سعودی از آمریکا درخواست کرد تا به ایران برای تغییر رژیم حمله کند. سعودی‌ها در ۳۰ ماه می در مکه در کنفرانس عرب گردهم می آیند تا از اقدام علیه ایران حمایت کنند.مطبوعات تحت کنترل رژیم سعودی آشکارا از حملات آمریکا علیه ایران میگویند تا ایالات متحده را رو به روی ایران قرار دهند. یکی از سردبیران به طور واضح می‌گوید چنین حمله‌ای لازم است چرا که انفجار نفتکش‌های عربستان در فجیره و انفجار خط لوله نفتی عربستان توسط حوثی ها هردو به وسیله ایران انجام شده و حوثی ها عروسک‌هایی در دستان ایران هستند.

سایر اظهار نظرها این است که ایران دارای قوای ضعیفی در مقابل آمریکاست و به راحتی شکست می‌خورد و پس از این شکست تظاهرات مردمی انجام خواهد شد و در نهایت به پایان رژیم خواهیم رسید و به واسطه آن گروه‌های تحت حمایت ایران نظیر حزب الله نیز از بین خواهند رفت هرچند در این بین به اسرائیل آسیب زیادی وارد خواهد شد.انتهای پیام/
http://enghelab-news.ir/2933
نظرات شما