رئیس جمهور صبح امروز در سخنانی با انتقاد به کسانی که می گویند باید بازگشت به توافق با صحت سنجی کامل و بدور از عجله مشابه در برجام که باعث ناکام ماندن آن شد انجام شود گفت: چرا از وین می ترسید؟
رئیس جمهور روحانی صبح امروز گفت: برخی می‌گویند دست ظالم باید قطع شود ولی در اردیبهشت و خرداد کراهت دارد، بگذارید به تیر ماه و این‌ها برسیم بعد!
ایران در حوزه بهره گیری از نیروی هسته‌ای در تولید برق نتوانسته از ظرفیت‌های موجود بهره چندانی ببرد در حالی که این موضوع در دنیا از اهمیت بسیاری برخوردار است. به این ترتیب لازم است اقتصاد برق ایران در گام دوم انقلاب و در سال تولیدبا استفاده از یک راهبرد دقیق، شکوفایی بیشتری را تجربه کند.
رئیس سازمان بسیج گفت: در شرایط فعلی، با وزارت بهداشت توافق کردیم تا با همکاری مردم مجدداً بر قطع زنجیره کرونا متمرکز شویم و طرح غربالگری شهید سلیمانی را اجرا کنیم.
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با اشاره به اینکه وابستگی به خارج مشوق دشمنان برای تحریم است، گفت: بی شک امروزمهم ترین ابزار خنثی نمودن حربه ی تحریم، تقویت اقتصاد داخلی از طریق حمایت از تولیدات داخلی و برداشتن موانع از پیش روی تولید است.
کارشناسان فضای مجازی با اشاره به تهدیدها و معضلات پیش روی کودکان ونوجوانان در فضای مجازی، مطرح کردند: برای جلوگیری از ورود معضلات و مشکلات فضای مجازی در بین فرزندان باید والدین سواد رسانه ای خود را ارتقا و کنترل نحوه استفاده از این فضا توسط فرزندان را بیشتر کنند.
امروز فضای مجازی یکی از مهمترین عرصه های قدرت در دنیا می باشد که همین موضوع اهمیت حضور در آن را می رساند اما این حضور باید با برنامه و تولید محتوا و جلوگیری از آسیب باشد در حالی که فضای مجازی امروز در کشور ما کاملا رها است.
با توجه به اینکه مسئولین استان خبر از عدم کمبود مرغ در استان می دهند اما وجود صف های طولانی برای تهیه مرغ گرم عکس این موضوع را ثابت می کند.
عضو خبرگان رهبری با بیان این‌که پشتیبانی و مانع زدایی از تولید نیازمند کار جهادی و انقلابی است، گفت: مجلس و دولت موانع تولید را برطرف کنند.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:باید در مسیر تولید مشکلات را کنار زده و این مسیر را هموار کنیم و با پشتیبانی و حمایت لازم از تولید، موانع متعدد از جلوی پای تولید کننده برداشته شود.
برای داشتن یک اقتصاد شکوفا و پایدار باید توجه ویژه ای به بحث تولید داشته و یک برنامه کلان برای آن ایجاد کنیم و در رفع موانع تولید برنامه ریزی منسجم داشته باشیم.
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه از دشمن ضربه زیاد نمی‌خوریم بلکه از درون ضربه می‌خوریم، گفت: مسئولین و دولتی ها بجای شعار دادن به میدان بیایند تا مشکلات را رفع کنند.
در سایه نظارت‌های ناکافی و بدون برنامه‌ریزی مسئولان و از همه مهمتر عدم تحقق شبکه ملی اطلاعات که از مهمترین مطالبات رهبری و مردم است، سبک اندیشه و رفتار اینستاگرامی زندگی مردم ایران را تحت‌الشعاع قرار داده است.
نائب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین با اشاره به اینکه دشمن با تهاجم فرهنگی و جنگ اقتصادی به دنبال آسیب زدن به پایه های اقتدار و امنیت کشور است، گفت: پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها دو عامل مهم در رشد اقتصاد کشور است.
شب گذشته در گفتگوی مجازی ظریف با جمعی از اهالی سیاست و رسانه با موضوع تفاهم نامه ایران و چین تقریبا به همه شبهات پیرامون این تفاهم نامه پاسخ داده شد اما چند حاشیه و سوال بی جواب باقی ماند.
استاد دانشگاه تهران با بیان این‌که انقلاب اسلامی ایران خط بطلانی بر نادیده‌گرفته‌شدن مردم بود، گفت: جمهوریت و اسلامیت اجزای جدانشدنی انقلاب اسلامی ایران است.
هر روز که به روزهای پایانی سال نزدیک می شویم آمار مصدومین حوادث چهارشنبه سوری منتشر می شود اما واقعا چرا برخی در این روزهای کرونایی برای کادر درمان مشکلات بیشتری را ایجاد می کنند.
دبیر انجمن سواد رسانه‌ای استان قم با انتقاد از دستگاه‌های فرهنگی کشور، گفت: پدیده ساسی مانکن حاصل بی عملی متولیان فرهنگی کشور است.
آتش نشانان بهترین راه جلوگیری از آسیب دیدگی و سوختگی در حوادث چهارشنبه سوری را ماندن در خانه دانستند.
عضو هیئت‌رئیسه مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه پیوستن به اف‌ای‌تی‌اف باعث تسلط بیشتر دشمن بر اقتصاد داخلی است، گفت: در حقیقت آمریکایی‌ها می‌خواهند ما به اف‌ای‌تی‌اف بپیوندیم تا با شفاف شدن اطلاعات مالی کشورمان برای آن‌ها، فرایند تحریم‌ها را بهتر پیش ببرند.