مهمتر از خطا و فواحش،بازنشر و شیوع آن است چرا که این کار قبح زدایی از عمل می کند و پرده های حیا را در جامعه می درد.
چند سالی است که تب زایمان زنان سلبریتی در خارج از کشور بالا گرفته است و هر از چندی خبر زایمان یکی از زنان بازیگر و یا همسر بازیگران و خواننده گان و... در رسانه های منتشر می شود .
استاد حوزه علمیه قم با بیان اینکه شهدای مدافع حرم به دنبال دنیا و مال اندوزی نبودند، گفت: شهدای مدافع حرم به دنبال حرف رهبرمعظم انقلاب و ولی فقیه و خدا و پیامبر(ص) بودند در روز قیامت هم با آنان هستند.
مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی(ره) تصریح کرد: تا زمانی که گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشیم، هیچ خطری کشورمان را تهدید نمی کند.
امام جمعه قم تصریح کرد: برخلاف خواست دشمنان جبهه مقاومت و ملت فلسطین، معامله قرن از هم اکنون توطئه ای شکست خورده است.
دو تن از افرادی که در اینستاگرام اقدام به پخش کلیپ هایی با لهجه قمی همراه با تمسخر میکنند روز گذشته با انتشار کلیپی جدید دایره توهین به مردم شریف قم را گسترده تر کردند!
محمود علیزاده طباطبایی که سالهاست وکالت خاندان آیت الله هاشمی رفسنجانی را دارد و در پرونده های مختلف این خاندان نقش داشته است وکالت محمد علی نجفی را در قتل همسرش پذیرفت.
در زمان مولا امیر المومنین علی (ع) مردم از عمق جان و قلب بی بصیرت بودند و بی فکر عمل می کردند و با جهالت تمام وقتی کار از کار می گذشت اسم خودشان را تواب می گذاشتند.
مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی(ره) تصریح کرد: همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند اراده بالای ملت ایران باعث خواهد شد که در رویارویی اخیر، آمریکا وادار به عقب نشینی شود.
شبکه دوم سیما درحالی به یک زوج به اصطلاح شاخ اینستاگرام که در ابتذال شهرت دارند به بهانه توبه از گذشته خود آنتن داد که این افراد همچنان به فعالیت گذشته خود در ترویج ابتذال می‌پردازند!
اگر شما به مستندهایی که می‌سازند نگاه کنید متوجه می‌شوید که هدف این است که نشان دهند در رژیم گذشته همه چیز خوب و تمیز بود و همه چیز به درستی کار می‌کرد. اکثر این‌ها جعلی است. مثلا تلویزیون «من و تو» که نشان می‌دهد حتی وضع ترافیک هم در آن زمان خیلی خوب بود، اکثرا این‌ها دروغ است.
برگزاری جشن و پایکوبی همراه با پخش موسیقی‌های نا مناسب و کشف حجاب در دانشگاه زنجان آن هم، همزمان با برنامه گرامیداشت سالروز تدفین شهدای گمنام باز هم این دانشگاه را به حاشیه کشاند.
همونطور که پیش‌بینی میشد و رهبر بزرگوارمون هم چند ماه پیش تذکر داده بودند، پروژه فتنه و آشوب در آستانه اجرایی شدن طرح معامله قرن بین اعراب و اسرائیل، از داخل دانشگاه تهران با پوشش و بهانه اعتراض به حجاب کلید خورد.
دبیرکل جنبش بابلیون عراق با اشاره به حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران از این کشور در جنگ با داعش گفت: سردار سلیمانی دوست، عزیز و فرمانده ما است.
آرایش جنگی بگیرید،یعنی دیده بان بصیر انقلاب،که در نا امن ترین منطقه زمین،امن ترین کشور جهان را ایجاد کرده و در سیاست و کاردانی شهره است دارد صف آرایی و تجهیز دشمن سفاک را میبیند.
مدت ها بود میخواستم حرفی برای تیپ فاطمیون افغانستان بگویم!چیزی به سینه ام میکوفت که تو کجا و صحبت از این اولیا خاص خدا کجا؟
در این تحلیل اثبات میکنیم،هر احدی که از مذاکره با آمریکا صحبت کند، خائن و جنگ طلب واقعی است و چگونه جنگ اصلی را به کشور خواهد کشاند.
مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی با بیان اینکه آموزش و پرورش در جامعه رها شده است ، تصریح کرد: اگر امروز به آموزش و پرورش توجه نکنیم فردا بسیار دیر خواهد بود و هرکس در حد توان باید در آموزش و پرورش حرکتی انجام دهد.
رییس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی تصریح کرد: توجه جدی به مقوله نظریه پردازی دینی در جامعه و تعمیق مبانی معرفتی در این خصوص مطالبه جدی مقام معظم رهبری است.
رئیس کمیته‌ علمی همایش نظریه علم اسلامی و کاربست نظام آموزش و پرورش ، پاسخ به نیاز فرهنگی جامعه را مهم‌ترین هدف برگزاری این همایش در قم برشمرد.