یکی از معضلات تئاتر ایران این است که برخی از مدیرانی که به کارگردانی رو آورده‌اند در ترویج ابتذال و عوام‌زدگی با شبه‌روشنفکران در رقابت هستند!
مریم بوبانی پیرزنی است که به برکت صداوسیما معروف شده است و در صفحه شخصی خود ترویج نگهداری سگ و گربه می کند و عکس خود را بدون حجاب منتشر کرده است!
چطور امکان دارد فردی در خارج از کشور زندگی کند و ادعای مخالفت ومبارزه سیاسی با جمهوری اسلامی را داشته باشد، اما آثار ترجمه شده‌اش در ایران هم روی صحنه برود و در بازار کتاب امکان انتشار داشته باشد.
مدیریت اصلاح طلبان بر شهر تهران علاوه بر تغییر نام خیابان ها یک هدف دیگر را هم دنبال می کند و آن تلاش و هزینه برای دوچرخه سواری و موتور سواری «بانوان» است!
از ابتدای سال تاکنون، بخشی از سالن‌های نوساز سینما در انحصار یک سرمایه‌دار نوکیسه که با چانه‌زنی کارت تهیه‌کنندگی گرفته قرار دارد!
انتظارات بی جا و توقع معجزه یک شبه از رئیس قوه قضائیه کاریست که به نوعی خیانت محسوب میشود که در حق شخص آیت الله رئیس برخی از انقلابی ها انجام میدهند.
ظاهرا برخی ها در داخل آنچنان شیفته آمریکا و غرب زده اند که برای سینه چاک دادن از هیچ اقدامی روی گردان نیستند .
برخورد پلیس با برهم زننده گان امنیت اخلاقی و روانی جامعه وظیفه اصلی پلیس است اما در این میان برخوردهایی را مشاهده میکنیم که مورد تائید هیچ کسی نیست اما با هنجار شکن و کسی که هیچ حرفی را متوجه نمیشود و حالت عادی هم ندارد چگونه باید در جامعه برخورد کرد.
مینی‌سریال «چرنوبیل» درباره حادثه نیروگاه هسته‌ای چرنوبیل که در سال 1986 در اوکراین اتفاق افتاد و باعث پخش مواد رادیواکتیو در بخشی از غرب شوروی سابق شد، از برخی رسانه‌های جهان در حال پخش است.
خواننده رپ نه چندان خوشنام که با سابقه تولید آثار زیرزمینی مبتذل سال‌ها در شبکه نسیم فعالیت می‌کرد گویا در نهایت به پایان راه به عنوان تنها خواننده رپ در صداوسیما رسیده است.
یک نشریه انقلابی که گستره توزیع آن در نماز جمعه است مدعی شد: «سید حسن مصطفوی» یادگار یادگار امام(!) در نماز عید فطر فرزند تازه معمم شده خود را با درگیری و «مشاجره» لفظی به صف اول برده و جلوتر از مسئولان نظام قرار داد!
ایران هنوز تکلیف خود را در قبال FATF روشن نکرده است. واقعیت اینجاست که اگر ایران تصمیم به عدم پذیرش FATF داشته باشد، نمی‌تواند حتی منفعتی از قراردادهای دوجانبه خود ببرد چرا که مناسبات جهانی در این قالب تعریف شده است.
متاسفانه طیف اصلاحات نگاه ابزاری به زنان دارد. این طیف به هیچ عنوان دغدغه‌ای برای احقاق حقوق بانوی ایرانی ندارد. هدف اصلی این جنجال آفرینی ها «ایجاد گسل‌های جنسیتی برای تحریک به اعتراض و آشوب» است.
مهمتر از خطا و فواحش،بازنشر و شیوع آن است چرا که این کار قبح زدایی از عمل می کند و پرده های حیا را در جامعه می درد.
چند سالی است که تب زایمان زنان سلبریتی در خارج از کشور بالا گرفته است و هر از چندی خبر زایمان یکی از زنان بازیگر و یا همسر بازیگران و خواننده گان و... در رسانه های منتشر می شود .
استاد حوزه علمیه قم با بیان اینکه شهدای مدافع حرم به دنبال دنیا و مال اندوزی نبودند، گفت: شهدای مدافع حرم به دنبال حرف رهبرمعظم انقلاب و ولی فقیه و خدا و پیامبر(ص) بودند در روز قیامت هم با آنان هستند.
مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی(ره) تصریح کرد: تا زمانی که گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشیم، هیچ خطری کشورمان را تهدید نمی کند.
امام جمعه قم تصریح کرد: برخلاف خواست دشمنان جبهه مقاومت و ملت فلسطین، معامله قرن از هم اکنون توطئه ای شکست خورده است.
دو تن از افرادی که در اینستاگرام اقدام به پخش کلیپ هایی با لهجه قمی همراه با تمسخر میکنند روز گذشته با انتشار کلیپی جدید دایره توهین به مردم شریف قم را گسترده تر کردند!
محمود علیزاده طباطبایی که سالهاست وکالت خاندان آیت الله هاشمی رفسنجانی را دارد و در پرونده های مختلف این خاندان نقش داشته است وکالت محمد علی نجفی را در قتل همسرش پذیرفت.