2017 July 20 - پنج شنبه 29 تير 1396
انقلاب نیوز | enghelab-news.ir
یادداشت:
پایگاه انقلاب نیوز: گذشت زمان و تحقق نیافتن وعده های روحانی باری بر دوش دولت یازدهم گذاشته که سنگینی اش تا به امروز بر روی شانه های خود دولت و همچنین مردمی که به آن اعتماد کردند احساس می شود.
پیشنهاد سردبیر
دانش اگر در ثریا هم باشد مردانی از اصلاحات آن را پلمپ خواهند کرد
یاداشت:
پایگاه انقلاب نیوز: شرایط بغرنجی که بر اقتصاد و سیاست کشور حاکم است.تمام نظرات کارشناسان و همچنین آحاد مردم نشان دهنده آن است که وعده هایی که روحانی داده بود عملی نشد
نوشیدن جام زهر قطعنامه برای امام(ره)
پایگاه انقلاب نیوز: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی دیروز در سخنانی در همایش بانوی انقلاب در خصوص پذیرش قطعنامه توسط حضرت امام(ره) و توصیف جام زهر روایت تازه‌ای را مطرح کرد و گفت:«امام(ره) به این نتیجه رسید که باید تا قبل از خودشان جنگ را تمام کند البته گفتند جام زهر را نوشیدم اما دو سه ماه پس از جنگ به خود من گفتند که جام زهر برای من شیرین شد».
برجام یک آزمایش عملی و علنی برای نشان دادن بدعهدی امریکا بود/ما حتی در قضیه هسته ای هم نباید مذاکره می کردیم
حجت الاسلام سید رضا اکرمی:
پایگاه انقلاب نیوز: حجت السلام سید رضا اکرمی گفت: مردم فکر می کردند که مسئولین ما با یک دندگی و لجبازی نمی خواهند با امریکا مذاکره کنند ولی امروز پس از برجام به این نتیجه رسیدند که نباید حتی در مورد هسته ای نیز مذاکره انجام می دادند.
سرانجام برجام همان شد که رهبر معظم انقلاب پیش بینی کرده بودند/از حاصل برجام ناراضی هستیم
عضو سابق حزب اعماد ملی در گفت و گو با انقلاب نیوز:
پایگاه انقلاب نیوز: دستگاه ها و نهاد های بالا دستی باید با هماهنگی درون سازمانی شخص رهبری را محور قرار دهند، اینجا است که کشور مستحکم و به دور از چشم طمع دشمن می تواند به موفقیت دست پیدا کنند.
دولتمردان به مردم بگویند که در قضیه برجام اشتباه کرده اند/ دشمن به هیچ کدام از تعهدات خود پایبند نماند
محمد کاظم انبارلویی در گفتگو با انقلاب نیوز:
پایگاه انقلاب نیوز: عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر این که دشمن به هیچ کدام از تعهدات خود در خصوص مذاکرات هسته ای و مساله برجام پایبند نماند، تصریح کرد: در مقطع کنونی دولتمردان باید به مردم بگویند که در قضیه برجام اشتباه کرده اند.
قرارداد ایران و توتال با هدف امتیاز گیری سیاسی بوده است/ اروپایی ها با دریافت امتیاز اقتصادی از مواضع سیاسی خود کوتاه نمی آیند
نماینده سابق ایران در اوپک در گفت و گو با انقلاب نیوز:
پایگاه انقلاب نیوز: نماینده سابق ایران در اوپک در گفت: این اطمینان را می دهم که بسته شدن این قرارداد سیاسی بوده و دولتمردان ما این امتیاز را به فرانسوی ها داده اند تا به وسیله آن امتیازات سیاسی و مربوط به برجام را دریافت کنند تا حسن رابطه با آنها برقرار شود.
قطعا نگاه ترمیمی در چینش وزرا بهتر از نگاه سیاسی و فراجناحی است/ با سود بالای بانک ها تولید به هیچ وجه پایدار نخواهد بود
سید محمد غرضی در گفت و گو با انقلاب نیوز:
پایگاه انقلاب نیوز: غرضی درباره تکرار وعده انتخاباتی قالیباف از زبان روحانی مبنی بر ایجاد سالانه 950 هزار شغل گفت: اراده ایجاد شغل به روش ها است نه به زبان و گفتار اشخاص، در کشوری که سود سرمایه گذاری برای تولید بالای 2 درصد باشد هر شغلی هم که ایجاد شود بعد از مدتی به صورت خودکار از بین می رود.
حرکت های تخریبی علیه سپاه در داخل کشور بسیار مشکوک است
سردار یدالله جوانی در گفت و گو با انقلاب نیوز:
پایگاه انقلاب نیوز: سردار یدالله جوانی گفت: حرکت افراد داخلی به موازات دشمنان خارجی نمی تواند به صورت اتفاقی باشد چرا که به طور قوی می توان گفت این ارتباطات به صورت نزدیک است.
در قضیه برجام امریکا به هیچ صراطی مسقیم نمی شود مگر با زبان محکم/نهاد های بالا دستی باید نظارت بر برجام را بیشتر و متناوب کنند
سخنگوی اسبق وزارت امور خارجه در دولت سید محمد خاتمی:
پایگاه انقلاب نیوز: سخنگوی وزارت امور خارجه دولت اصلاحات گفت: امریکایی ها نشان دادند که به هیچ معیار و منطقی پایبند نبوده و نیستند. این را باید بدانیم که تا با زبان محکم با امریکایی ها صحبت نکنیم آنها به هیچ صراطی مستقیم نمی شوند.
حمله به سپاه پاسداران و امضای قراردادهای ننگین
پایگاه انقلاب نیوز: تجربه های گذشته ثابت کرده است هرگاه به فعالیت های اقتصادی سپاه پاسداران حمله شده است قراردادهای اقتصادی ننگینی به ملت تحمیل شده است.
"اینستاگرام" ویترین بی بندوباری؟!
پایگاه انقلاب نیوز: در خلال کم توجهی مسئولین فرهنگی به شبکه های اجتماعی و غفلت از فرهنگ سازی به جوانان و نوجوانان شاهد گسترش روز افزون بی بندوباری و فساد اخلاقی در شبکه های اجتماعی بخصوص اینستاگرام هستیم.

"آرایش های آنچنانی و خودنمایی"با حجاب های اینستاگرام! + عکس
پایگاه انقلاب نیوز: فضای اجتماعی برای بسیاری از مردم این روزها محل مراجعه، سرگرمی، کسب اخبار و اطلاعات و ... شده است به طوری که تقریباً این روزها همه حتما یکی از شبکه های اجتماعی را بر روی موبایل های خود نصب کرده و استفاده می کنند.
قرارداد با توتال ایراد داشته باشد مجلس ورود می کند/موضوع قرارداد با توتال هفته آینده در مجلس بررسی می شود
عضو کمیسیون انرزی:
پایگاه انقلاب نیوز: عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: به محض اینکه به این نتیجه برسیم که این قرارداد مسیری نمی رود که نظام در پی آن است و برای آینده کشور و منافع مردم ضرر داشته باشد یقین بدانید در صحن علنی مجلس و از مسیر مربوطه پی گیری خواهیم کرد و مسئولینی که مسبب این قرارداد بوده اند باید پاسخگو باشند.
این دولت عملا می خواهد تولید را قربانی وارادات بی رویه کند/امروز، تمامی بخش های صنعتی کشور برای بقای خود دست و پا می زنند
عضو هیئت علمی دانشگاه اقتصاد علامه طباطبایی:
پایگاه انقلاب نیوز: عضو هیئت علمی دانشگاه اقتصاد علامه طباطبایی گفت: متاسفانه نه فقط بخشی از صنعت کشور و نه فقط کارخانه های بزرگ بلکه تمامی بخش های صنعتی کشور وضعیت بغرنجی دارند و برای بقای خود دست و پا می زنند.
دشمن باید سیلی بخورد/ کارتان خیلی عالی بود/ هر چه می‌توانید روی موشک کار کنید
رهبر انقلاب در دیدار جمعی از فرماندهان سپاه:
پایگاه انقلاب نیوز: ساعاتی پس از یورش غرورآفرین موشکی سپاه پاسداران به مراکز تجمع داعش در دیرالزور سوریه، جمعی از سرداران و فرماندهان سپاه با فرمانده کل قوا دیدار کردند.
کمیسیون انرژی مجلس اجازه نمی دهد توتال اتفاقات گذشته را تکرار کند
نماینده اصلاح طلب مجلس در گفت و گو با انقلاب نیوز:
پایگاه انقلاب نیوز: نماینده اصلاح طلب مجلس تاکید کرد: کمیسیون انرژی مجلس نظارت بر قراردادهای نفتی را وظیفه خود می داند و اعضای آن اجازه این را نمی دهند که امنیت ملی و مردم از طرف شرکت های خارجی متضرر شوند.
مجلس و کمیسیون انرژی مجال تخلف به شرکت توتال را نمی دهد
عضو کمیسیون انرژی مجلس:
پایگاه انقلاب نیوز: عضو کمیسون انرژی مجلس گفت: اگر احیانا شرکت توتال بخواهد در روند انجام پروژه خللی ایجاد و کارهای گذشته خود را تکرار کند مجلس شورای اسلامی و همچنین کمیسیون انرژی حتما و حتما وارد عمل خواهد شد و مجال و اجازه را به توتال و شرکت چینی برای ادامه قرارداد نمی دهد.
وزنه سنگینی که منافقین به او هم رحم نکردند
در گفت و گو با یکی از نزدیکان شهید آیت الله صدوقی مطرح شد:
پایگاه انقلاب نیوز: حجت السلام اولیایی گفت: آیت الله صدوقی در درگیری های زمان انقلاب وزنه سنگینی در تقابل رژیم شاهنشاهی بود و در ان زمان یک رکن به حساب می آمد.
هفته حقوق بی بشر امریکایی تسلیت باد
یادداشت
پایگاه انقلاب نیوز: دو سالی است که هفته دوم تیر ماه را به خاطر حمله گروهک منافقین و حمایت های پیدا و پنهان امریکا را هفته حقوق بشر امریکایی نامگذاری کرده اند.
واکنش سردار سلیمانی به تضعیف سپاه
پایگاه انقلاب نیوز: فرمانده نیروی قدس سپاه تأکید کرد نباید کسی سپاه را تضعیف و مورد حمله‌های گوناگون قرار دهد، نباید تداعی حرف‌های دوره‌های گذشته را کرد، زیرا امروز سینه سپاه برای ایثار در راه کشور و مردم سپر است.
تازه های خبری
چند رسانه ای
مصاحبه و گفتگو
انتظار این حجم از تخریب از طرف آقای روحانی را نداشتم/ جمع شدن بخش عظیمی از نیروهای دلسوز انقلاب برکت این انتخابات بود/ دولت وادار شد صدای مردم را بشنود/ دستگاه قضا بدون مماشات با متخلفان انتخابات برخورد کند
تحلیل انتخابات در گفت‌وگو با حجت‌الاسلام رئیسی:
انتظار این حجم از تخریب از طرف آقای روحانی را نداشتم/ جمع شدن بخش عظیمی از نیروهای دلسوز انقلاب برکت این انتخابات بود/ دولت وادار شد صدای مردم را بشنود/ دستگاه قضا بدون مماشات با متخلفان انتخابات برخورد کند
پایگاه انقلاب نیوز: تولیت آستان قدس رضوی گفت: یک برکت و نعمت این انتخابات، جمع شدن بخش عظیمی از نیروهای دلسوز کشور دور هم و کنار گذاشتن کدورت‌ها بود.
مسئولین باید به دنبال شرکت بهتری از توتال می بودند
کارشناس مسائل بین الملل در گفت و گو با انقلاب نیوز:
مسئولین باید به دنبال شرکت بهتری از توتال می بودند
پایگاه انقلاب نیوز: کارشناس مسائل بین الملل: مسئولین ما باید به دنبال نوع بهتری از شرکت ها بودند که دارای سابقه بدی در گذشته نبوده باشند.

تخریب‎کنندگان سپاه و بسیج وصل به بیگانگان هستند/ متاسفانه تخریب امروز سپاه با همان ادبیات اول انقلاب ادامه دارد
تخریب‎کنندگان سپاه و بسیج وصل به بیگانگان هستند/ متاسفانه تخریب امروز سپاه با همان ادبیات اول انقلاب ادامه دارد
پایگاه انقلاب نیوز: سردار جوانی گفت: دستگاه‎های مسئول بایستی پشت صحنه تخریب‎ها علیه سپاه و بسیج در داخل به درستی بررسی کنند اگر این کار انجام بگیرد مشخص خواهد شد تخریب کنندگان با واسطه یا بی‎واسطه به یک نوعی به بیگانگان وصل هستند
آیا فشار اصلاح طلبان رحمانی فضلی را از وزارت کشور می برد؟
در حاشیه زمزمه ها در رابطه با وزیر کشور؛
آیا فشار اصلاح طلبان رحمانی فضلی را از وزارت کشور می برد؟
پایگاه انقلاب نیوز:زمزمه های زیادی در رابطه با وزارت کشور دولت روحانی وجود دارد که حاکی از فشار اصلاح طلبان برای تغییر رحمانی فضلی در دولت دوازدهم و انتخاب گزینه مدنظر آنها است.
قحطی ۱۹۱۹ ایران تعمدی و نسل‌کشی بود/ انتشار کتاب «ماجرا‌های دانسترفورس» تطهیر جنایت‌ها‌ی انگلیس در ایران است
قحطی ۱۹۱۹ ایران تعمدی و نسل‌کشی بود/ انتشار کتاب «ماجرا‌های دانسترفورس» تطهیر جنایت‌ها‌ی انگلیس در ایران است
پایگاه انقلاب نیوز: استاد روابط بین‌الملل دانشگاه تهران با بیان اینکه قحطی ۱۹۱۹ ایران تعمدی و نسل‌کشی بود، گفت: انتشار کتاب «ماجرا‌های دانسترفورس» تطهیر جنایت‌ها‌ی انگلیس توسط ایران است.
ناگفته های محاصره و آزادسازی خان طومان/ وقتی دشمن با تانک دنبال رزمنده های می کرد/ حکایت قلیان های ایرانی و شهادت رزمندگان در سوریه
ناگفته های محاصره و آزادسازی خان طومان/ وقتی دشمن با تانک دنبال رزمنده های می کرد/ حکایت قلیان های ایرانی و شهادت رزمندگان در سوریه
پایگاه انقلاب نیوز: عباس نجفی و پسر خردسالش ساعتی را مهمان ما بودند. متولد منطقه شمیران تهران است دست فرمان خوبی دارد و ظاهرا در اکثر عملیات ها نقش راننده را هم ایفا می کرده است. وقتی از وی پرسیدم خانواده بابت این ماموریت ها اظهار ناراحتی نمی کنند گفت خیر تازه اصرار بر رفتن هم دارند. از طریق برادرش با یکی از سرداران سپاه آشنا و بدین وسیله به جمع رزمندگان جبهه مقاومت می پیوندد. در ادامه خاطراتی از این رزمنده را می خوانیم.
یادداشت
دولت بی تفنگ
یدالله جوانی
دولت بی تفنگ
پایگاه انقلاب نیوز: کشور بدون نیروی مسلح و قدرت نظامی، یا وجود خارجی ندارد،‌ یا امنیت آن اجاره ای بوده و در این صورت چاره ای جز تن دادن به سلطه قدرتهای سلطه گر خارجی و دست کشیدن از استقلال و عزت ملی ندارد.
وزارت اقتصاد بخشی از واقعیت درباره FATF را بازگو کرد
محمد علی مسعودی
وزارت اقتصاد بخشی از واقعیت درباره FATF را بازگو کرد
پایگاه انقلاب نیوز: FATF یک نهاد صرفا تخصصی نیست. هرچند رویه ها و استانداردهای آن به ظاهر تخصصی و فنی دیده می شود اما فرایندهای تصمیم گیری و تعیین وضعیت کشورها توسط FATF کاملا سیاسی بوده است.
افزایش قدرت بن سلمان، معادلات منطقه را به کدام سمت می‌برد؟
علیرضا مجیدی
افزایش قدرت بن سلمان، معادلات منطقه را به کدام سمت می‌برد؟
پایگاه انقلاب نیوز: برای نخستین بار بعد از نیم قرن، قرار است فردی در نوک هرم قدرت عربستان سعودی بنشیند که برخلاف چهار دهه اخیر از نظر سنی هنوز جوان محسوب می‌شود.
حقوق بشر غربی؛ سیاست یک بام دو هوا
مهدی تیماجی
حقوق بشر غربی؛ سیاست یک بام دو هوا
پایگاه انقلاب نیوز: بدون شک بیش از آنکه غربی ها دلسوز حقوق بشر در سایر کشورها باشند نگران منافع مالی و اقتصادی خود هستند و یکی از راه های کسب منافع آنها حربه حقوق بشر است.
آقای دکتر ظریف، برجام ارزانی خودتان باشد
دکتر منوچهر محمدی
آقای دکتر ظریف، برجام ارزانی خودتان باشد
پایگاه انقلاب نیوز: متأسفانه رئیس دستگاه دیپلماسی کشورمان به جای اعتراض و اقدام لازم در قبال عهدشکنی‌های شیطان بزرگ همچنان به «توئیت بازی» مشغول است و همچنان بر طبل توخالی و فاجعه بار برجام می‌کوبد.
پس لرزه های آزادی موصل
هادی محمدی
پس لرزه های آزادی موصل
پایگاه انقلاب نیوز: مقاومت منطقه ای نشان داد که امنیت ساز، کارآمد، پیروز و ناتوان کننده ی دشمن و شکست دهنده پروژه های چند ده میلیاردی و نابود کننده ماشین تروریسم تکفیری است که باید به عنوان پیاده نظام سیاست های استعماری عمل می کردند.
در بن‌بست‌ها چه می‌جویند؟!
یادداشت/ حسین شریعتمداری
در بن‌بست‌ها چه می‌جویند؟!
پایگاه انقلاب نیوز: خودتان نظر دهید که دشمنان بیرونی با دریافت پیام‌هایی همچون «اگر برجام نبود، حداکثر می‌توانستیم حقوق کارمندانمان را بدهیم»! از سوی مسئولان اجرایی کشورمان چه قضاوتی درباره ما خواهند داشت؟ و چه برخوردی علیه جمهوری اسلامی ایران و مردم آن در پیش خواهند گرفت؟!
اوقات شرعی

صفحه اصلی | تماس با ما | آرشيو | جستجو | پيوندها | عضويت در خبرنامه | نظرسنجي | لیست نظرات | درباره ما | RSS | ايميل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه