2018 February 21 - چهار شنبه 02 اسفند 1396
انقلاب نیوز | enghelab-news.ir
تازه مسلمان کانادایی:
پایگاه انقلاب نیوز: تازه مسلمان کانادایی گفت: خانواده ام به دلیل شناخت کم و اطلاعات غلطی که نسبت به دین اسلام داشتند به من معترض بودند، پس از واقعه 11 سپتامبر مسلمان شدم و آن موقع به دلیل هجمه هایی که وهابی ها و تکفیری ها علیه اسلام داشتند فشار علیه مسلمانان زیاد بود و من هم به همین دلیل تحت فشار بودم.
سردار شریف
پایگاه انقلاب نیوز: یافتن لاشه هواپیمای تهران-یاسوج توسط بالگردهای سپاه/ در تصاویر گرفته‌ شده حتی آرم و نشان هواپیما هم به خوبی مشخص است
پیشنهاد سردبیر
سوگواره یاس نبوی با حضور تازه مسلمان ژاپنی در قم برگزار شد+تصاویر
پایگاه انقلاب نیوز: پایگاه انقلاب نیوز: همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا(س) سوگواره یاس نبوی در قم برگزار شد.


پیکرهای سرنشینان هواپیما پیدا شد/تلاش برای انتقال اجساد فردا ادامه می‌یابد
لاشه هواپیمای تهران- یاسوج پیدا شد
پایگاه انقلاب نیوز: در سومین روز از عملیات تجسس امدادگران، لاشه هواپیمای‌ تهران-یاسوج‌ در ارتفاعات دنا پیدا شد.
باور این موضوع که شاعر اهل بیت (ع) باشم برای هلالی سخت بود/ بیش از 250 سبک شعری معروف برای مداحان ایجاد کردم
شاعر آئینی:
پایگاه انقلاب نیوز: شاعر آئینی گفت: شیعیان باید حساسیت و غیرتشان را در شهادت حضرت زهرا (س) مرحله ظهور برسانند و هر شخصی تلاش کند تا در این ایام شعائر فاطمی را زنده نگه دارد.
دولت هیچ برنامه مشخصی برای رفع مشکلات کشور ندارد/ حل مشکلات اقتصادی معضلات اجتماعی را رفع می کند
قناد باشی:
پایگاه انقلاب نیوز: کارشناس مسائل سیاسی با تاکید بر اینکه دولت هیچ برنامه و راهبرد مشخصی برای رفع مشکلات کشور ندارد، گفت: دولت روحانی برای حل مشکلات کشورمان راهبردهای بسیار مقطعی و مضحکی اتخاذ می کند که نمونه آن طرح توزیع سبد کالا که افتضاح بود.
در قضیه برجام  "زهرایی" عمل نشد/ قبل از اشک نگاه کنید حضرت زهرا برای ولایت چه کرد
کارشناس مسائل دینی مطرح کرد؛
پایگاه انقلاب نیوز: کارشناس مسائل دینd گفت: اگر قرار است امروز زهرایی عمل کنیم باید به قدری هنرمندانه با مردم صحبت کنیم که مردم بفهمند برخی از نخبگان ما یا از سر جهل و یا از سر نفاق بین گفته هایشان و عملشان فاصله است

۲۲بهمن امسال در سراسر کشور متفاوت بود/ مردم گله‌مندند اما پای انقلاب و نظام ایستاده‌اند/ ما کاملاً در جریان گله ها و شِکوه‌های مردم هستیم/ در همه زمینه ها پیشرفت کردیم اما درباره عدالت باید کار کنیم
رهبر انقلاب در دیدار با مردم استان آذربایجان شرقی:
پایگاه انقلاب نیوز: در سالروز قیام ۲۹ بهمن ۵۶ مردم تبریز، جمعی از مردم مردم استان آذربایجان شرقی با رهبر انقلاب دیدار کردند.
پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی سانحه‌ مصیبت‌بار سقوط هواپیمای مسافربری
پایگاه انقلاب نیوز: مقام معظم رهبری پیامی به مناسبت سانحه مصیبت بار سقوط هواپیمایی مسافربری در حوالی یاسوج صادر فرمودند.
بی تعهدی دولت نسبت به مشکلات مهم‌ترین مشکل کشوراست/ توجه به توانمندی‌های داخلی تحریم را بی اثر می‌کند
آیت الله توکل:
پایگاه انقلاب نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: سهل انگاری عدم تخصص در کار و بی تعهدی نسبت به مشکلات مردم کار را به این جا رسانده است که بیکاری و تورم در کشور بیداد می‌کند.
اتفاق عجیب برای مراسم تشییع شهدای گمنام در قم
پایگاه انقلاب نیوز: در حالی که در سراسر کشور تشییع شهدای گمنام در روز شهادت حضرت زهرا(س) که یک روز تعطیل است انجام می شود در قم تشییع شهدای گمنام در صبح یک روز غیر تعطیل انجام می شود تا دانشجویان،طلاب،دانش آموزان، کارمندان و دیگر اقشار نتوانند در مراسم تشییع شهدای گمنام شرکت کنند.
نمایشگاه انقلاب فاطمی در قم+تصاویر
پایگاه انقلاب نیوز: نمایشگاه انقلاب فاطمی در کوچه های بی نشان به مناسبت ایام فاطمیه در قم در حال برگزاری است.
پدرم نگفته بود فرمانده است/ تواضع در چهره قاسم سلیمانی کاملا مشخص است
پسر شهید همدانی مطرح کرد؛
پایگاه انقلاب نیوز: پسر شهید همدانی گفت: افراد جبهه های مقاومت قلب رئوفی دارند و احساسات زیادی دارند ، اینها که در جبهه ها هستند و آنهایی که شهید شدند وقتی نگاه می کنید آن ظرافت های رفتاری که می بینید و تنها یک فرد نظامی خشک و بی احساس را نمی بیند، خود حاج قاسم سلیمانی را نگاه می کنید تواضع در چهره ایشان کاملا مشخص است.
خداوند به وسیله قلب، من را با اسلام حقیقی آشنا کرد / زندگی در ایران بسیار خوشایند و شیرین است/ارزش خود را در چادر نماز پیدا کردم
بانوی تازه مسلمان شده آلمانی:
پایگاه انقلاب نیوز: بانوی تازه مسلمان شده آلمانی گفت: حجاب به انسان کرامت می دهد و من کرامت واقعی را در محجبه بودن می دانم، ارزش خود را در چادر نماز پیدا کردم و پس از انتخاب حجاب متوجه شدم در زمانی که مسلمان نبودم اصلا منِ واقعی وجود نداشتم.

امنیت و افتخار کشور در گرو صنایع دفاعی است/ وحدت ملت و روح انقلابی در روز ۲۲ بهمن به اوج رسید
آیت الله اعرافی:
پایگاه انقلاب نیوز: امام جمعه قم با اشاره به اینکه وحدت ملت و روح انقلابی در روز ۲۲ بهمن به اوج رسید، گفت: در حال حاضر شاهد هستیم که مسائل موشکی و دفاعی ایران در کشورهای غربی، مورد تحلیل و بررسی قرار می‌گیرد، اما مسئولان و جناح‌ها باید بدانند که کیان، افتخار و امنیت کشور در گرو صنایع دفاعی است و ما اجازه برجام در زمینه صنایع دفاعی و موشکی را نمی‌دهیم.
دولت برای تنظیم بازار شب عید تمهیدات مناسبی داشته باشد/ بازار عرضه و تولید داخلی مورد دولت توجه باشد
عضو مجلس خبرگان رهبری:
پایگاه انقلاب نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه دولت برای تنظیم بازار باید به صورت جدی ورود پیدا کند و تمهیداتی بیشندیشد،گفت: باید به بازارعرضه و تولید داخلی توجه شود و اگر تولید داخلی کفاف نمی‌دهد با واردات بازار را تنظیم کنند تا تورم به مردم فشار نیاورد.
آمریکا به دنبال ایجاد گسل‌های قومی و مذهبی میان مسلمانان است/ دشمنان اندیشه‌های سکولار و لائیک را درافغانستان ترویج می‌دهند
معاون مرکز تبیان افغانستان:
پایگاه انقلاب نیوز: معاون مرکز تبیان افغانستان با اشاره به اقدامات آمریکا برای مقابله با ملت های مسلمان گفت: آمریکا به دنبال ایجاد گسل‌های قومی، مذهبی، زبانی، منطقه ای هستند تا زلزله‌هایی در این کشور به وجود بیاید و برای حضور دائمی در افغانستان بهانه داشته باشند.
تقویت رابطه ایران با ملت بحرین کابوس آمریکا است/ انقلاب بحرین به رهبری عیسی قاسم به پیروزی می‌رسد
شیخ دقاق:
پایگاه انقلاب نیوز: نماینده عیسی قاسم در ایران با اشاره به حمایت استکبار از رژیم آل خلیفه گفت: آمریکا و انگلیس و آل سعود از شیعیان بحرین می‌ترسند چون اگر شیعیان پیروز شوند با جمهوری اسلامی ارتباط بیشتری برقرار کرده و این موضوع سبب تقویت ایران می‌شود.
دولت دست هایی که سبب افزایش نرخ دلار می شود را قطع کند/ روحانی به وعده خود برای کاهش دلار عمل کند
قناد باشی:
پایگاه انقلاب نیوز: کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه ارزش پول ملی باید حفظ شود،گفت: مردم خواستار این هستند که دولت بنابر وعده های خود ارزش پول ملی را حفظ کند تا بر بازار و تولید اثر منفی نگذارد، تولید کننده نباید به دلیل گرانی دلار ضرر کند، دولت دست هایی که سبب گرانی دلار هستند را قطع کند.
شیعه و سنی در جمهوری اسلامی در دشوارترین میدان‌ها کنار یکدیگرند/نظام اسلامی به تعظیم و تکریم شهدا نیازمند است
رهبر معظم انقلاب اسلامی:
پایگاه انقلاب نیوز: حضرت آیت الله خامنه‌ای با دست‌اندرکاران کنگره شهدای استان سیستان‌وبلوچستان دیدار کردند.
مردم دغدغه معیشت دارند یا رفراندوم!/ چرا دولتمردان از برجام حرف نمی زنند/ رفراندوم مد نظر رئیس جمهور برگزار شد
پایگاه انقلاب نیوز: رئیس جمهور به عنوان شخص اول اجرائی کشور باید دغدغه مسائلی را داشته باشد که مردم درگیر آن هستند این روزها به دلیل بی تدبیری دولت در خصوص اقتصاد و دلبستن به برجام مشکلات اقتصادی زیادی گریبان مردم را گرفته که همه مردم فارغ از نگاه های مختلف سیاسی انتظار حل شدن مشکلات را دارند و کسی به فکر رفراندوم نیست.
تحریم هم مانع پیشرفت و توسعه ایران نشده است/ مردم مراقب باشند شیفتگان غرب در مسند امور قرار نگیرند
قدیری ابیانه:
پایگاه انقلاب نیوز: کارشناس مسائل سیاسی گفت: علی‌رغم شدیدترین تحریم‌ها که در زمینه هسته‌ای و موشکی انجام شده است ایران بیشترین پیشرفت‌ها را داشته و به‌عنوان یک کشور قدرتمند موشکی است و حتی آمریکا قدرت تعرض به ایران را ندارد.
در برخورد با برجام حق اشتباه مجدد نداریم/ زمان پاسخ عملیاتی به نقض های مکرر برجام رسیده است
معاون سابق برنامه ریزی، بین الملل و امور مجلس سازمان انرژی اتمی مطرح کرد؛
پایگاه انقلاب نیوز: اخوان فرد گفت: بنابراین ما باید در برخورد با برجام با منطق انقلابی عمل کنیم حتی در شرایطی که به تعبیر برخی مسولین ما موظف به تصمیمی بودیم که برخی از منافع جمهوری اسلامی زیر سوال رفته البته برخی موقتا و برخی به طور دایمی؛ برجام حاکی از این است که امتیازاتی به طور نقد داده شد و در مقابل قرار بود امتیازاتی به طور نسیه گرفته شود.


پیام رهبر معظم انقلاب به مناسبت حضور حماسی ملت در راهپیمایی 22 بهمن‌ ۱۳۹۶
رهبر انقلاب
22بهمن تماشایی؛
پایگاه انقلاب نیوز: در پیام رهبرانقلاب آمده است: ملت عزیز و سربلند ایران! امروز عزم و بصیرت شما حادثه‌ی بزرگ و خیره کننده‌ئی آفرید.

دشمن سعی دارد نقاط مثبت انقلاب را بپوشاند / مردم همواره پشتیبان نظام هستند
سعید جلیلی در قم:
پایگاه انقلاب نیوز: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که دشمن سعی دارد نقاط مثبت انقلاب را بپوشاند، بیان داشت: مردم همواره پشتیبان نظام و انقلاب هستند و باید قدردان ملت بود.
آمریکا مصداق بارز ظالم در دنیا است/ انقلاب اسلامی دست استعمار را از کشورمان کوتاه کرد
آقامحمدی:
پایگاه انقلاب نیوز: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر لزوم مقابله با استکبار گفت: مصداق بارز ظالم در دنیا آمریکاست و تمام لذت حکومت در این است که در مقابل ظالم ایستادگی کرده و از ارزش ها حمایت کنیم.
تداوم رژیم شاه سبب نابودی اسلام می شد/ انقلاب اسلامی ابرقدرت‌ها را به چالش می‌کشد
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
پایگاه انقلاب نیوز:عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه ایران در زمان طاغوت هیچگونه استقلالی نداشت، گفت: به برکت انقلاب اسلامی، ایران امروز به یک کشور سرنوشت ساز در منطقه تبدیل شده است.
تازه های خبری
چند رسانه ای
مصاحبه و گفتگو
شکرگذار و قدردان نعمت جمهوری اسلامی باشیم/انتقاد کردن نباید خدمات ۴۰ ساله نظام را لگدمال کند/تخریب خدمات دولت قبل بی انصافی است
عضو مجلس خبرگان رهبری:
شکرگذار و قدردان نعمت جمهوری اسلامی باشیم/انتقاد کردن نباید خدمات ۴۰ ساله نظام را لگدمال کند/تخریب خدمات دولت قبل بی انصافی است
پایگاه انقلاب نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه ۹۵ درصد کشور ما از نعمت گاز برخوردار است، گفت: باید توجه کرد که ما از کجا به کجا رسیدیم و در این راستا باید شکرگزار نعمت نظام جمهوری اسلامی بود.
دوران تاریک شاه ودستاوردهای انقلاب برای جوانان تبیین شود/حضور میلیون‌ها نفر در مسجد جمکران از برکات انقلاب است/ فعالیت‌های علمی و صنعتی در زمان شاه تعطیل بود
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
دوران تاریک شاه ودستاوردهای انقلاب برای جوانان تبیین شود/حضور میلیون‌ها نفر در مسجد جمکران از برکات انقلاب است/ فعالیت‌های علمی و صنعتی در زمان شاه تعطیل بود
پایگاه انقلاب نیوز: عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تاکید بر لزوم تبیین دوران تاریک شاه و دستاوردهای انقلاب اسلامی برای جوانان گفت: کسانی که آن دوران سیاه را ندیدند ممکن است تحت تأثیر قرار گیرند، جا دارد به صورت دقیق با آمار و ارقام اطلاع رسانی شده و گزارش آن داده شود تا نسل جوان به دلیل عدم آگاهی دچار شبهه یا انحراف نشوند.
هنر ایرانی پس از انقلاب اسلامی به اوج و شکوفایی رسید
بازیگر سینما و تلویزیون:
هنر ایرانی پس از انقلاب اسلامی به اوج و شکوفایی رسید
پایگاه انقلاب نیوز: بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به دوران ننگین رژیم شاهنشاهی و فلاک آن گفت: هنر و سینما پس از انقلاب به ارزش و جایگاه واقعی خود رسید، در سینمای پیش از انقلاب نیز ابتذال در سینما خودنمایی می کرد، در تئاتر و سینما بسیاری از نمایش ها که کوچکترین وجه مردمی و ارزشی داشت ممنوع بود.
عذرخواهی و پذیرش ضعف زمینه رشد کشور را فراهم می کند/ رسانه ها دستاوردهای انقلاب اسلامی را بازگو کنند
عضو مجلس خبرگان رهبری:
عذرخواهی و پذیرش ضعف زمینه رشد کشور را فراهم می کند/ رسانه ها دستاوردهای انقلاب اسلامی را بازگو کنند
پایگاه انقلاب نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: گاهی اوقات با پیدا کردن نقاط ضعف زمینه را برای سواستفاده دشمنان پدید می آوریم اما اگر در جایی ضعفی وجود دارد از مردم عذرخواهی کنیم زمینه را برای رشد کشور فراهم کردیم.
نگاه تجاری سبب تولید آثار سخیف در سینما شده است/ برای دو درصد جامعه این گونه فیلم ها مجوز می گیرد/ افراد ارزشی در سینما به رسالت خود عمل کنند
بازیگر سینما و تلویزیون:
نگاه تجاری سبب تولید آثار سخیف در سینما شده است/ برای دو درصد جامعه این گونه فیلم ها مجوز می گیرد/ افراد ارزشی در سینما به رسالت خود عمل کنند
پایگاه انقلاب نیوز: بازیگر سینما و تلویزیون گفت: مرکز تصمیم گیری باید پاسخگوی فیلم های سخیف باشد چون برای دو درصد جامعه این گونه فیلم ها مجوز می گیرد، ملت باید بخاطر این دو درصد فدا شوند و این موضوع سیاست دولت است.
یادداشت
غوغای آقای رمان نویس در شهر با "ر ه ش "
به بهانه فروش خیره کننده آخرین رمان "رضا امیرخانی"
غوغای آقای رمان نویس در شهر با "ر ه ش "
پایگاه انقلاب نیوز: ارتباط مستمر و معنادار رسانه ای و سلوک فردی و ادب و تواضع رضا امیرخانی برای بسیاری از نویسندگان و فعالان فرهنگی الگو و سرمشق مناسبی است ، از این جهت که بدانند تداوم مسیر حرفه ای و خستگی ناپذیری در این جایگاه آن ها را در تولید اثر فرهنگی از جمله کتاب موفق می سازد.
1000روز جنایت!
1000روز جنایت!
پایگاه انقلاب نیوز: رژیم آل سعود و شورای همکاری خلیج فارس وقتی نتوانستند با دخالت های سیاسی یمن را تحت کنترل خود دربیاورند، در مارس 2015 (فروردین 1394) دست به مداخله نظامی در این کشور زدند .
"دانکرک" سینمای ما کجاست؟!
به بهانه فروش خیره کننده آخرین فیلم کریستوفر نولان در دنیا؛
"دانکرک" سینمای ما کجاست؟!
پایگاه انقلاب نیوز: فروش خیره کننده فیلم " دانکرک" در سینماهای جهان و استفاده دنیای غرب از این گونه آثار برای رساندن پیام تاریخی و سیاسی مدنظر خود باید ما را به فکر بیندازد که به راستی دانکرکِ سینمای همیشه پرمدعای ما کجاست؟!
ترامپ سبب خیر شد!
به بهانه اقدام ترامپ و مساله قدس؛
ترامپ سبب خیر شد!
پایگاه انقلاب نیوز: هفته گذشته ترامپ در اقدامی گستاخانه بیت المقدس را بعنوان پایتخت اسرائیل معرفی کرد و گفت قصد دارد سفارت آمریکا را از تل آویو به بیت المقدس انتقال دهد؛ وی همچنین فرمان اجرایی انتقال سفارت آمریکا به قدس اشغالی را امضا کرد.
اخلاص و خودباوری ؛ رمزِ اعجاز لشکر مخلص خدا
یادداشتی به بهانه هفته بسیج؛
اخلاص و خودباوری ؛ رمزِ اعجاز لشکر مخلص خدا
پایگاه انقلاب نیوز: بی گمان از جمله رموز اعجاز شجره طیبه بسیج ، تقویت بُعد اخلاص و خودباوری در جمع لشکریان مخلص خداست که امروز فراتر از ایران ، بسیج صبغه بین المللی یافته است.
اوقات شرعی

صفحه اصلی | تماس با ما | آرشيو | جستجو | پيوندها | عضويت در خبرنامه | نظرسنجي | لیست نظرات | درباره ما | RSS | ايميل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه