2017 April 28 - جمعه 08 ارديبهشت 1396
انقلاب نیوز | enghelab-news.ir
رهبر انقلاب در دیدار شرکت‌کنندگان مسابقات بین‌المللی قرآن کریم:
پایگاه انقلاب نیوز: رهبر معظم انقلاب فرمودند: این حرکت قرآنی در کشور ما باید ادامه پیدا کند. ما از قرآن دوریم، از آن بیگانه‌ایم، از مفاهیم آن دوریم. باید تلاش کنیم که مفاهیم قرآنی جزو مفاهیم رایج و گفتمانهای عمومی ملتهای ما قرار بگیرید .
پیشنهاد سردبیر
در بحث حقوقی برجام نیز جاسوسی پیدا شده که هویت فرانسوی دارد/برجام شاهکار رسانه های سلطه برای مهندسی افکار بود
خبرهایی از پشت پرده جاسوس هسته ای
پایگاه انقلاب نیوز: کریمی قدوسی گفت: یک جلسه ای در حدودم پنج ماه قبل در کمیسیون امنیت ملی بابت این نفوذی که صورت گرفت، ولی گفتند این خبر کذب است، اما امروز شاهد آن هستیم که دری اصفهانی به دادگاه رفته است.
سناریوی پیچیده جریان انحراف در فضای انتخاباتی
پایگاه انقلاب نیوز: جریان انحراف اخیراً اقدام به رایزنی با دفاتر برخی علما و نیز ائمه جمعه کرده تا آن ها به دفتر مقام معظم رهبری تماس بگیرند و درخواست حکم حکومتی برای ورود احمدی نژاد به صحنه رقابت های انتخاباتی نمایند.
تداوم پارازیت سواری با چاشنی مظلومیت نمایی!
پایگاه انقلاب نیوز: پس از گذشت سه ماه پارازیت سواری نشریه و کانال تلگرامی صفاییه همچنان ادامه دارد و این بار البته بهانه ای قوی تر وجود دارد تا با پوشش مواضع یکی از مراجع تقلید، بیشتر و جدی تر همان اهداف را دنبال کنند؛ اهداف و نیاتی که بعضاً به شکلی دیگر در رسانه های ضدانقلاب پیگیری شده و انعکاس رسانه ای می یابد.
دو قطبی کردن انتخابات 96 حیله فتنه گران و ضد انقلاب
پایگاه انقلاب نیوز: رسانه های ضد انقلاب و معاند با نظام و صفحات فتنه گران در فضای مجازی وشبکه های اجتماعی به شدت در تلاش هستند تا فضای انتخابات ریاست جمهوری 96 را دو قطبی کنند.
دغدغه حل مشکلات مردم وظیفه اصلی منتخب ملت
پایگاه انقلاب نیوز:شورای نگهبان قانون اساسی که وظیفه خطیر و مهم تائید صلاحیت کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم را هم همچون دوره های قبل به خوبی ایفا کرد و شش نفر را به عنوان کاندید برای ملت از میان ثبت نام کننده گان انتخاب و معرفی کرد.
دشمنان نظام و انقلاب از هر حربه ای استفاده میکنند تا مردم را از حضور در انتخابات نهی کنند
آیت الله «عباس کعبی» عضو مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با انقلاب نیوز:
عضو مجلس خبرگان رهبری: حضور پر شور مردم در این انتخابات پیش رو یک آزمون حساس و مهم است که ان شا الله به لطف خدا مردم ایران از این آزمون هم سربلند بیرون خواهند آمد .
نقشه کارمند CIA برای کنترل «بی‌بی‌سی فارسی»!
پایگاه انقلاب نیوز: «امیرعباس فخرآور» از عنصر اپوزیسیون و همکار سرویس‌های جاسوسی غربیست که سابقه زیادی در همکاری با سرویس‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل دارد.
افشاگری اپوزیسیون: «شیرین عبادی» دلال است
پایگاه انقلاب نیوز: «شیرین عبادی» از دلالان حقوق‌بشری و حامی فمینیست‌ها و همجنسبازان است که در سالها اخیر به‌ویژه پس از دریافت جایزه کذایی صلح نوبل، خود را به‌عنوان یکی از مخالفان جمهوری‌اسلامی مطرح کرده است.
مصرف بی‌رویه الکل؛ عامل اصلی بیماری کُشنده همایون
پایگاه انقلاب نیوز: «شهرام همایون» با نام اصلی «امیرحمید همایون» متولد ۱۳۳۴۴ در تهران است. وی پیش از انقلاب از طریق پسر عمویش یعنی «داریوش همایون» وارد حزب ضدملی رستاخیز شد و در این حزب دولت‌ساخته رژیم پهلوی فعالیت کرد، تا آنکه پس از انقلاب اسلامی به دلیل ارتباط با سفارت‍خانه آمریکا مدتی به زندان افتاد.
اپوزیسیون مقیم سوئد: دموکراسی غربی یک سراب است، فریب نخورید
پایگاه انقلاب نیوز: رفتارها و استانداردهای دوگانه دولت‌های غربی و بخصوص آمریکا و انگلیس آنقدر نخ‌نما و مسخره شده که حتی صدای برخی از عناصر اپوزیسیون را هم در آورده و مخالفان جمهوری‌اسلامی ایران هم به خصومت دولت‌های استکباری با ملت ایران اعتراف دارند.
توطئه شبکه manoto برای تمسخر ایرانیان به سبک دائی جان ناپلئون
پایگاه انقلاب نیوز: در ماه‌های اخیر برخی از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و عوامل آنها به دنبال منسوخ کردن و تمسخر شعارهای استکبارستیزانه هستند. به خصوص شبکه من و تو که در راستای سبک زندگی غربی به شدت فعال است و تمام تلاش و همت خود را در اباهه گری و به فساد کشاندن زندگی ایرانیان معطوف کرده است در این زمینه نمونه‌های فراوان دارد.
وقتی علی‌نژاد در برابر انتقادات محکوم به سکوت می‎شود
پایگاه انقلاب نیوز: مسیح علی نژاد اخیراً در مصاحبه‌ای با برنامه مستقیم ته خط رادیو زمانه سعی کرده که با هماهنگی مجری این برنامه به شبهاتی که در باره کار وی و انتقاداتی که در سال‌های اخیر به وی وارد می‌شود پاسخ دهد و این نوع هماهنگی کاملاً در میان پرسش و پاسخ‌های دونفره وی کاملاً آشکار است.
«صدای آمریکا» در چنگال حامی تحریم ملت ایران
پایگاه انقلاب نیوز: در بین عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین شاید کمتری کسی را بتوان یافت که به اندازه «امیرعباس (سیاوش) فخرآور» دشمن ارزش‌ها و اعتقادات ملت ایران باشد و به دشمنان ملت ایران خدمت خالصانه کند.
فخرآور در مصاحبه با شبکه وهابی: BBC بودجه‌اش را از ملکه می‌گیرد
پایگاه انقلاب نیوز: «امیرعباس فخرآور» از عنصر اپوزیسیون و همکار سرویس‌های جاسوسی غربیست که یکی از طرفداران پرپاقرض رئیس جمهور جدید آمریکا و نزدیک به حزب جمهوری‌خواه است. وی سابقه گسترده در همکاری با سرویس‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل دارد و در ایام تحریم اقتصادی ملت ایران از سوی دولت‌های اروپایی و آمریکایی، یکی از حامیان تحریم‌ها بود و حتی دولت‌مردان و نمایندگان کنگره آمریکا را به افزایش تحریم‌های ضدایرانی تشویق می‌کرد.
میخ آخر ستاره درخشش بر تابوت صدای آمریکا
پایگاه انقلاب نیوز: چند روز پیش شنیده شد که محمد منظر پور، سردبیر بخش فارسی صدای آمریکا اخراج شد. منظر پور از تقرییا سه سال پیش، اردیبهشت ۱۳۹۲ نفر دوم صدای آمریکا بود.
اعتراف اپوزیسیون به شکست پروژه تحریم انتخابات
پایگاه انقلاب نیوز: تحریم انتخابات در ایران همواره از تاکتیک‌هایی بوده که ضدانقلاب خارج نشین از اول انقلاب بر آن تاکید داشته و در ۹۹ درصد از انتخابات‌ها همواره به مردم که گوش شنوایی برای اراجیف آنها ندارند توصیه می‌کنند که در این انتخابات شرکت نکنند چرا که در صورت شرکت در انتخابات نظام اسلامی آرای مردمی را حمل بر مقبولیت خود می‌داند و از این مقبولیت برای قدرت نرم خود در روابط بین‌الملل استفاده می‌کند.
محمد منظر پور اخراج شد؛ دستگیری سردبیر بخش فارسی صدای آمریکا
پایگاه انقلاب نیوز: شنیده‌ها مبنی بر این است که محمد منظر پور، سردبیر بخش فارسی صدای آمریکا اخراج شده. منظرپور از تقرییا سه سال پیش، اردیبهشت ۱۳۹۲ نفر دوم صدای آمریکا بود.
شبکه manoto ارگان رسانه‌ای تشکیلات یهودیان فعال آزاد
پایگاه انقلاب نیوز: شبکه به‌اصطلاح من و تو که با بودجه دولت انگلیس و با حمایت اربابان رسانه‌ای بی‌بی‌سی شکل گرفت از همان ابتدا آرشیو بی‌بی‌سی فارسی در اختیار این شبکه قرار داده شد.
روزهای پایانی باند دالتون‌ها در «صدای آمریکا» نزدیک است!؟
پایگاه انقلاب نیوز: در ماه‌های اخیر پس از روی کار آمدن دولت جدید آمریکا، اختلافات در بین کارمندان شبکه «صدای آمریکا» افزایش یافته بود و برخی از عوامل بخش فارسی «صدای آمریکا» در دیدار به رئیس ارشد این رسانه آمریکایی، خواهان برکناری مدیران این شبکه و در راس آنها «ستاره درخشش» شدند.
پاچه‌خواری نوری‌زاده برای سعودی‌ها؟!
پایگاه انقلاب نیوز: این روزها همگان «علیرضا نوری‌زاده» را با نام «سعودی‌زاده» می‌شناسند؛ آنهم به سبب خدمات گسترده به رژیم آل‌سعود.
تازه های خبری
اخبار ویژه انتخابات 96
چند رسانه ای
نظرسنجی
شما در انتخابات ریاست جمهوری به کدامیک از نامزدها رای می دهید؟
محمدباقر قالیباف
سیدابراهیم رئیسی
حسن روحانی
مصطفی هاشمی طبا
سید مصطفی میرسلیم
اسحاق جهانگیری
مصاحبه و گفتگو
قحطی ۱۹۱۹ ایران تعمدی و نسل‌کشی بود/ انتشار کتاب «ماجرا‌های دانسترفورس» تطهیر جنایت‌ها‌ی انگلیس در ایران است
قحطی ۱۹۱۹ ایران تعمدی و نسل‌کشی بود/ انتشار کتاب «ماجرا‌های دانسترفورس» تطهیر جنایت‌ها‌ی انگلیس در ایران است
پایگاه انقلاب نیوز: استاد روابط بین‌الملل دانشگاه تهران با بیان اینکه قحطی ۱۹۱۹ ایران تعمدی و نسل‌کشی بود، گفت: انتشار کتاب «ماجرا‌های دانسترفورس» تطهیر جنایت‌ها‌ی انگلیس توسط ایران است.
ناگفته های محاصره و آزادسازی خان طومان/ وقتی دشمن با تانک دنبال رزمنده های می کرد/ حکایت قلیان های ایرانی و شهادت رزمندگان در سوریه
ناگفته های محاصره و آزادسازی خان طومان/ وقتی دشمن با تانک دنبال رزمنده های می کرد/ حکایت قلیان های ایرانی و شهادت رزمندگان در سوریه
پایگاه انقلاب نیوز: عباس نجفی و پسر خردسالش ساعتی را مهمان ما بودند. متولد منطقه شمیران تهران است دست فرمان خوبی دارد و ظاهرا در اکثر عملیات ها نقش راننده را هم ایفا می کرده است. وقتی از وی پرسیدم خانواده بابت این ماموریت ها اظهار ناراحتی نمی کنند گفت خیر تازه اصرار بر رفتن هم دارند. از طریق برادرش با یکی از سرداران سپاه آشنا و بدین وسیله به جمع رزمندگان جبهه مقاومت می پیوندد. در ادامه خاطراتی از این رزمنده را می خوانیم.
وقتی مجتهدان داعشی خود را ضایعات فروش معرفی می کنند
وقتی مجتهدان داعشی خود را ضایعات فروش معرفی می کنند
پایگاه انقلاب نیوز: حاج رضا داوودی، رزمنده ای سرحال و شاداب و از اسرای هشت سال دفاع مقدس است. 16 سالش بود که به اسارت عراقی ها درآمد و با پایان جنگ هم آزاد شد. خاطرات زیادی برای گفتن دارد. می گوید زمانی که 5 داعشی را به اسارت درآورده خاطرات اسارتش برایش تداعی شده است.
اتهام پشت‌میزنشین‌ها به مدافعان حرم// دردودل ها و خاطرات یک مدافع حرم
اتهام پشت‌میزنشین‌ها به مدافعان حرم// دردودل ها و خاطرات یک مدافع حرم
پایگاه انقلاب نیوز: می‌گوید: روزهای اولی که برخی‌ها دانسته یا ندانسته مدافعان حرم را به مبارزه برای دریافت پول متهم می‌کردند از شنیدنش ناراحت می‌شدم اما حالا پس از چند سال حضور در خط مقدم مبارزه با اسلام آمریکایی و صهیونیستی شنیدن این‌گونه حرف‌ها فقط باعث خنده‌ام شده و سعی می‌کنم با یک لبخند از این اتهامات بگذرم.
از طاغوت فرهنگی و اقتصادی غافل شدیم/ قانون خوب، مجری خوب می‌خواهد
از طاغوت فرهنگی و اقتصادی غافل شدیم/ قانون خوب، مجری خوب می‌خواهد
پایگاه انقلاب نیوز: کمرنگ کردن عفاف و حجاب در جمهوری اسلامی ایران همواره یکی از حربه های دشمنان انقلاب اسلامی بوده است که از سال ها پیش طرح ریزی و به اجرا درآمد و متأسفانه با غفلت نهادهای فرهنگی کشور، این تهاجم دشمن صدمات بسیاری را بر پیکره عفت و حیای جامعه وارد ساخته است.
درگیری موفقیت آمیز "مامانم اینا" با تیم ریگی!
وقتی امداد غیبی حافظ رزمندگان ایرانی می شود
درگیری موفقیت آمیز "مامانم اینا" با تیم ریگی!
پایگاه انقلاب نیوز: سال 1353 در محله جردن تهران به دنیا آمده و بعد از 13 سال در شهرک غرب ساکن شد، قبل از ورود به جبهه مقاومت در کار خرید و فروش ماشین بود.
یادداشت
در بن‌بست‌ها چه می‌جویند؟!
یادداشت/ حسین شریعتمداری
در بن‌بست‌ها چه می‌جویند؟!
پایگاه انقلاب نیوز: خودتان نظر دهید که دشمنان بیرونی با دریافت پیام‌هایی همچون «اگر برجام نبود، حداکثر می‌توانستیم حقوق کارمندانمان را بدهیم»! از سوی مسئولان اجرایی کشورمان چه قضاوتی درباره ما خواهند داشت؟ و چه برخوردی علیه جمهوری اسلامی ایران و مردم آن در پیش خواهند گرفت؟!
نشانه‌های توطئه
از قتل‌های زنجیره‌ای تا رسانه‌های زنجیره‌ای
نشانه‌های توطئه
پایگاه انقلاب نیوز: اتفاقات اخیر برای آنها که تاریخ «فتنه‌افروزی‌های آمریکا» در جامعه ایرانی را مطالعه کرده‌اند آکنده از نشانه‌های بروز و ظهور «توطئه» است.
دولت، جلسه دارد!
دولت، جلسه دارد!
پایگاه انقلاب نیوز: هر چقدر حضور دولت در عرصه سیاست، پررنگ است، در میدان خدمت لیکن تو گویی دولت اصلا وجود خارجی ندارد! این وجود خارجی نداشتن، یک روز خودش را در مرز مهران نشان می‌دهد، دگر روز در مناطق وسیعی از استان مازندران.
رسانه‌های غربی از چه ترسیدند؟
یادداشت/ سیدهادی سیدافقهی
رسانه‌های غربی از چه ترسیدند؟
پایگاه انقلاب نیوز: بعد از شهادت سیدالشهدا(ع) تحریف و سانسور نهضت عاشورا، رسم همه مستکبرین تاریخ بوده و از آن زمان بود که روند مشوه نشان دادن واقعه کربلا در دستور کار دشمنان معنویت قرار گرفت.
خروجی انتخابات آمریکا و ضرورت تقویت جبهه‌انقلاب
عباس حاجی‌نجاری
خروجی انتخابات آمریکا و ضرورت تقویت جبهه‌انقلاب
پایگاه انقلاب نیوز: نگرانی عمده اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایان در سال‌های اخیر در عرصه سیاسی کشور تقویت روحیه انقلابی در کشور و انتقال این فرهنگ در میان نسل جوان کشور است.
پایان هژمونی آمریکا در باتلاق سوریه
پایان هژمونی آمریکا در باتلاق سوریه
پایگاه انقلاب نیوز: الجیوشی معتقد است که نتیجه جنگ سوریه، قادر است جهان را از نظام تک‌قطبی به نظامی در دو سطح جهانی و منطقه‌ای تغییر دهد. به‌عبارتی، جهان دیگر با اراده واشنگتن به حرکت درنمی‌آید و می‌توانیم پایان دوران پروژه‌های امپریالیستی آمریکا را اعلام کنیم.
عربستان و ترامپ
سعدالله زارعی
عربستان و ترامپ
پایگاه انقلاب نیوز: وضعیت عربستان سعودی در دوره ریاست جمهوری ترامپ چگونه خواهد بود؟ آیا قیمت عربستان در دوره جمهوری‌خواهان بالاتر می‌رود و وزنه آن در تحولات منطقه افزایش می‌یابد یا کاهش؟
اوقات شرعی

صفحه اصلی | تماس با ما | آرشيو | جستجو | پيوندها | عضويت در خبرنامه | نظرسنجي | لیست نظرات | درباره ما | RSS | ايميل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه