2017 July 25 - سه شنبه 03 مرداد 1396
انقلاب نیوز | enghelab-news.ir
چند رسانه ای
پیشنهاد سردبیر
تولید«اکسیدان»با هدف تمسخر مسیحیت تولید«اکسیدان»با هدف تمسخر مسیحیت
پایگاه انقلاب نیوز: فیلم «اکسیدان»ساخته حامد محمدی که این روزها بر روی پرده سینماهای کشور خودنمایی میکند فیلمی توهین آمیز و سراسر لودگی و ترویج فحشا و ارتباطات جنسی است!

شهدا مدافعان اصلی فرهنگ حجاب و عفاف هستند
شهدا مدافعان اصلی فرهنگ حجاب و عفاف هستند
پایگاه انقلاب نیوز: فرمانده سپاه کیش با تاکید بر اهمیت نگاه فرهنگی به مقوله حجاب و عفاف گفت: شهدا مدافعان و مروجان اصلی فرهنگ حجاب و عفاف هستند.
اهانت‎کنندگان به دانشجویان بورسیه باید مجازات شوند اهانت‎کنندگان به دانشجویان بورسیه باید مجازات شوند
پایگاه انقلاب نیوز: انبارلویی درباره لزوم برخورد جدی قوه قضائیه با متخلفین در پرونده بورسیه‎ها خاطرنشان کرد: دراین باره نیز حکم صادره باید ناظر به این باشد که کسانی که این اهانت و تحقیر را روا داشتند مجازات شوند.
برخورد سپاه با شورش‌های 18 تیر با مجوز شورای عالی امنیت و شخص خاتمی بود برخورد سپاه با شورش‌های 18 تیر با مجوز شورای عالی امنیت و شخص خاتمی بود
پایگاه انقلاب نیوز: رئیس سابق ستادکل نیروهای مسلح گفت: مقابله نیروهای مسلح با شورش‌های خیابانی در جریان 18 تیر سال 78 با مجوز شورای عالی امنیت ملی و شخص رئیس شورای عالی امنیت ملی که خود آقای خاتمی بود، صورت گرفت.

حمله تیم اقتصادی دولت به عملکرد اقتصادی دولت!
حمله تیم اقتصادی دولت به عملکرد اقتصادی دولت!
پایگاه انقلاب نیوز: تندترین انتقادات در همایش سیاست های پولی و ارزی را علی طیب‌نیا وزیر اقتصاد مطرح کرد که از سیاست‌های بانک مرکزی در زمینه سود بانکی به شدت انتقاد کرد.
تازه های خبری
یادداشت:
پایگاه انقلاب نیوز: گذشت زمان و تحقق نیافتن وعده های روحانی باری بر دوش دولت یازدهم گذاشته که سنگینی اش تا به امروز بر روی شانه های خود دولت و همچنین مردمی که به آن اعتماد کردند احساس می شود.
رهبر انقلاب صبح امروز در دانشگاه امام حسین(ع):
پایگاه انقلاب نیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دانشگاه امام حسین(ع) با تأکید بر اینکه موضوع امنیت بسیار مهم است، افزودند: کاندیداها مراقب باشند به‌خاطر خطای در تشخیص، طراحی نیمه کاره دشمن را تکمیل نکنند.
مطلب ویژه
یاداشت:
دانش اگر در ثریا هم باشد مردانی از اصلاحات آن را پلمپ خواهند کرد
پایگاه انقلاب نیوز: شرایط بغرنجی که بر اقتصاد و سیاست کشور حاکم است.تمام نظرات کارشناسان و همچنین آحاد مردم نشان دهنده آن است که وعده هایی که روحانی داده بود عملی نشد
نوشیدن جام زهر قطعنامه برای امام(ره)
پایگاه انقلاب نیوز: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی دیروز در سخنانی در همایش بانوی انقلاب در خصوص پذیرش قطعنامه توسط حضرت امام(ره) و توصیف جام زهر روایت تازه‌ای را مطرح کرد و گفت:«امام(ره) به این نتیجه رسید که باید تا قبل از خودشان جنگ را تمام کند البته گفتند جام زهر را نوشیدم اما دو سه ماه پس از جنگ به خود من گفتند که جام زهر برای من شیرین شد».
حجت الاسلام سید رضا اکرمی:
برجام یک آزمایش عملی و علنی برای نشان دادن بدعهدی امریکا بود/ما حتی در قضیه هسته ای هم نباید مذاکره می کردیم
پایگاه انقلاب نیوز: حجت السلام سید رضا اکرمی گفت: مردم فکر می کردند که مسئولین ما با یک دندگی و لجبازی نمی خواهند با امریکا مذاکره کنند ولی امروز پس از برجام به این نتیجه رسیدند که نباید حتی در مورد هسته ای نیز مذاکره انجام می دادند.
عضو سابق حزب اعماد ملی در گفت و گو با انقلاب نیوز:
سرانجام برجام همان شد که رهبر معظم انقلاب پیش بینی کرده بودند/از حاصل برجام ناراضی هستیم
پایگاه انقلاب نیوز: دستگاه ها و نهاد های بالا دستی باید با هماهنگی درون سازمانی شخص رهبری را محور قرار دهند، اینجا است که کشور مستحکم و به دور از چشم طمع دشمن می تواند به موفقیت دست پیدا کنند.
محمد کاظم انبارلویی در گفتگو با انقلاب نیوز:
دولتمردان به مردم بگویند که در قضیه برجام اشتباه کرده اند/ دشمن به هیچ کدام از تعهدات خود پایبند نماند
پایگاه انقلاب نیوز: عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر این که دشمن به هیچ کدام از تعهدات خود در خصوص مذاکرات هسته ای و مساله برجام پایبند نماند، تصریح کرد: در مقطع کنونی دولتمردان باید به مردم بگویند که در قضیه برجام اشتباه کرده اند.
نماینده سابق ایران در اوپک در گفت و گو با انقلاب نیوز:
قرارداد ایران و توتال با هدف امتیاز گیری سیاسی بوده است/ اروپایی ها با دریافت امتیاز اقتصادی از مواضع سیاسی خود کوتاه نمی آیند
پایگاه انقلاب نیوز: نماینده سابق ایران در اوپک در گفت: این اطمینان را می دهم که بسته شدن این قرارداد سیاسی بوده و دولتمردان ما این امتیاز را به فرانسوی ها داده اند تا به وسیله آن امتیازات سیاسی و مربوط به برجام را دریافت کنند تا حسن رابطه با آنها برقرار شود.
سید محمد غرضی در گفت و گو با انقلاب نیوز:
قطعا نگاه ترمیمی در چینش وزرا بهتر از نگاه سیاسی و فراجناحی است/ با سود بالای بانک ها تولید به هیچ وجه پایدار نخواهد بود
پایگاه انقلاب نیوز: غرضی درباره تکرار وعده انتخاباتی قالیباف از زبان روحانی مبنی بر ایجاد سالانه 950 هزار شغل گفت: اراده ایجاد شغل به روش ها است نه به زبان و گفتار اشخاص، در کشوری که سود سرمایه گذاری برای تولید بالای 2 درصد باشد هر شغلی هم که ایجاد شود بعد از مدتی به صورت خودکار از بین می رود.
سردار یدالله جوانی در گفت و گو با انقلاب نیوز:
حرکت های تخریبی علیه سپاه در داخل کشور بسیار مشکوک است
پایگاه انقلاب نیوز: سردار یدالله جوانی گفت: حرکت افراد داخلی به موازات دشمنان خارجی نمی تواند به صورت اتفاقی باشد چرا که به طور قوی می توان گفت این ارتباطات به صورت نزدیک است.
سخنگوی اسبق وزارت امور خارجه در دولت سید محمد خاتمی:
در قضیه برجام امریکا به هیچ صراطی مسقیم نمی شود مگر با زبان محکم/نهاد های بالا دستی باید نظارت بر برجام را بیشتر و متناوب کنند
پایگاه انقلاب نیوز: سخنگوی وزارت امور خارجه دولت اصلاحات گفت: امریکایی ها نشان دادند که به هیچ معیار و منطقی پایبند نبوده و نیستند. این را باید بدانیم که تا با زبان محکم با امریکایی ها صحبت نکنیم آنها به هیچ صراطی مستقیم نمی شوند.
حمله به سپاه پاسداران و امضای قراردادهای ننگین
پایگاه انقلاب نیوز: تجربه های گذشته ثابت کرده است هرگاه به فعالیت های اقتصادی سپاه پاسداران حمله شده است قراردادهای اقتصادی ننگینی به ملت تحمیل شده است.
"اینستاگرام" ویترین بی بندوباری؟!
پایگاه انقلاب نیوز: در خلال کم توجهی مسئولین فرهنگی به شبکه های اجتماعی و غفلت از فرهنگ سازی به جوانان و نوجوانان شاهد گسترش روز افزون بی بندوباری و فساد اخلاقی در شبکه های اجتماعی بخصوص اینستاگرام هستیم.

"آرایش های آنچنانی و خودنمایی"با حجاب های اینستاگرام! + عکس
پایگاه انقلاب نیوز: فضای اجتماعی برای بسیاری از مردم این روزها محل مراجعه، سرگرمی، کسب اخبار و اطلاعات و ... شده است به طوری که تقریباً این روزها همه حتما یکی از شبکه های اجتماعی را بر روی موبایل های خود نصب کرده و استفاده می کنند.
عضو کمیسیون انرزی:
قرارداد با توتال ایراد داشته باشد مجلس ورود می کند/موضوع قرارداد با توتال هفته آینده در مجلس بررسی می شود
پایگاه انقلاب نیوز: عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: به محض اینکه به این نتیجه برسیم که این قرارداد مسیری نمی رود که نظام در پی آن است و برای آینده کشور و منافع مردم ضرر داشته باشد یقین بدانید در صحن علنی مجلس و از مسیر مربوطه پی گیری خواهیم کرد و مسئولینی که مسبب این قرارداد بوده اند باید پاسخگو باشند.
عضو هیئت علمی دانشگاه اقتصاد علامه طباطبایی:
این دولت عملا می خواهد تولید را قربانی وارادات بی رویه کند/امروز، تمامی بخش های صنعتی کشور برای بقای خود دست و پا می زنند
پایگاه انقلاب نیوز: عضو هیئت علمی دانشگاه اقتصاد علامه طباطبایی گفت: متاسفانه نه فقط بخشی از صنعت کشور و نه فقط کارخانه های بزرگ بلکه تمامی بخش های صنعتی کشور وضعیت بغرنجی دارند و برای بقای خود دست و پا می زنند.
رهبر انقلاب در دیدار جمعی از فرماندهان سپاه:
دشمن باید سیلی بخورد/ کارتان خیلی عالی بود/ هر چه می‌توانید روی موشک کار کنید
پایگاه انقلاب نیوز: ساعاتی پس از یورش غرورآفرین موشکی سپاه پاسداران به مراکز تجمع داعش در دیرالزور سوریه، جمعی از سرداران و فرماندهان سپاه با فرمانده کل قوا دیدار کردند.
نماینده اصلاح طلب مجلس در گفت و گو با انقلاب نیوز:
کمیسیون انرژی مجلس اجازه نمی دهد توتال اتفاقات گذشته را تکرار کند
پایگاه انقلاب نیوز: نماینده اصلاح طلب مجلس تاکید کرد: کمیسیون انرژی مجلس نظارت بر قراردادهای نفتی را وظیفه خود می داند و اعضای آن اجازه این را نمی دهند که امنیت ملی و مردم از طرف شرکت های خارجی متضرر شوند.
عضو کمیسیون انرژی مجلس:
مجلس و کمیسیون انرژی مجال تخلف به شرکت توتال را نمی دهد
پایگاه انقلاب نیوز: عضو کمیسون انرژی مجلس گفت: اگر احیانا شرکت توتال بخواهد در روند انجام پروژه خللی ایجاد و کارهای گذشته خود را تکرار کند مجلس شورای اسلامی و همچنین کمیسیون انرژی حتما و حتما وارد عمل خواهد شد و مجال و اجازه را به توتال و شرکت چینی برای ادامه قرارداد نمی دهد.
در گفت و گو با یکی از نزدیکان شهید آیت الله صدوقی مطرح شد:
وزنه سنگینی که منافقین به او هم رحم نکردند
پایگاه انقلاب نیوز: حجت السلام اولیایی گفت: آیت الله صدوقی در درگیری های زمان انقلاب وزنه سنگینی در تقابل رژیم شاهنشاهی بود و در ان زمان یک رکن به حساب می آمد.
یادداشت
هفته حقوق بی بشر امریکایی تسلیت باد
پایگاه انقلاب نیوز: دو سالی است که هفته دوم تیر ماه را به خاطر حمله گروهک منافقین و حمایت های پیدا و پنهان امریکا را هفته حقوق بشر امریکایی نامگذاری کرده اند.
واکنش سردار سلیمانی به تضعیف سپاه
پایگاه انقلاب نیوز: فرمانده نیروی قدس سپاه تأکید کرد نباید کسی سپاه را تضعیف و مورد حمله‌های گوناگون قرار دهد، نباید تداعی حرف‌های دوره‌های گذشته را کرد، زیرا امروز سینه سپاه برای ایثار در راه کشور و مردم سپر است.
صفحه اصلی | تماس با ما | آرشيو | جستجو | پيوندها | عضويت در خبرنامه | نظرسنجي | لیست نظرات | درباره ما | RSS | ايميل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه