2017 September 26 - سه شنبه 04 مهر 1396
انقلاب نیوز | enghelab-news.ir
کریمی قدوسی در گفت و گو با انقلاب نیوز:
پایگاه انقلاب نیوز: عضو کمیسیون امینت ملی گفت: در توافق نامه ای که شکل گرفته ایران به تعهدات خود پایبند بوده است، با این حال این موضوع هم دلیل بر این نمی شود که سازمان انرژی اتمی به جایگاه امنیتی و نظامی ما سرک بکشد و اسرار ما فاش شود.
حاج مهدی سلحشور در گفت و گو با انقلاب نیوز:
پایگاه انقلاب نیوز: مداح معروف و انقلابی شهر مقدس قم تصریح کرد: بچه هیئتی ها باید بیش از سایر اقشار جامعه در مسیر تقویت انقلاب و خط انقلابی گری باشند.
پیشنهاد سردبیر
بی حرمتی به شهدای مدافع حرم در قم / دل پردرد خانواده شهدا از مسئولان قم/ حاضر بودیم برای مزار شهیدمان پول بدهیم+عکس
پایگاه انقلاب نیوز: پدر شهید مدافع حرم گفت: مقام معظم رهبری در خصوص شهدای منا فرمودند که اینها به خاطر اینکه در مکان مقدس به رحمت خدا رفته و شهید شدند در گلزار شهدا دفن شوند اما شهدای مدافع حرم قم را در قطعه اموات عادی دفن می کند چقدر ما این بی حرمتی ها را تحمل کنیم.
ماجرای سنگسار زن ۵۰ ساله
پایگاه انقلاب نیوز: قتل عام فرودگاه نظامی «طبقه» چیز دیگری بود. ۲۰۰ سرباز سوری را برهنه و به صف کردیم، بعد با شلیک مستقیم به پشت سر همه را قتل عام کردیم.
سخنان ترامپ در سازمان ملل، فریاد ناتوانی او مقابل ملت ایران بود
حجت الاسلام طائب در گفتگو با انقلاب نیوز:
پایگاه انقلاب نیوز: مسئول قرارگاه فرهنگی عمار گفت: سخنرانی ترامپ در سازمان ملل، در حقیقت نشان از عجز و ناتوانی او در برابر مردم ایران و رزمندگان اسلام بود.
همنشینی مسئولان با سران فتنه؛خواسته یا نخواسته؟!
پایگاه انقلاب نیوز: حرکت غیر قانونی لاریجانی و علی عسگری در همنشینی با خاتمی با واکنش قاطع فعالان فضای مجازی جبهه انقلاب همراه شد و اینک این سوال به طور جدی مطرح است که به راستی این اقدام خواسته بوده یا ناخواسته؟!
رزمنده ای که بعداز30سال ازدفاع مقدس سلاح خود را بر زمین نگذاشت+تصاویر
به بهانه هفته دفاع مقدس؛
پایگاه انقلاب نیوز: رزمنده دفاع مقدس گفت: با حضور و ورود نسل جوان ما در دفاع از حریم و حرم در خط مقاومت امروز مدافعین بسیجی دوران هشت سال دفاع مقدس هم از مظلومیت خارج شدند و نسل امروز ما با گوشت و پوست خود این مظلومیت را لمس کردند بسیجی امام خمینی(ره) در طول هشت سال دفاع مقدس چه سختی ها به جان خریدند تا انقلاب اسلامی را به دست نسل امروز بسپارند.
مدافعان سینه چاک داخلی برجام، ترامپ را گستاخ کردند
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس مطرح کرد:
پایگاه انقلاب نیوز: دهقانی نقندر گفت: آمریکا برجام را وسیله ای برای فشار آودرن برای ایران قرار داده یعنی یک تبلیغاتی در اثر برجام برای ایران ایجاد کردند و از طرفی هم دولتمردان ما هم از طرفی یک تعهداتی را در پای میز مذاکره پذیرفتند و از طرفی هم آنقدر دولتمردان در خصوص برجام و فواید آن در داخل کشور تبلیغ مثبت انجام دادند که الان نمی توانند از آن حرف های قبلی خودشان در مقام پاسخگویی به گستاخی های ترامپ عقب نشینی کنند.
سیاستی که که بنا دارد مسلمانان را ریشه کن کند
چه کسانی پشت پرده میانمارهستند؟
پایگاه انقلاب نیوز: ایران هم همچون همیشه سردمدار عدالت خواهی است و مردم و مسئولین در کنار هم برای این مسئله تلاش می کنند، پایان دادن به فاجعه میانمار تلاش دیپلماسی را می طلبد و با تشکیل جبهه واحد در جهان اسلام است که می توان با این قضیه بی رحمانه مقابله کرد.
ترامپ در قضیه برجام دچار توهم شده است
سید حسن نقوی حسینی در گفت و گو با انقلاب نیوز:
پایگاه انقلاب نیوز: سید حسین نقوی حسینی گفت: داستانسرایی هایی که امریکا و آژانس درباره این موضوع دارند توهمی بیش نیست و جمهوری اسلامی ایران به هیچ عنوانی اجازه این دسترسی ها را نمی دهند.
خروج امریکا از برجام آنها را منزوی تر خواهد کرد
کاظم انبارلویی در گفت و گو با انقلاب نیوز:
پایگاه انقلاب نیوز: کاظم انبارلویی گفت: حتی در داخل امریکا نیز کارشناسان و مسئولین رده بالا بارها بر این تاکید داشته اند که برهم زدن برجام به نفع ایران و به مطمئنا به ضرر امریکا است.
باید هرچه زودتر برای مسلمانان میانمار کاری انجام شود
آیت الله مکارم شیرازی:
پایگاه انقلاب نیوز: آیت الله مکارم شیرازی در درس خارج خود در بین طلاب علوم دینی گفتند: سران کشور های مسلمان باید مسئله میانمار را جدی بگیرند تا مسلمانان میانمار را از دست این وحشی های بی رحم رها شوند.
زنی که از احساسات زنانه هیچ بویی نبرده
جولان یک وحشی انسان نما در سکوت خبری؛
پایگاه انقلاب نیوز: سوچی زنی بی رحم که جایزه صلح نوبل هم به او اعطا شده است از متهمان ردیف اول این وضع دهشتناک یک میلیون مسلمان از 53 میلیون نفری میانمار است.
آزادی دیرالزور، دروازه ای برای آزادی کل سوریه است
سید هادی سید افقهی:
پایگاه انقلاب نیوز: سید هادی سید افقهی گفت: با آزاد سازی این منطقه محل رفت و آمد داعشی از عراق به سوریه و بالعکس بسته خواهد شد، به علاوه اینکه از این منطقه تجهیزات نیز رد و بدل می شد که راه آن هم بسته شده است.
آهنگ پیشواز " میباره بارون سید مجید بنی فاطمه" برای همراه اول و ایرانسل
با فرا رسیدن ایام عزاداری سرور شهیدان؛
پایگاه انقلاب نیوز: پرسیدم:ازحلال ماه، چراقامتت خم است؟ آهی کشیدوگفت:که ماه محرم است..گفتم: که چیست محرم؟باناله گفت:ماه عزای اشرف اولادآدم است
منبرهای محرم سیاسی باشد نه جناحی و حزبی/ حرکت محسن حججی یک حرکت سیاسی الهی بود
حجت الاسلام سرلک:
پایگاه انقلاب نیوز: خطیب برجسته حوزه گفت: کسی که بخواهد در خطابه مسیر خودش را از انقلاب و اسلام ناب محمدی جدا کند خیلی کم است نمی گوییم نیست اما واقعا بسیار کم است، و این توصیه هایی که گاهی بعضی از مسئولین هیئت ها می کنند به خاطر بعضی جهت گیر های بسیار تند جناحی است نه تبیین درست مسائل سیاسی کشور و جهان.
ملت ایران تهدید نمی‌کند و تهدید نمی‌پذیرد
پایگاه انقلاب نیوز: رئیس جمهور گفت: اعتدال منش و روش ملت بزرگ ایران است. اعتدال نه انزواطلبی است و نه استیلاجویی؛ اعتدال نه بی تفاوتی است و نه پرخاشگری.
عضو اتاق بازرگانی ایران: کالای قاچاق بازار تولید را فلج کرده است
اندر احوالات قاچاق کالا؛
پایگاه انقلاب نیوز: ورود کالای قاچاق باعث شده تا چرخ صنعت، تولید و اشتغال کشور روز به روز آهسته تر بچرخد و چندی نمانده که با لطف مسئولین و استفاده آقازاده ها از رانت های خود این چرخ را از حرکت وا دارند.
ناگفته هایی صریح از قراردادهای جدید نفتی از زبان کارشناس اقتصادی
پایگاه انقلاب نیوز: کارشناس و تحلیلگر مسایل اقتصادی به بیان ناگفته هایی صریح از قراردادهای جدید نفتی با برخی کشورهای اروپایی پرداخت و آن را ناقض برخی اصول قانون اساسی و نیز در تضاد با منافع اقتصادی کشور دانست.
کسی که از آمریکا و اسرائیل برائت نجوید امام حسینی نیست
کارشناس مسائل دینی مطرح کرد؛
پایگاه انقلاب نیوز: کارشناس مسائل دینی گفت: قطعنا یکی از آداب شریف یابی به محضر و سفره حسینی این است که ما این مفاد زیارت عاشورا که بحث برائت از دشمنان اهل بیت(ع) است ، دشمنان اهل بیت هر روز در رنگ و لباس خاصی هستند و باید از این دشمنان برائت بجویم.
اقدام عملی مسلمانان جهان لازمه امروز میانمار مظلوم
در پساپرده کشورهای مدعی حقوق بشر؛
پایگاه انقلاب نیوز: کشور های اسلامی باید اقدام عملی کنند و سکوت و بی عملی آنها راه چاره ای برای مسلمانان میانمار نیست.
کم توجهی نمایندگان مجلس به دغدغه رهبری درباره خطر کاهش جمعیت
عضو شورای فرهنگی، اجتماعی زنان هشدار داد؛
پایگاه انقلاب نیوز: عضو شورای فرهنگی- اجتماعی زنان کشور نسبت به کم توجهی نمایندگان مجلس به دغدغه جدی مقام معظم رهبری درباره خطر کاهش جمعیت ، ابراز نگرانی کرد
جفای بزرگی به " ماجرای نیمروز" در جشن خانه سینما صورت گرفت// برخی فیلمسازان، خط ضد ملی را در آثار خود دنبال می کنند
کارشناس و منتقد سینما در گفتگو با انقلاب نیوز:
پایگاه انقلاب نیوز: کارشناس و منتقد سینما با ابراز تاسف از جفای بزرگی که در حق فیلم ارزشمند" ماجرای نیمروز" در جشن اخیر خانه سینما صورت گرفت، تصریح کرد: متاسفانه برخی فیلمسازان کشور متاثر از جشنواره ها و جریان های خارجی، خط ضد ملی را در آثار خود دنبال می کنند.
چه کسانی در درس خارج حوزه شرکت می کنند و مجتهد گفته می شوند؟
به بهانه اجتهاد داشتن یا نداشتن سید حسن خمینی؛
پایگاه انقلاب نیوز: چند روزی است که سال تحصیلی در حوزه های علمیه کشور شروع شده است، درس خارج نیز از درس هایی است که طلاب علوم دینی پس از گذراندن مقدمات دروس حوزوی طی 10 سال در این دروس شرکت می کنند.
فولادگر: ناهماهنگی در هدف و تیم اقتصادی اشتباهات گذشته را تکرار خواهد کرد
آیا تیم اقتصادی کاری برای کشور خواهد کرد؟
پایگاه انقلاب نیوز: رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس گفت: دولت باید مشخص کند که در نقطه ای که امروز وجود دارد در 4 سال آینده به چه نقطه ای می خواهد برسد، اگر این نقطه مغفول باشد هر کسی برای خودش نقطه ای مشخص می کند و راه خودش را بدون هماهنگی پیش می برد.
برنامه های صدا و سیما به تولید ملی آسیب می زند+تصاویر
پایگاه انقلاب نیوز: یکی از فروشندگان لوازم التحریر گفت: وقتی صدا و سیمای ما برنامه ها و کارتن های غربی بخش می کنند حتی تولید کننده داخلی رغبتی ندارند که تصاویر و نقوش اسلامی و ایرانی روی تولیدات خود کار کنند و برای فروش بیشتر از تصاویرغربی که مدام از تلوزیون پخش می شود استفاده می کنند که برای کودکان جذابیت داشته باشد در بازار لوازم التحریر و عدم استقبال از لوازم التحریر ایرانی اسلامی مقصر دانش آموزان نبستند مقصر مسئولین فرهنگی و در صدر آن صدا و سیما است.
هر حرکت غلط در برجام با عکس‌العمل جمهوری‌اسلامی مواجه خواهد شد/ دشمن بداند زورگویی و قلدرمابی هر جا جواب بدهد در جمهوری‌اسلامی جواب نخواهد داد
فرمانده معظم کل قوا:
پایگاه انقلاب نیوز: مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی صبح امروز (یکشنبه) با حضور فرمانده معظم کل قوا برگزار شد.
تازه های خبری
چند رسانه ای
مصاحبه و گفتگو
امیر پور دستان : استراتژی نیتانیاهو شعله ور نگه داشتن آتش در نزدیک مرزهای ایران است
امیر پور دستان : استراتژی نیتانیاهو شعله ور نگه داشتن آتش در نزدیک مرزهای ایران است
پایگاه انقلاب نیوز: جانشین فرمانده کل ارتش در گفت و گو با شبکه العالم گفت:پیشنهاد من به آقای بارزانی این است که حرف آمریکایی ها را گوش نکنند، محمد بن سلمان حرف آمریکایی ها را گوش کرد و امروز دو سال است که در باتلاق یمن گیر کرده است.
اجازه بازدید از یک کلانتری هم به آمریکا نمی‌دهیم"
اجازه بازدید از یک کلانتری هم به آمریکا نمی‌دهیم"
پایگاه انقلاب نیوز: اینها به‌ راحتی رفت‌وآمد می‌کنند با نزدیکان و اقوام خود دیدار دارند؛ مسافرت می‌روند و زندگی عادی دارند. منتهی برای دیدار یا جلسه‌ای که امکان توطئه علیه امنیت باشد محدودیت دارند."
تکیه بر ظرفیت های درونی ؛ درسی که از دفاع مقدس آموختیم/ یاحسین آخرین کلام شهدا در لحظه شهادت بود
تکیه بر ظرفیت های درونی ؛ درسی که از دفاع مقدس آموختیم/ یاحسین آخرین کلام شهدا در لحظه شهادت بود
زمنده هشت سال دفاع مقدس با اشاره به اینکه یاحسین آخرین کلام شهدا در لحظه شهادت بود، گفت: تکیه بر ظرفیت های درونی ؛ درسی که از دفاع مقدس آموختیم.پایگاه انقلاب نیوز:
سرلشکر حسنی سعدی در برنامه دستخط: 
ماجرای حضور رهبرانقلاب در یک گشت رزمی
سرلشکر حسنی سعدی در برنامه دستخط: ماجرای حضور رهبرانقلاب در یک گشت رزمی
پایگاه انقلاب نیوز: جانشین قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء گفت: وضعیت روز چنین حکم می‌کند که در سوریه به این ترتیب حضور داشته باشیم.
منتظریم ترامپ از مردم ایران عذرخواهی کند
منتظریم ترامپ از مردم ایران عذرخواهی کند
پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز:رئیس‌جمهور کشورمان در کنفرانس خبری نیویورک بار دیگر درباره خروج آمریکا از توافق هسته‌ای هشدار داد.
یادداشت
بنیاد سوروس ،خیرخواه یا برانداز
بنیاد سوروس ،خیرخواه یا برانداز
پایگاه انقلاب نیوز: بنیاد سوروس که سال های زیادی امیال صهیونیست منشانه خود را قالب فعالیت های خیرخواهانه پیش برده و عامل براندازی چند رژیم سیاسی بوده اکنون با بحران عمیقی مواجه شده و مردم آمریکا در حال جمع آوری امضا برای شناسایی این بنیاد به عنوان یک نهاد تروریستی هستند.
یادداشت/ حسین شمسیان
همه حرف‌های خوب!
یادداشت/ حسین شمسیان همه حرف‌های خوب!
!پایگاه انقلاب نیوز: این روند خطرناک چند سالی است در کشور مد شده که مقامات اجرایی، به جای پاسخگویی روی صندلی مطالبه‌گری نشسته‌اند و بلندتر از مردم عادی‌، فریاد سر می‌دهند
تحلیلی بر نحوه‌ی تقسیم درآمدهای نفتی ایران پیش از ملی شدن صنعت نفت؛
یکی ما؛ شش تا انگلیسی‌ها
تحلیلی بر نحوه‌ی تقسیم درآمدهای نفتی ایران پیش از ملی شدن صنعت نفت؛ یکی ما؛ شش تا انگلیسی‌ها
پایگاه انقلاب نیوز: نگاهی گذرا به تاریخ معاصر ایران نشان می‏دهد، هر چند طلای سیاه سال‏ها جزء منابع خدادادی ایرانی‏ها به شمار می‏رفت، اما استعمار انگلیس سایه بلند والایی را بر نفت ایران داشته است.
المانیتور: عربستان در تقابل منطقه‌ای با ایران شکست‌های ناخوشایندی خورده است
پایگاه انقلاب نیوز: وبگاه آمریکایی نوشت: باید برای سران عربستان به وضوح مشخص شود که با حفظ چنین دیدگاهی به ایران با نتایج معکوسی در سیاست داخلی و خارجی مواجه می‌شوند
 /یادداشت/محمد کاظم انبارلویی
دفاع مقدس و مقوله امنیت ملی
/یادداشت/محمد کاظم انبارلویی دفاع مقدس و مقوله امنیت ملی
سخنان ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل نشان داد بزرگ ترین دشمنان ایران، آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند. امنیت ملی ما توسط استکبار جهانی همچنان تهدید می شود. پایگاه انقلاب نیوز:
اوقات شرعی

صفحه اصلی | تماس با ما | آرشيو | جستجو | پيوندها | عضويت در خبرنامه | نظرسنجي | لیست نظرات | درباره ما | RSS | ايميل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه