نسخه موبایل
www.enghelab-news .ir
پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز  
از مناطق زلزله غرب چه خبر/خبری از سلبریتی ها نیست!+تصاویر
کد خبر: ٥٥٦١٧ تاریخ انتشار: ٢٣ دي ١٣٩٦ - ٠٦:٠٠
صفحه نخست » اجتماعی » مطلب ویژه
از مناطق زلزله غرب چه خبر/خبری از سلبریتی ها نیست!+تصاویر

پایگاه انقلاب نیوز: یکی از بسیجیان قمی که اکنون در مناطق زلزله زده برای توزیع اقلام ضروری در منطقه حضور دارد اظهار داشت: کمک های غذائی دولتی و هلال احمر طبق دفترچه توزیع می شود و حدود یکماه پیش برای هر خانواده یک بسته داده شده که مقدار آن بسیار کم بود است مواد غذایی در منطقه تقریبا وجود دارد اما نیاز به متخصصان پزشکی در منطقه وجود دارد.

به گزارش پایگاه انقلاب نیوز،نزدیک دوماه است از لزله در غرب کشور گذشته است و با وجود اینکه مردم به زندگی خود ادامه می دهند اما شرایط برای مردم در این روزها سخت است و غیر از نیروهای مردمی و بسیج و سپاه کسی کمک حال مردم نیست.

یکی از بسیجیان قمی که اکنون در مناطق زلزله زده برای توزیع اقلام ضروری در منطقه حضور دارد در گفتگو با خبرنگار انقلاب نیوز اظهار داشت: هیچ خانه ای در روستای مناطقی که ما حضور داریم قابل سکونت نیست برخی کاملا تخریب شده و برخی آسیب دیده اند و آنهایی که سالم هستند مردم از ترس زلزله مجدد جرات حضور در داخل خانه را ندارند و ترجیح می دهند در چادر زندگی کنند.

وی گفت: کمک های غذائی یک ماه است از طرف دولت به منطقه ارسال نشده اوضاع روستاها از شهرها بهتر است، مردم روستا خودشان در ساخت و ساز منازل نیز کمک می کنند و سپاه در منطقه مستقر و در حال آوار برداری و ساخت خانه است.

این بسیجی قمی افزود: کمک های غذائی دولتی و هلال احمر طبق دفترچه توزیع می شود و حدود یکماه پیش برای هر خانواده یک بسته داده شده که مقدار آن بسیار کم بود است مواد غذایی در منطقه تقریبا وجود دارد  اما نیاز به متخصصان پزشکی در منطقه وجود دارد.