نسخه موبایل
www.enghelab-news .ir
پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز  
اقدامات غیر عاقلانه آل سعود سبب سرنگونی اسرائیل می شود
کد خبر: ٥٥٦١٩ تاریخ انتشار: ٢٢ دي ١٣٩٦ - ٢٣:٢٤
صفحه نخست » سیاسی » مطلب ویژه
کارشناس مسائل خاورمیانه:
اقدامات غیر عاقلانه آل سعود سبب سرنگونی اسرائیل می شود

پایگاه انقلاب نیوز: کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: اقدامات غیرعاقلانه رژیم آل سعود و برخی از کشورهای مرتجع منطقه به سرنگونی درونی رژیم صهیونیستی و تغییرات عمده در رأس کشورهای مرتجع بینجامد، آگاهی و بیداری مردم منطقه در تغییرات اساسی این کشورها تأثیر مستقیم خواهد داشت.

سید رضا صدرالحسینی در گفت‌وگو با خبرنگار انقلاب نیوز، با اشاره به حمایت های رژیم آل سعود از اسرائیل اظهار داشت: فشار آمریکا بر کشورهای عربی و ملت های مسلمان برای از انزوا خارج کردن رژیم صهیونیستی است.

وی گفت: به نظر می‌رسد اقدامات غیرعاقلانه رژیم آل سعود و برخی از کشورهای مرتجع منطقه به سرنگونی درونی رژیم صهیونیستی و تغییرات عمده در رأس کشورهای مرتجع بینجامد، آگاهی و بیداری مردم منطقه در تغییرات اساسی این کشورها تأثیر مستقیم خواهد داشت.

کارشناس مسائل خاورمیانه ادامه داد: ارتباطات پنهانی سعودی ها با رژیم صهیونیستی در حالی آشکار می شود که تنفر مردم منطقه از این رژیم و حامی اصلی آن یعنی آمریکا به دنبال تصمیم رئیس‌جمهور این کشور مبنی بر انتقال سفارتخانه به قدس شریف افزایش پیدا کرده است.

صدرالحسینی گفت: رژیم آل سعود گفته که کشورهای عربی به محض حل منازعه فلسطین، رژیم صهیونیستی را به رسمیت می‌شناسند، ریاض به دنبال کاهش فشارهای داخلی و منطقه‌ای بر رژیم صهیونیستی است، اقدامات عربستان به سرنگونی داخلی این رژیم مینجامد.

وی  با تأکید بر تلاش عربستان برای عادی کردن روابط خود با صهیونیست ها تصریح کرد: رژیم آل سعود در ماه‌های اخیر علیرغم افزایش آگاهی و بصیرت مردم منطقه در خصوص جنایات رژیم صهیونیستی و رژیم آل سعود در حال تبدیل کردن ارتباطات پنهان خود با صهیونیست ها به روابط آشکار است.

کارشناس مسائل خاورمیانه بیان داشت: وزیر امور خارجه عربستان در روزهای اخیر اعلام کرده که باید هر چه زودتر منازعات فلسطین و رژیم صهیونیستی به پایان برسد و کشورهای اسلامی این رژیم را به عنوان کشوری مستقل به رسمیت بشناسند که این موضوع نشان‌دهنده نیات پلید آل سعود است.


Share
* نام:
* ایمیل:
* نظر: