کدخبر :40200
سیاسی
تاریخ انتشار: 2015-09-21 12:18:42
پایگاه انقلاب نیوز: هر چند دنیا نسبت به مظلومیت آیلان کُردی واکنشی دیرهنگام اما بجا داد ، اما به راستی چه کسی است که برای آیلان های شیعه سوریه دل بسوزاند و عکس آن ها را به تیتریک خود تبدیل کند؟!
به گزارش سرویس بین الملل انقلاب نیوز، در همین روزهای اخیر که ما را مشغول کرده اند به رقابت بی معنای ژوله و حیایی در فضای مجازی، در همین روزها که آمدن آمانو به ایران ، حواسمان را معطوف به خود ساخته و واکنش های رنگ و وارنگ سیاسیون به مساله برجام ، توجهاتمان را به خود جلب نموده ،  در همین روزهایی که پنالتی گرفتن یا نگرفتن برای استقلال و پرسپولیس به دل نگرانی عده ای تبدیل شده ، اما خدای را شکر هنوز هستند رسانه هایی که دغدغه مندانه مظلومیت شیعیان بی دفاع سوریه را در قاب رسانه ای خود به تصویر می کشند.
 
همین روز گذشته بود که تصاویر دلخراش مادر و کودکی شیعه که زیر آوار شهید شده بودند، در برخی سایت ها و شبکه های اجتماعی انتشار یافت و بدین سان دل هر بچه شیعه ای را در هر کجای عالم به شدت رنجاند.

چه می شود که متاسفانه قتل عام شیعیان مظلوم سوریه به سان مظلومان یمنی کماکان ادامه دارد و در این میان ما خود را سرگرم یک سری مسایل پیش پا اُفتاده و جنجال های بیهوده کرده ایم که نه خیر دنیا در آن هست و نه آخرت!

و اما در مورد قضایای منطقه بد نیست بدانیم که بر اساس توافق به عمل آمده میان ارتش سوریه و مقاومت لبنان با گروه هاي تروريستي در روزهای اخیر آتش بس در "فوعه و کفریا" سوریه آغاز شد.

با این حال از شب گذشته در همین مناطق در حملات هجومی ناجوانمردانه تروریست ها به اطراف این دو شهرک شاهد به خاک و خون کشیده شدن مظلومان بی دفاع هستیم.
به گزارش خبرگزاری حوزه ، در روزها و شب های گذشته، هزاران تروریست حمله ی گسترده ای به این دو شهرک از دو محور صواغیه( شمال شرقی) و دیرالرغب(جنوب غربی ) به مواضع رزمندگان مقاومت اسلامی مردم این دو شهرک آغاز کرده بودند که منجر به شهادت و زخمی شدن تعداد زیادی و نیز ویرانی بسیاری از خانه ها شد.