کدخبر :58908
سیاسی
تاریخ انتشار: 2018-02-28 21:58:56
پایگاه انقلاب نیوز: جوشقانیان بیان داشت: استعمار گران در کشورهای اسلامی از جمله بحرین مردم را آزار و شکنجه دادند اما این خون ها جواب خواهد داد تنها مکتبی که می تواند با مکتب نفاق و سلطه مقابله کند مکتب شهادت است این را دشمنان فهمیدند و در مقابل جونان استشهادی جبهه مقاومت و مجاهد عملیات های انتحاری را طرح ریزی کردند و با شستشوی مغزی افراد ، زن و کودک و غیر نظامی را به خاک و خون کشیدند.
به گزارش پایگاه انقلاب نیوز، حجت الاسلام حسین جوشقانیان در مراسم یادبود شهدای بهمن خلیج فارس که در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر حضرت معصومه (س) برگزار شد طی سخنرانی اظهار داشت: تقابل و مقابله اردوگاه ولایت با اردوگاه طاغوت در همه زمان ها و تاریخ ها بوده است و تا ظهور امام زمان(عج) ادامه خواهد داشت.

وی گفت: آن صلح پایدار و مستمر که غرب و نظام سلطه می گوید در منطقه دنبال آن است دروغ محض است اینها می خواهند ملت های مظلوم و محروم و مسلمان را چپاول کنند ایجاد پایداری در منطقه بهانه واهی است که می آورند همه آنچه انجام می شود استثمار و استعمار و چپاول است.

این خطیب خاطر نشان کرد: اینها دست از سر همه هسته های مقاومت در منطقه از جمله سوریه، عراق، لبنان، بحرین، یمن، افغانستان، ایران و پاکستان بر نخواهند داشت مگر اینکه صدای شکسته شدن استخوان های عزت، استقلال، شرف و آقایی مسلمانان را زیر پای خودشان حس کنند، استعمارگران راضی نمی شوند تا زمانی که تنها از آنها تبعت شود.
 
آل خلیفه و آل سعود مترسک دست صهیونیست ها هستند

جوشقانیان تصریح کرد: تا مسئله از راس حل نشود این مسائل وجود خواهد داشت تا ظهور امام زمان(عج) و تمدن عظیم اسلامی و حکمیت مطلقه در سطح گیتی محقق شود این جنگ ها و ظلم هایی که از طرف آل سعود ، آل خلیفه ادامه خواهد دشات البته در حقیقت اینها مترسک و سر سپرده صهیونیست ها و نظام سلطه که در راس آن مریکا قرار دارد هستند.

وی گفت: اینها به دنبال یک مثلث عبری، عربی و غربی در منطقه هستندکه در راس آنها صهیونیست ها و حاکمان ظالم کشورهای اسلامی و ایادی نظام سلطه دست در دست هم دادند تا نقشه منطقه را تغییر دهند اما به لطف خدا و سخن بلند امام خمینی(ره) که فرمودند سنگرها باید حفظ شود استعمارگران موفق نخواهند شد.

این خطیب تصریح کرد: نظام سلطه با تجهیز گروه های تکفیری خواهد جبهه مقاومت را تضعیف کند اما موفق نشدند صهیونیست ها قبلا در حالت تهاجمی قرار داشتند اما در حال حاضر در حالت تدافعی قرار دارند.

جوشقانیان افزود: یک زمانی فاصله ما با صهیونییت ها 2250 کیلومتر بود اما این فاصله 2000کیلومتر کمتر شده و می توانیم در یک لحظه تلاویو و حیفا را با خاک یکسان کنیم این موضوع را در خواب هم نمیدیدند.
 
مکتب شهادت تنها مکتب مقابله با نظام سلطه است

وی تاکید کرد:. استعمار گران در کشورهای اسلامی از جمله بحرین مردم را آزار و شکنجه دادند اما این خون ها جواب خواهد داد تنها مکتبی که می تواند با مکتب نفاق و سلطه مقابله کند مکتب شهادت است این را دشمنان فهمیدند و در مقابل جونان استشهادی جبهه مقاومت و مجاهد عملیات های انتحاری را طرح ریزی کردند و با شستشوی مغزی افراد ، زن و کودک و غیر نظامی را به خاک و خون کشیدند.

جوشقانیان بیان داشت: در نهایت نظام سلطه موفق نخواهد شد زیرا این وعده قرآن است به لطف خدا خون این شهدایی که از آب های نیلگون خلیج فارس گرفته شده است قطعا اثر خاص خودش را خواهد گذاشتد زیرا مکت شهادت پیروز است همه امامن ما هم شهید شدند.

این خطب تصریح کرد: در جنگ روانی که دشمن راه انداخته مقاومت احساس ضعف نخواهد کرد چون به خداوند امیدوار است و به خداوند وصل هستند و اهل صبر هستند.

جوشقانیان تاکید کرد: مجاهدت در مسیر خداوند یکی از شرط هایی است که آنهایی که در جبهه مقاومت هستند باید داشته باشند در سفری که به لباند داشتی در خصوص جنگ33 روزه سوال کردیم صهیونیست های تا بن دندان مسلح به سلاح های مدرن نظامی بودند چگونه در مقابل آنها پیروز شدند می گفتند پیشانی بندهای یا زهرا(س) ر پیشانی داشتیم و موقع شلیک یا صاحب الزمان(عج) می گفیتم این مجاهدت در سوریه، عراق، یمن و دیگر جبهه های مقاومت هم وجود دارد.

وی بیان داشت: آل خلیفه و آل سعود و وهابیت ابر جنایت هایی انجام می دهند اما نمی دانند که قوی تر از آنها فعونیان و نمردیان بودند اما نابود شدند و به خاک تباهی رسیدند متاسفانه اینها نمی فهمند و در جهل مانده اند.

این خطیب گفت: حضرت آقا فرمودند شهدای مقاومت اجر دو شهید را دارند  چون اینها از خانه هایشان دور هستند و در غربت  در دفاع از حریم و حرم شهید می شوند شهدای مقاومت بحرین هم بسیار مظلوم هستند زیرا بدن های شهدا به دست خانوادهایشان نمی رسد و اجازه برگزاری مراسم را ندارند.

جوشقانیان اظهار داشت: اگر مادر در مراسم نباشد این مراسم در غربت است پس برای شهدای که این چنین است باید پدی و برادری کرد باید مادری و خواهری کرد پیامبر فرمودند اگر شهید گریه کن نداشت برایش گریه کنید.