کدخبر :59051
سیاسی
تاریخ انتشار: 2018-03-02 22:39:25
پایگاه انقلاب نیوز:عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه تدبیری توسط دولت روحانی برای حل مشکلات وجود ندارد گفت: تخصص و تعهد برای رفع مشکلات کشور دو امر مهم است و اگر به این دو توجه می‌شد مشکلی در کشور باقی نمی‌ماند.
آیت الله سید رحیم توکل در گفت و گو با خبرنگار انقلاب نیوز، با تاکید بر لزوم توجه به توانمندی‌های داخلی گفت: ایران به همه منابع غنی است و نیاز به کشورهای دیگر ندارد که وقتی نیازمند شود توسط آن‌ها دچار فشار اقتصادی شود.

وی با بیان اینکه تدبیری توسط دولت روحانی برای حل مشکلات وجود ندارد،مسئولین باید این موضوع را بدانند اگر مردم پشت شما باشند موفق خواهید بود و اگر نه روز به روز از نظر مردم ضعیف و ذلیل تر می‌شوید.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تورم و مشکلات اقتصادی ابراز داشت: برای رفع مشکلات کشور وانجام کار تدبیر نیاز است اما متاسفانه توجه نمی‌شود، سهل انگاری عدم تخصص در کار و بی تعهدی نسبت به مشکلات مردم کار را به این جا رسانده است که بیکاری و تورم در کشور بیداد می‌کند.

استاد حوزه علمیه با اشاره به لزوم توجه دولت به مشکلات کشور افزود: تخصص و تعهد برای رفع مشکلات کشور دو امر مهم است و اگر به این دو توجه می‌شد مشکلی در کشور باقی نمی‌ماند.

توکل با اشاره به مذاکرات بی نتیجه هسته ای توسط دولت تصریح کرد:‌ برجام یک بچه بازی بود و از قبل آمریکا و کشورهای اروپایی با برنامه ریزی تلاش کردند تا دولت مردان را برای پذیرش آن را ترغیب کنند.