کدخبر :59207
سیاسی
تاریخ انتشار: 2018-03-12 22:13:15
در حالی که امروز صبح باشگاه ذوب آهن در دیدار مقابل شهرداری بم حاضر نشد و بازی سه بر صفر به نفع بمی‌ها اعلام شد اما اکنون گفته شده که قرار است این بازی فردا برگزار شود.

صبح امروز قرار بود تیم صدرنشین بم، مقابل تیم ذوب آهن اصفهان قرار گیرد و بمی‌ها در صورت کسب تساوی هم عنوان قهرمانی را کسب می‌کردند که تیم ذوب آهن در زمین بازی حاضر نشد و بم به عنوان قهرمان لیگ برتر فوتبال بانوان معرفی شد اما اکنون اعلام شده با نظر سازمان لیگ، این بازی باید فردا برگزار شود.

سارا قمی بازیکن تیم شهرداری بم درباره انجام این بازی بیان کرد: امروز در حالی که تیم ما در زمین حاضر شد اعلام کردند که تیم ذوب آهن حاضر به بازی نشده است به همین دلیل ما برنده اعلام شدیم اما در حال حاضر از سوی سازمان لیگ به ما اعلام شده است که این بازی به دلیل حساسیت‌هایش باید برگزار شود و تیم ذوب آهن فردا در کرمان حاضر خواهد شد.

او در ادامه افزود: ذوب آهنی‌ها اعلام کرده بودند به دلیل اینکه بازیکن محروم و مصدوم دارند و نتیجه این بازی نیز در کسب مقام  برایشان تاثیرگذار نیست به همین دلیل هزینه رفت و آمد را نخواهند داد و این بازی را انجام نمی‌دهند اما حال سازمان لیگ آن‌ها را مجاب کرده است تا این بازی فردا انجام شود. ما هیچ مشکلی برای برگزاری این بازی نداریم و منتظر ذوب آهنی‌ها برای دیدار فردا خواهیم بود.