کدخبر :59601
سیاسی
تاریخ انتشار: 2018-03-18 00:30:06
تیم قم با 6 ورزشکار در رقابت های کیک بوکسینگ واکو شرکت کرد که توانست 5 مدال رنگارنگ را از این رقابت ها کسب کند.

رقابت های کیک بوکسینگ واکو پنج شنبه و جمعه با حضور رزمی کارانی از سراسر کشور در تهران برگزار شد که کیک بوکسورهای واکو کار قمی توانستند با 5 مدال رنگارنگ دست پر به قم باز گردند.

این رقابت ها در 6 استایل مبارزاتی پوینت کنتاکت ، لایت کنتاکت ، کیک لایت ، فول کنتاکت ، لوکیک ، و کیوان رولز برگزار شد که در پایان مهدی‌صبری در وزن63.5 کیلو گرم فول‌کنتاکت و مهدی‌وصالی در وزن63.5 کیلوگرم لایت‌کنتاکت صاحب گردن آویز طلا شدند ومهدی‌زمانی‌پور در وزن 57 کیلو گرم لوکیک و میثم قاسمی در وزن 63.5 کیلو گرم لوکیک در جایگاه نایب قهرمانی ایستادند وسجاد‌قربانی در وزن75کیلوگرم فول‌کنتاکت به مقام سوم این رقابت ها دست پیدا کرد.

ابوالقاسم افشاری مهر مسئول انجمن کیک بوکسینگ واکو قم که سرمربی تیم قم در این رقابت ها بود با اشاره به سطح کیفی بالای این رقابت ها گفت: تیم قم با 6 ورزشکار در این رقابت ها شرکت کرد که با توجه به توانمندی رزمی کاران قمی توانستند 5 مدال رنگارنگ را از این رقابت ها کسب کنند.

مسئول انجمن کیک بوکسینگ واکو قم گفت: کیک بوکسینگ واکو تنها کیک بوکسینگ قانونی از نظرکمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد که زیر نظر فدراسیون انجمن های ورزشی در کشورمان مشغول فعالیت می باشد که در استان قم در 5باشگاه مختلف به همراه 9 مربی توانمند نزدیک به 300 ورزشکار مشغول به فعالیت می باشند که امیدواریم با کمک مسئولین هیئت انجمن های ورزشی استان قم بتوانیم این رشته ورزشی را در قم گسترش دهیم.

افشاری مهر با اشاره به مدال آوری 5 رزمی کار قمی در این رقابت ها گفت: افراد برتر این رقابت ها به اردوی آماده سازی تیم ملی کیک بوکسینگ واکو کشورمان جهت اعزام به رقابت های قهرمانی آسیا که زیر نظر شورای المپیک آسیا در تاریخ 15 اردیبهشت ماه سال آینده در کشور قرقیزستان برگزار خواهد شد دعوت می شوند.