کدخبر :60431
سیاسی
تاریخ انتشار: 2018-04-03 20:19:34
این مرجع تقلید با اشاره به اینکه سازمان ملل بی خاصیت شده است ، گفت: ساختن فرقه‌های دروغین مانند وهابیت و داعش از نقشه‌های استکبار می باشد و مسئله قدس و مبارزه با صهیونیست‌ها همیشه مسئله اول ما بوده و خواهد بود.

آیت الله حسین نوری همدانی پیش از ظهر امروز در جلسه درس خارج فقه خود که در مسجد اعظم برگزار شد با محکوم کردن جنایت اخیر صهیونیست‌ها اظهار داشت: مبارزه با صهیونیست‌ها از آغاز یکی از اصول اساسی انقلاب اسلامی بوده است.

وی ادامه داد: امام خمینی(ره) از ابتدا تاکید داشتند که این غده سرطانی یعنی اسرائیل باید از روی زمین محو شود.

این مرجع تقلید با  اشاره به اینکه  قدس به عنوان قبله اول مسلمانان از سوی یک رژیم نامشروع غصب شده است، عنوان داشت: باید همه ملت‌های مسلمان و آزاده با یکدیگر متحد شده و به یاری مردم مظلوم فلسطین بشتابند.

وی افزود: سازمان‌های بین المللی در برابر جنایات صهیونیست‌ها سکوت کرده است البته از آنها که با پول های عربستان اداره می شود توقعی نیست.

این استاد برجسته حوزه با اشاره به اینکه سازمان ملل متحد بی خاصیت شده است، ابراز داشت: ساختن فرقه‌های دروغین مانند وهابیت و داعش از نقشه‌های استکبار می باشد.

وی اضافه کرد: آنها با این نقشه می خواهند مسلمانان گرفتار شده و از این طریق حاشیه امنی برای رژیم صهیونیستی ایجاد کنند و در این مسیر صحنه گردان اصلی عربستان سعودی است.

آیت الله نوری همدانی در پایان ضمن اعلام حمایت از ملت مظلوم فلسطین خاطرنشان شد: مسئله قدس و مبارزه با صهیونیست‌ها همیشه مسئله اول ما بوده و خواهد بود.