کدخبر :62996
سیاسی
تاریخ انتشار: 2018-05-01 10:15:38
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: حکم محرومیت افشین پیروانی از سوی فدراسیون فوتبال هنوز به باشگاه ابلاغ نشده است.

حمید رضا گرشاسبی   درباره ابلاغ حکم محرومیت افشین پیروانی از سوی فدراسیون فوتبال اظهار کرد: هنوز حکمی به دستمان نرسیده است تا در این باره صحبت کنم.

درباره اقدام پیروانی نمی توانیم قضاوت کنیم 

او درباره اینکه باشگاه پرسپولیس به حکم محرومیت پیروانی اعتراض می کند یا نه! بیان کرد: حکمی هنوز ابلاغ نشده است تا به آن اعتراض کنیم. تا زمانی که حکم محرومیت را دریافت نکنیم درباره اقدام پیروانی نمی توانیم قضاوت کنیم.

مذاکره ای با پنجعلی و خلیلی برای سرپرستی نداشتیم 

گرشاسبی درباره اینکه پنجعلی و خلیلی گزینه های سرپرستی پرسپولیس هستند، تصریح کرد: هیچ صحبتی با این افراد نکردیم و در حال حاضر زود است که در این باره تصمیم بگیریم.

تکلیف مترجم برانکو را به زودی مشخص می کنیم 

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره وضعیت مترجم برانکو اظهار کرد: منتظر هستیم در جلسه ای با برانکو، وضعیت مترجم او را مشخص کنیم. هر نظری که برانکو درباره مترجمش داشته باشد اجرا می کنیم.

او درباره اینکه گفته می شود با بازیکنان پرسپولیس برای فصل بعد مذاکره ای نکردید، تصریح کرد: با همه بازیکنانی که قراردادشان تمام شده است مذاکره کردیم. همچنین مدیر برنامه چند بازیکن قرار است از خارج از کشور برگردد تا مذاکرات نهایی را انجام بدهیم.

گرشاسبی درباره این سئوال که مسلمان در لیست برانکو برای فصل بعد نیست، اظهار کرد: همه بازیکنان از جمله مسلمان در لیست مدنظر برانکو برای فصل بعد هستند.

مسلمان از روی بی اطلاعی اظهار نظر کرده است 

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره اظهارات مسلمان که این باشگاه بعد از رفع محرومیت چند بازیکن را کنار می گذارد، بیان کرد: این موضوع نشات گرفته از ذهنیت و بی اطلاعی این بازیکن است. متاسفانه برخی از بازیکنان بی انصافی می کنند که این صحبتها را مطرح کردند.

قصد نداریم بازیکنان را به زور در باشگاه حفظ کنیم 

او درباره امیدواری به رفع محرومیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس گفت: برای ما فرقی نمی کند و فقط می خواهیم این محرومیت ازباشگاه برداشته شود. بازیکن بگیریم یا نگیریم برایمان فرقی ندارد و با همین بازیکنان فصل آینده را ادامه می دهیم. همچنین قصد نداریم بازیکنان را به زور در باشگاه حفظ کنیم.

گرشاسبی درباره وضعیت انتقال صادق محرمی به باشگاه دیناموزاگرب بیان کرد: پیشنهادی از سوی این باشگاه دریافت نکردیم و قرار است با مدیر برنامه های این بازیکن صحبت کنیم تا تصمیم نهایی را بگیریم.

 باشگاه  توان مالی برای پرداخت همه بدهی ها را ندارد 

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره اینکه قرار است ناظران afc به ایران بیایند، اظهار کرد: بدهی ها زیاد است و از توان مالی باشگاه خارج است. بنابراین اگر ناظران ای اف سی به بدهی های ما گیر بدهند گرفتار می شویم.

او در پایان درباره احتمال حذف پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا به علت بدهی های زیاد خاطر نشان کرد: فدراسیون فوتبال باید در این زمینه پاسخگو باشد و نظری در این باره ندارم.

انتهای پیام/