کدخبر :63944
سیاسی
تاریخ انتشار: 2018-05-12 19:15:33
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان، از شهادت سروان مسعود تقی‌لو از ماموران خدوم ناجای استان در حین انجام وظیفه خبر داد و گفت: شهید تقی‌لو صبح روز جمعه ۲۱ اردیبهشت‌ماه در درگیری با قاچاقجیان مواد مخدر به شهادت رسید.

به گزارش  انقلاب نیوز ،مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان، از شهادت سروان مسعود تقی‌لو از ماموران خدوم ناجای استان در حین انجام وظیفه خبر داد و گفت: شهید تقی‌لو صبح روز جمعه ۲۱ اردیبهشت‌ماه در درگیری با قاچاقجیان موادمخدر به شهادت رسید.

علی کاظمی اظهار کرد: سروان مسعود تقی‌لو جزو شهیدانی است که قدم در راه و مرام سیدالشهدا (ع) گذاشت و جانش را عاشقانه در طبق اخلاص نهاد و به ندای حسین (ع) زمانش لبیک گفت.

وی افزود: سروان مسعود تقی‌لو از ماموران جان برکف نیروی انتظامی شهرستان خدابنده صبح روز جمعه ۲۱ اردیبهشت سال ۹۷ حین انجام وظیفه در درگیری با قاچاقچیان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

کاظمی خاطرنشان کرد: شهید مسعود تقی‌لو در ۳۰ شهریور ماه سال ۱۳۶۱ در شهرستان خدابنده (روستای قینرجه) متولد شد و در صبح روز جمعه ۲۱ اردیبهشت سال ۹۷ شهرستان بیجار محور پاسگاه جعفرآباد به شهادت رسید.