کدخبر :64024
سیاسی
تاریخ انتشار: 2018-05-16 08:40:13
بازیکن تیم ذوب آهن اصفهان گفت: نباید با قلعه نویی اینگونه رفتار شود، زیرا او برای استقلال زحمات بسیاری کشیده است و توانسته به قهرمانی‌هایی برسد.

قاسم حدادی فر گفت: بازی خوبی انجام دادیم و برخلاف هجمه های كه در اين هفته روى تیم بود و می گفتند ما فوتبال بازی نمی کنیم و یا خشن بازی می کنیم اما امروز دیدید که فوتبال خوبی انجام دادیم ولى به حقمان نرسیدیم.

او ادامه داد :با این حال به استقلال تبریک می گویم و امیدوارم در مراحل بعدی لیگ قهرمانان هم بالا بروندو موفق باشند

او درباره ناراحتی امیر قلعه نویی گفت: اعتراض قلعه نويى بیشتر به مساله داوری بود چرا كه وى نظرش بر این بود که نبايد داور عرب برای این مسابقه انتخاب مى شد چون مسابقه سنگینی بود. درباره طرفداران استقلال هم بايد بگويم حق امیرقلعه نویی نيست كه با او اينطور رفتار كنند چرا كه وى برای استقلال خیلی زحمت کشیده و نبايد مورد انتقاد قرار بگیرد.

حدادی فر بيان كرد : کی روش هم رئیس فوتبال ایران است و هرچه بگویم متهم می شوم. با این حال درباره چند بازیکن خود باید بگویم که کی روش از اتفاقاتی که در بحث ریکاوری افتاد، ناراحت شد. قلعه نویی خودش را مقصر می دانست که شاید دشمنی با من باعث شده این بازیکنان از لیست کی روش جا بمانند و ضربه بخورند.

وی افزود: در کل سال سختی برای تیم ما بود اما خوشبختانه نیم فصل دوم خوبی داشتیم .در نظر داستان با برد امروز هديه خوبى به کارگران زحمتکش ذوب آهن بدهیم اما نشد. مجموعه ذوب آهن خیلی ما را حمایت کردند اما در نهایت شرمنده شدیم.

او عنوان كرد :فکر کنم حرکتی که تیام در دقیقه یک کرد، اخراج داشت. حتى میلاد فخرالدینی استخوان روی پایش شکسته و وضعش خراب است. فکر می کنم داور تحت تاثیر ورزشگاه قرار گرفت و متضرر شدیم. با این حال چیزی از شایستگی های استقلال كم نمی شود.

انتهای پیام/