کدخبر :64025
سیاسی
تاریخ انتشار: 2018-05-16 08:45:40
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: برد استقلال را به فوتبال تبریک نمی‌گویم بلکه آن را به تاج، سلطانی فر و کی روش تبریک می‌گویم.

امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پس از دیدار تیمش با استقلال تهران گفت: نباید به این فوتبال تبریک گفت بلکه باید به وزیر ورزش و مهدی تاج تبریک گفت. باید به سلطانی‌فر و تاج که از چنین تیم هایی حمایت می‌کنند، تبریک بگویم. در زمین نباختیم و از حریف فوتبال بحرینی دیدیم.

باید به حال این فوتبال گریه کرد

او ادامه داد: این بازی دست کم هفت دقیقه وقت اضافی داشت. داور باید دو بازیکن استقلال را اخراج می کرد و یک پنالتی هم برای ما می گرفت. در این وضعیت فوتبال تبریک ندارد بلکه باید به حال آن گریه کرد.

تیام و باقری باید اخراج می شدند

قلعه نویی خاطرنشان کرد: اگر امروز داوری از شرق آسیا قضاوت می کرد، عیار تیم‌ها مشخص می‌شد. به تیم استقلال تبریک می‌گویم اما به این فوتبال تبریک نمی‌گویم. فرشید باقری و مامه تیام باید اخراج می‌شدند و داور پنالتی روی بختیار رحمانی را هم‌نگرفت.

سر یک تیم مظلوم شهرستانی را بریدند و این برد را به سلطانی فر، تاج و کی روش تبریک می گویم.

او ادامه داد: زندگی و فوتبال ادامه دارد اما امشب سر تیم مظلوم شهرستانی را بریده و آن را حدف کردند. در یک هفته اخیر به من و ناموسم فحاشی کردند و امشب به پیروزی رسیدند. این پیروزی مبارک وزیر ورزش و مهدی تاج باشد. باید به پدر ورزش ایران تبریک بگویم، اما آن بالا خدایی وجود دارد و جواب رفتارشان را می دهد. ممکن است شکست دیر و زود داشته باشد، اما سوخت و سوز ندارد.

در مهار داور و تیام ناکام بودیم

قلعه نویی خاطرنشان کرد: اکنون استقلال پیروز شده است و بدون شک قلعه‌نویی هم خوب می‌شود دیگر بازیکنان ما حریف را نزده‌اند و صحبت‌هایی که مطرح می‌کردند به پایان رسید. البته در کنار سلطانی فر و تاج به کارلوس کی‌روش هم تبریک می‌گویم. امروز مردانه‌فوتبال بازی کردیم و بازیکنانم مردانه جنگیدند اما در مهار دو نفر یعنی مامه تیام و داور ناکام بودیم. به تیام تبریک می گویم چراکه فوتبال سطح بالایی به ایران آورده است. به داور هم به دلیل صعود استقلال تبریک می‌گویم.

سه روز پیش به باشگاه گفتم نامه بزنید تا برای این بازی از شرق آسیا داور بگذارند

سرمربی ذوب آهن درمورد احتمال ادامه حضورش روی نیمکت این تیم گفت: اجازه دهید 24 ساعت ریکاوری کنیم و پس از لذت بردن از این فوتبال تصمیم بگیریم. معرفت این نیست که سر تیم شهرستانی را ببرند. دیدید داور چه زیبا قضاوت کرد؟ سه روز پیش به باشگاه گفتم نامه بزنید تا از شرق آسیا داور انتخاب کنند. از همان سوتی که داور در دقیقه یک زد متوجه شدیم چه بلایی سرمان می آید.

حاضرید به مادرتان توهین کنند؟

قلعه نویی درمورد اینکه شاید برخی رفتارهایش سبب شده است تا هواداران استقلال به او توهین کنند گفت: درباره تماشاگرنماها بحث کردم. آیا شما حاضرید به مادر و ناموس‌تان توهین کنند؟

فوتبال استقلال مرا یاد بحرین انداخت

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره اینکه دلیل بریدن سر این تیم چه بوده است، بیان کرد: استقلال وابسته به کجاست؟ تمام شد و رفت. مبارک‌شان باشد. فوتبالی دیدیم که یاد بحرین افتادم. ذوب آهن در یک بازی چهار گل خورد اما فوتبال بازی کرد. به الدحیل باختیم، اما فوتبال بازی کردیم. در عمرم ندیدم تیمی به این شکل بازی کند. این برد مبارک‌استقلال و آقایان باشد.  

انتهای پیام/