کدخبر :64027
سیاسی
تاریخ انتشار: 2018-05-16 08:55:25
هافبک تیم فوتبال استقلال تهران گفت: ۳ پیشنهاد اروپایی دارم و اگر باشگاه استقلال موافقت کند از این تیم می روم.

امید نورافکن درباره برتری استقلال مقابل ذوب آهن در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: خدا را شکر توانستیم بازی مهمی را مقابل ۸۰ هزار هوادارمان ببریم. بازی نفسگیری بود اما توانستیم با تمرکز از سد ذوب آهن بگذریم. مطمئنم این نتایج را با نفرات جدیدی که استقلال جذب می کند، ادامه می دهیم.

او درباره اینکه آیا این اخرین بازی اش برای استقلال بوده است، گفت: فکر می کنم اگر باشگاه استقلال به من اجازه انتقال دهد می توانم به اروپا بروم. امیدوارم باشگاه کمکم کند و بتوانم بهترین عملکرد را در اروپا داشته باشم و پس از پنج یا شش سال به استقلال بازگردم.

نورافکن درمورد تاثیر حواشی دیدار رفت استقلال و ذوب آهن در افزایش انگیزه بازیکنان آبی پوش تصریح کرد: هرچند ما این بازی را سه بر یک بردیم اما امیر قلعه نویی سرمربی استقلال بوده و برای من و هواداران زحمت کشیده است. حرف هایی که علیه او زده شد درست نبود اما خدا را شکر می کنم توانستیم ذوب آهن را ببریم.

هافبک تیم فوتبال استقلال تهران درباره مقصد بعدی اش اظهار داشت: دو تا سه پیشنهاد از اروپا دارم و امیدوارم باشگاه استقلال کمک کند تا به خوبی و خوشی از هواداران دل بکنم.

انتهای پیام/