کدخبر :64029
سیاسی
تاریخ انتشار: 2018-05-16 09:00:39
مهاجم تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: دعوت نشدنم به تیم ملی تاثیری در عملکردم مقابل استقلال نداشت چراکه لژیونرها یک سر و گردن از من بالاتر هستند.

مرتضی تبریزی درباره شکست ذوب آهن از استقلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: استقلال در طول بازی می توانست برنده بازی باشد اما ما در دقایق پایانی برای پیروزی شانس داشتیم که قسمت نبود.

او درمورد تعویض شدنش در ۲ بازی متوالی بیان کرد: همیشه تلاش می کنم برای تیمم موثر باشم اما نظر مربی مهم است. هر مربی ای می تواند بازیکنش را در زمانی که دوست دارد تعویض کند.

تبریزی درباره عملکرد داور عمانی این بازی گفت: داور عملکرد خوبی نداشت.

مهاجم ذوب آهن درباره تاثیر دعوت نشدنش به تیم ملی در عملکردش مقابل استقلال بیان کرد: آرزوی تمام بازیکنان پوشیدن پیراهن تیم ملی است اما این موضوع تاثیری در عملکردم نداشت. بازیکنانی که در اروپا بازی می کنند یک سر و گردن از امثال من بالاتر هستند. قسمت نبود به جام جهانی بروم اما از پای تلویزیون برای موفقیت تیم ملی دعا می کنم.

تبریزی درباره وضعیت قراردادش با باشگاه ذوب آهن تصریح کرد: یک فصل دیگر با ذوب آهن قرارداد دارم اما در حال حاضر تصمیم خاصی نگرفته ام. می خواهم تصمیمی بگیرم که به آینده فوتبالی ام کمک کند. هیچ تیمی تاکنون به من پیشنهاد نداده است اما منتظرم تا ببینم چه اتفاقی رخ می دهد. در حال حاضر هیچ چیز مشخص نیست اما شاید در آینده خبرهایی شود.

انتهای پیام/