کدخبر :64185
سیاسی
تاریخ انتشار: 2018-09-08 14:55:48
آیت الله حسینی بوشهری گفت:جایگاه ابن زیاد و یزید باید به صورت عینی در بین دشمنان نظام نشان داده شود، در واقع ما امروز نیاز جدی داریم که مردم در کنار حق بمانند و ولایت و نظام حق را رها نکنند.

به گزارش انقلاب نیوز آیت الله حسینی بوشهری امروز در جمع سرگروه های مبلغین اعزامی سازمان اوقاف اظهار داشت: چند سالی است که ارتباط خوبی بین اوقاف و حوزه های علمیه ایجاد شده است که این همگرایی و همدلی شایسته تقدیر و قدردانی است.

وی ادامه داد: در همین زمینه کارگروه های مشترکی که در سال های اخیر ایجاد شده کاملا تاثیر گذار بوده است به طوری که موقوفات حوزه های علمیه با پیگیری این کارگروه ها احیا شده یا در حال احیا شدن است.

نایب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در ادامه با اشاره به در پیش بودن ایام محرم بیان داشت: با توجه به این که نزدیک ایام محرم هستیم در وهله اول از اعزام مبلغین به استان ها قدردانی می نمایم که به حمدالله تعداد قابل توجهی مبلغ اعزام می شوند که الحمدالله روند اعزام مبلغ توسط اوقاف مناسب و شایسته است.

وی افزود: نکته مهمی که وجود دارد این است که مبلغین با توجه به شرایط روز کشور و جامعه چه چیزی برای بیان و گفتن خواهند داشت؟

آیت الله حسینی بوشهری تاکید کرد: به نظرم باید مبلغین ترسیم حق و باطل را با الهام از محرم به مردم تببین کنند و قضایا و اتفاقات عاشورا به صورت عینی با تحولات امروز مقایسه شده و به مردم بیان شود .

وی افزود: جایگاه ابن زیاد و یزید باید به صورت عینی در بین دشمنان نظام نشان داده شود، در واقع ما امروز نیاز جدی داریم که مردم در کنار حق بمانند و ولایت و نظام حق را رها نکنند.

نایب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تاکید کرد:آینده نظام و انقلاب کاملا روشن و پیروزی قطعا با ما است هر چند که انقلاب با فراز و فرود همراه می باشد.