کدخبر :66394
سیاسی
تاریخ انتشار: 2018-10-25 21:48:29
پویان خوشحال اولین هتاک نیست و آخرین هتاک نیز نخواهد بود. اما سوال مهمتر این است که چرا هر زمان محرم و صفر می‌شود، بایستی حاشیه سازی‌ها شروع شود و پویان خوشحال و خبرنگاران جوانی همچون او قربانی سیاست‌های هرزه کدام دستگاه امنیتی هستند؟

به گزارش انقلاب نیوز ، داستان دوقطبی سازی آشنا است، آشناتر از آن ماجرای توهین‌های سازماندهی شده جریانی است که اربابان رسانه‌ها و روزنامه‌های زنجیره‌ای شروع کرده‌اند. همان اتفاقات تند و زننده‌ای که دل هر انسانی را به رنج می‌آورد و به نام انسانیت علیه انسان جنایت می‌کنند و با شعار حقوق بشر، آدمی را به قهقرای سقوط نیل می‌دهند.

نتیجه تصویری برای ماجرای پویان خوشحال

پویان خوشحال عمله کیست؟

پویان خوشحال اولین هتاک نیست و آخرین هتاک نیز نخواهد بود. اما سوال مهمتر این است که چرا هر زمان محرم و صفر می‌شود، بایستی حاشیه سازی‌ها شروع شود و پویان خوشحال و خبرنگاران جوانی همچون او قربانی سیاست‌های هرزه کدام دستگاه امنیتی هستند؟

همان دستگاه امنیتی که به نام کار فرهنگی سرهنگ‌ها و ژنرال‌ها را بر مدار گردونه آورده است یا همان خط نفوذی که در سال 65 به دنبال کلید می‌گشت تا با انجیل مقدس در مقابل قرآن کریم قیام کند و سیاست را دستمایه رذالت خویش قرار دهد و سرانجام آن روشن نیست.

نتیجه تصویری برای ماجرای پویان خوشحال

بعد از هتاکی روزنامه بهار به مقام امامت، روزنامه نگار هتاک امیرحسین میراسماعیلی خبرنگار روزنامه جهان صنعت بود که امام رضا را مورد هجمه خویش قرارداد. اما داستان امروز کمی فراتر رفته است و پویان خوشحال خبرنگار روزنامه در مقاله‌ روزنامه ابتکار به جای استفاده از واژه شهادت از کلمه درگذشت برای امام حسین استفاده می‌کند.

وقتی به فضای مجازی این خبرنگار سرک کشیدیم، متوجه شدیم که توهین‌های رکیکی به ساحت سیدالشهدا کرده است و قوه قضائیه نیز قول داد تا طبق قانون دل رنجیده مردم و محبین امام حسین علیه السلام را تسلی بخشد.

تئورییسن هتاک‌ها لب به سخن گشود

قطعا این پایان ماجرا نیست. همانطور که به مناسبت اربعین سیدوسالار شهیدان سیل مشتاقان به سوی حرم یار روان گشته است و دلدادگان حریم حسین به بزرگترین مانور و تجمع مردم در دنیا حرکت کرده‌اند، این بار جلایی پور جامعه شناس معروف اصلاح طلب بی شرمانه تاخته است.

وی درباره سفر برخی عزاداران با هواپیما به عراق می‌گوید: اقشاری را پیش از پروازشان در فرودگاه دیدم که بهترین امکان مدرنی را که ممکن است در طول زندگی از آن استفاده کنند همان ماشین مدرن بنز حمل جنازه بهشت زهرا است. ولی حالا با بهترین هواپیما یا اتوبوس وی آی پی به کربلا می‌روند.

راستش همیشه پیش خودم این سوال مطرح می‌شود که این جماعت خودشان را چه چیزی فرض کرده‌اند و در کجای عالم سیر می‌کنند که اینگونه ترک تازی می‌کنند و تلاش دارند تا کشور را به دو قسمت فعال بی دین و دیندار تقسیم کنند.

آخر این بازی جامعه‌شناس پنداران و سیاست‌بازان با این اتفاقات کمک با تکمیل پازل سوریه‌سازی ایران است. یادمان نرفته است که استراتژی آمریکا پاک کردن دنیا از حضور چهار کشور محور شرارت یعنی سوریه، عراق، ایران و کره شمالی است. قطعا درگیری اجتماعی وظیفه‌ای است که بنگاه‌های سخنران پراکنی غرب‌گرایان و سلبریتی‌های آنها دنبال می‌کنند.