کدخبر :66517
سیاسی
تاریخ انتشار: 2018-10-28 09:22:32

به گزارش انقلاب نیوز ، بازی سیاسی یعنی وقتی کاری به نفع توست، از آن حمایت جانانه کنید. یادتان هست که یکی از معاونان وزیر اقتصاد دولت روحانی درباره نظر آیت الله جوادی آملی پیرامون بانکداری ربوی گفته بود که به ایشان این مسائل ارتباطی ندارد؟

رسانه‌های وابسته به جریان اصلاحات هنگامی که آیت الله نوری همدانی بعد از جریان فتنه سال 88 از انقلاب اسلامی دفاع می‌کرد، چه توهین‌ها، تمسخرهایی را به ایشان روا داشتند. حتی وقتی به عقب نیز برگردیم در دوران دولت هفتم و هشتم چه توهین‌هایی به آیت الله مصباح یزدی توسط رسانه‌های اصلاح طلب صورت گرفت.

 

حمایت اصلاح طلبان از مرجعیت؟!

 

نکته طنز داستان همین جاست که امروز در پی نامه آیت الله یزدی به آیت الله شبیری زنجانی این رسانه‌های اصلاح طلب به دنبال شأن مرجعیت هستند. آیت الله یزدی در نامه آورده‌اند:

 

بسم الله الرحمن الرحیم آیت الله شبیری زنجانی /سلام علیکم

با احترام؛ ضمن عرض ارادت و تسلیت ایام اربعین سید وسالار شهیدان/حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام پیرو انتشار تصاویری در فضای مجازی از حضرتعالی در کنار برخی افراد مسئله دار که برای نظام جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری دام ظله العالی احترامی قائل نیستندبدین وسیله به عرض می‌رساند، این موضوع ناراحتی و تعجب مقلدین و حوزیان را در پی داشته است.

لازم به ذکراست،اینجانب نیز در دو مرحله با حضرتعالی مکاتباتی در مورد برخی از مسائل دیگر داشته ام که جواب قانع کننده ای دریافت نکردم؛ لذا این نامه رابه ناچار به صورت سرگشاده خدمتتان ارسال ‌کردم

چگونه می‌شودحضرتعالی که فرصتی برای ملاقات با هیات رئیسه مجمع عمومی اساتید را ندارید، فرصت می‌کنید در منزل آقایی در تهران حاضر شوید و با این آقایان ملاقات داشته باشید!

 یادآور می‌شوم مقام و احترام شما در سایه احترام به نظام اسلامی حاکم، رهبری و شأن مرجعیت است، پس لازم است این احترام وشئون مرجعیت را رعایت فرموده و ترتیبی اتخاذ فرمائید این گونه مسائل دیگر تکرار نگردد.

نامه آیت الله یزدی در پی دیدار آیت الله شبیری زنجانی با یکی از یاغیان و باغیان انقلاب یعنی سید محمد خاتمی، موسوی خوئینی‌ها و ... بود که اعتراضات جریان حزب الله را در پی داشت.

اوج زذالت این جماعت که این روزها در توئیت‌های خود از امام خمینی مایه می‌گذارند، زمانی پیدا می‌شود که امام خمینی را سلیقه‌ای و برای اهداف کثیف خود می‌خواهند. یعنی امام خمینی درباره مبارزه با آمریکا باید به موزه تاریخ سپرده شود و متن ایشان الزام اجرایی ندارد ولی در این زمان به خاطر سیاسی کاری همه از سخنان امام خمینی استفاده می‌کنند.

آنگاه که امام فریاد زد: علمای اسلام به داد اسلام برسید. زمانی که حرف از اسلام آمریکایی بود که در وصیت نامه ایشان قید آمد که ملاک حال فعلی افراد است و هر توصیه، تعریف و تمجید از جانب من برای زمان خاصی بوده است. این دوران را می‌دید.