کدخبر :66986
سیاسی
تاریخ انتشار: 2018-11-06 14:01:43
دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا روز گذشته با ایراد سخنانی، انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره را به صورت یک همه‌پرسی درباره ریاست‌جمهوری‌اش به تصویر کشید.

به گزارش انقلاب نیوز ، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا روز گذشته و در آخرین مراحل تبلیغات رقابت‌های انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره ایالات متحده، با سخنان و اظهارات خود عملات این انتخابات را به یک همه‌پرسی درباره عملکردش و دوران ریاست جمهوری‌اش تبدیل کرد.

به نوشته نشریه هیل، دونالد ترامپ روز گذشته از سه ایالت اوهایو، میسوری و ایندیانا بازدید کرد و در سه گردهم‌آیی انتخاباتی شرکت کرد و هرآنچه در توان داشت را برای انگیزه‌بخشی به هسته مرکزی حامیانش برای رأی دادن به نامزدهای حزب جمهوری‌خواه به کار برد.

رئیس جمهوری آمریکا روز گذشته در گردهم‌آیی جمهوری‌خواهان در ایالت اوهایو گفت که «به یک معنا، من هم در معرض رأی قرار دارم.» وی خطاب به جمعیت حاضر گفت: «ما باید برویم و رأی بدهیم.»

ترامپ در سخنان روزهای اخیر خود، انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره را به مثابه یک گزینه خاص و حیاتی برای حامیانش به تصویر کشید؛ «رأی به جمهوری‌خواهان، رأی به تداوم یافتن رفاه فوق‌العاده ما است» و رأی به دموکرات‌ها «یک کابوس سوسیالیستی برای کشورمان در پی می‌آورد.»

رئیس جمهوری آمریکا همچنین عنوان کرد: «پیش از این، انتخابات میان‌دوره‌ای چیزی خسته‌کننده به نظر می‌رسید ... اما هم‌اکنون همانند پرشورترین [مسئله] است.»

 

تسنیم./