کدخبر :67477
سیاسی
تاریخ انتشار: 2018-11-17 10:25:55
22 بهمن امسال جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی در میدان آزادی رقم خواهد خورد، اما چرا دشمنان این انقلاب با وجود قدرت فراوان و حضور فعال در موقعیت‌های نظامی، سیاسی، اقتصادی و رسانه‌ای باز هم نتوانسته‌اند کمر انقلاب را در هم بشکنند. با توجه به سیر فتنه‌های سرنگون کننده در انقلاب‌ها و در طول تاریخ انقلاب با مواردی برخورد می‌کنیم.

به گزارش انقلاب نیوز ،در سال‌های اول انقلاب و در دولت لیبرال بازرگان، استقلال قومیت‌ها در استان‌های مرزی اتفاق افتاد. حتی در ماجرای تسخیر لانه جاسوسی آمریکا مهدی بازرگان و کابینه دولتش استعفاء دادند اما باز هم انقلاب نوپا بدون دولت توانست بایستد و فتنه سران استان‌های مرزی را در هم بشکند.

در زمان دولت بنی صدر انقلاب اسلامی درگیر جنگ‌های داخلی و خارجی شد که آشوب‌های داخلی گروهک‌های تروریستی چون مجاهدین خلق، فرقان، دارودسته سید مهدی هاشمی و... ما را درگیر کرد و از بیرون حمله عراق و سقوط خرمشهر توسط نیروهای بعثی باعث فشار و هجمه سنگین بر جمهوری اسلامی شد.

در توطئه بعدی قطعنامه 598 است که افرادی همچون میرحسین موسوی (نخست وزیر دولت آیت الله خامنه‌ای) و هاشمی رفسنجانی این اقدام را صورت دادند تا اینکه حضرت امام فرمود: من جام زهر را سر کشیدم. در دولت سازندگی ماجرای ژاپن اسلامی توسط هاشمی رفسنحانی مطرح شد و شاهد اشرافی‌گری از هم گسیخته دولت سازندگی بودیم که بابی را باز کرد و در ادامه در دولت خاتمی ماجرای آشکار فتنه روزنامه سلام در سال 78 و در ماجرای کوی دانشگاه تهران بودیم.

سال 88 نیز با تمام مشکلات و مصائبش گذشت تا اینکه بازهم انقلاب اسلامی پیروز میدان بود و این مسائل تنها به واکسینه شدن کشور کمک می‌کرد و اجازه نمی‌داد تا عناصر داخلی و خارجی به این مشکلات روی بیاورند و اتفاقات مختلف سبب شود تا کشور از درون فروپاشی شود. اتفاقاتی که سازمان‌های جاسوسی انگلیس و آمریکا پشتوانه تئوریک و پیاده نظام آن را در اختیار داشتند.

انقلاب اسلامی دو عامل اساسی دارد که باعث پایداری آن شده است و دشمن نیز از همین طریق به دنبال آسیب رساندن است. بال سرخ عاشورا و آینده سبز مهدوی و پیوند انقلاب اسلامی به انقلاب امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف که رد کنار همدیگر باعث شده است که گفتمان انقلاب اسلامی مرزهای فکری و تاریخی خود را درنوردد و به مرزهای بین‌المللی نزدیک شود و بتواند در دنیا گفتمان جدیدی را ایجاد کند.

حال امروز برای از بین بردن انقلاب اسلامی ایران باید از دروازه‌های همین دو عامل قوت وارد شوند و از همین رو جریان شیرازی و با هدایت سید صادق شیرازی از طرفی و روحانیت منهای اسلام و لیبرال مسلکان در لباس روحانیت از طرف دیگر در کنار هم به دنبال ایجاد یک پیوند با انجمن حجتیه هستند تا یک چهار ضلعی برای نابودی انقلاب اسلامی ایجاد کنند.

ما باید انقلاب خود را در مقابل این دشمنی‌های هوشمند مقاوم سازی کنیم و در درگیری‌ها تلاش نماییم تا آب به آسیاب دشمن نریزیم و با برنامه ریزی روشنگرانه به دنبال تبیین ابعاد فکری، علمی، سیاسی و فرهنگی این جریانات معاند باشیم.