printlogo


دایی: به پرسپولیسی‌ها گفتیم به ما گل بزنند/فحاشی روی داور تاثیر گذاشت
کد خبر: 2094
سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: روی هر سه گل خودمان به پرسپولیسی‌ها گفتیم به ما گل بزنند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز، علی دایی بعد از شکست ۳ بر ۲ مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت: بازی را خیلی خوب شروع کردیم در دقایق اول بازی گل زدیم اما پرسپولیس در نیمه اول خیلی به خط دفاع ما فشار آورد. فکر می‌کنم نیمه اول پرسپولیس بهتر از ما بازی کرد و فقط ۵ تا 10دقیقه فوتبال بازی کردیم.

* به پرسپولیسی‌ها گفتیم به ما گل بزنند!

وی افزود: در خط دفاعی اشتباهات زیادی داشتیم و گل‌های بدی خوردیم. ما توانستیم یکی از گل‌ها را جبران کنیم اما توان کافی نداشتیم که گل سوم را بزنیم و بازی مساوی شود. متأسفانه به دلیل عدم تجربه یا هر چیز که شما اسمش را می‌گذارید از پرسپولیس گل خوردیم و به پرسپولیسی‌ها گفتیم توپ را درون دروازه ما بزنند.

* نمی‌دانم چطور از لابلای 6 بازیکن ما پرسپولیس به گل رسید!

وی ادامه داد: گل دوم نفهمیدم چطور توپ از لای   ۵-۶ نفر وارد دروازه ما شد. در گل سوم هم اشتباه شد و توپ را به حریف دادیم و گل خوردیم. باز هم به بازیکنانم خسته‌نباشید می‌گویم. فشار زیادی روی بازیکنان است هر پنج روز یک بار بازی می‌کنیم. خط دفاع‌مان اگر مثل بازی‌های قبل بود بازنده نمی‌شدیم و ما اشتباهات جبران‌ناپذیری در خط دفاع امشب داشتیم.

*چرا هیچ وقت من از داوری سود نمی‌برم؟!

سرمربی سایپا در مورد اعتراضش به عملکرد داور گفت: متأسفانه چیزی که عالم و آدم می‌داند و داور به آن توجه نمی‌کرد سیدجلال حسینی توپ را با دست می‌زند اما داور خطای بازیکن ما را می گیرد. اکثر گل‌های فوتبال در دنیا از روی ضربات ایستگاهی و کرنر زده می‌شود اما داور در دقیقه ۹۴ سانتری که شجاع خلیل‌زاده به بیرون زده را کرنر نمی‌گیرد و اعلام اوت می‌کند. فوتبال یکی دو اشتباه است همانطور که ما اشتباه کردیم و گل خوردیم این اشتباهات رقم می‌خورد. بعد از بازی هم این مسئله را گفتم اما چرا همه سوت‌های اشتباه علیه تیم من  است و چرا هیچ وقت این مسائل به سود من نمی‌‌شود.

* اعتراض‌ها