printlogo


نقش دایی و منصوریان در تعیین قهرمان لیگ برتر!
کد خبر: 2135
با مرور اسامی تیم‌هایی که در ۵ هفته پایانی لیگ برتر رودرروی ۵ مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی می‌ایستند اسامی ۴ تیم بیش از دیگران به چشم می‌خورد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز در آستانه شروع دور جدید مسابقات لیگ برتر در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ برتر مشخص می‌کند ۴ تیم در مسیر قهرمانی ۵ مدعی اصلی کسب عناوین اول تا پنجمی این دوره از رقابت‌ها نقش مهمی در تعیین رده و جایگاه این تیم‌ها خواهند داشت.

**فرزند دوم زنوزی سد راه هر ۴ مدعی!

تیم فوتبال ماشین سازی که مالکیت آن نیز در اختیار محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی است در ۵ بازی باقیمانده تا آخر فصل با ۴ مدعی دیدار می‌کند. فرزند دوم زنوزی روبروی استقلال، پرسپولیس، سپاهان و پدیده مشهد قطعاً از همه توانش برای کسر امتیاز از این ۴ مدعی بهره خواهد برد تا بخت برادر بزرگترش، تراکتورسازی را بیشتر کند. البته این ۴ بازی حکم شمشیر دولبه را نیز برای ماشین سازان دارد چرا که فاصله ۹ امتیازی با سپیدرود رشت در منطقه سقوط کماکان روی کاغذ برای سبزپوشان خطرناک است و در صورت شکست مقابل مدعیان قهرمانی احتمال سقوط به دسته پائین تر هر چند اندک هم وجود دارد!

بیشتر بخوانید:

پرسپولیس و استقلال در چه صورت قهرمان لیگ برتر می‌شوند؟ +عکس و جدول


**علی دایی به پرسپولیس کمک می‌کند؟

علی دایی و تیم سایپا هم در ۵ بازی پیش رو باید دو هفته با تیم‌های پدیده مشهد و سپاهان اصفهان دیدار داشته باشد. دو بازی که قطعاً کسر امتیاز از این دو تیم می‌تواند راه رسیدن پرسپولیس، تیم محبوب علی دایی به سومین قهرمانی پیاپی در لیگ برترش را هموارتر کند. سایپا با حذف استقلال مدعی از جام حذفی هم به نوعی به سایر مدعیان خدمت کرد.