printlogo


مدیر استقلال: کدام شکایت؟ پول ایسما را داده‌ایم
کد خبر: 4917
یکی از مسئولان باشگاه استقلال به خبرورزشی گفت: نمی‌دانم ازبک‌ها با استناد به چه مدرکی شکایت کرده یا تهدید به شکایت کرده‌اند؟! چون ما پول ایسما را داده‌ایم.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز،استقلال انواع و اقسام مشکلات را طی این سال‌ها بابت شکایت اتباع خارجی تجربه کرده است، شرایطی که البته پرسپولیس نیز با آن دست به گریبان شده و تاوان سنگینی نیز پرداخته است. آبی‌ها طی ۱۰ سال گذشته کلی شاکی داشته که سر و کارشان به فیفا کشیده شده، ولی اخیراً یک مورد عجیب و غریب برای تیم رخ داده که می‌تواند دردسری مضاعف ایجاد کند، دردسری که تاوان آن چند میلیارد تومان می‌شود.

تهدید ۱۲۵ هزار دلاری
استقلال نیم‌فصل دوم لیگ قبلی بازیکن سیه‌چرده‌ای به نام ایسما گونسالوس خرید که کارایی چندانی هم نداشت و در خردادماه امسال نیز از جمع آبی‌پوشان پایتخت جدا شد. آن زمان اعلام شد ایسما با استقلالی‌ها توافق کرده و تسویه حساب گرفته، ولی چند روز قبل باشگاه پاختاکور ازبکستان نامه‌ای تند برای باشگاه استقلال فرستاده و مدعی شد اگر طی روز‌های آتی مبلغ ۱۲۵ هزار دلار بدهی خود را نپردازد، از طرف ایرانی به فیفا شکایت می‌کند! ازبک‌ها مدعی هستند ایسما برای پیوستن به استقلال باید مبلغ ۱۲۵ هزار دلار به عنوان حق رضایتنامه می‌پرداخت، ولی با وجود گذشتن بالغ بر یک سال، هنوز خبری از آن نشده است.

پول را داده‌ایم
اما واکنش استقلالی‌ها هم جالب توجه است. یکی از مسئولان این باشگاه گفت: نمی‌دانم ازبک‌ها با استناد به چه مدرکی شکایت کرده یا تهدید به شکایت کرده‌اند؟! چون ما پول را داده‌ایم. خود ایسما هم تسویه کرد و رفت در حالی که اگر پول نگرفته بود قطعاً تا به حال چند بار حرف زده و شکایت می‌کرد. در مورد پول پاختاکور هم مگر می‌شود یک باشگاه پول نگیرد، ولی رضایتنامه صادر کند؟ یعنی پاختاکور اینقدر مبتدی بوده که عقلش نرسیده بدون پول بازیکنش را آزاد کند؟ از طرف دیگر، ما پول را داده‌ایم و اگر این وسط کسی بوده که اعتماد طرف ازبکستانی را جلب کرده، ولی پول آن‌ها را نداده، مسئله هیچ ارتباطی به باشگاه استقلال ندارد و اگر کسی بیرون مجموعه خلاف کرده، خودش هم باید جواب بدهد.

نکته: با توجه به قیمت ارز، ۱۲۵ هزار دلار الان می‌شود یک میلیارد و ۷۷۵ میلیون تومان.

منبع: روزنامه خبر ورزشی


انتهای پیام/
لینک مطلب: http://enghelab-news.ir/News/item/4917