printlogo


نقش روحانی در سقوط هواپیما
نقش روحانی در سقوط هواپیما
کد خبر: 4504
کاش آقای روحانی از لاک "همیشه مدعی العمومی" بیرون بیاید و یک بار هم مسئولیت پذیر و پاسخگو و احیانا عذرخواه باشد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز،محمد ایمانی تحلیلگر مسائل سیاسی و فعال رسانه ای در کانال تلگرامی خود نوشت:

 آقای روحانی امروز درباره نقش دیگران در خطای سرنگونی هواپیمای مسافربری مفصل سخن گفت و خواستار ادامه گزارش ها شد. کاش ایشان به عنوان رئیس شورای عالی امنیت ملی، چند جمله هم درباره مسئولیت خودشان برای توقف پروازها می گفتند که انجام ندادند.

اگر در آن چند ساعت فوق العاده و آمیخته با تهدید، پروازها لغو می شد، مقدمه اصلی آن فاجعه بزرگ هم اتفاق نمی افتاد. جالب این که تاخیر در پروازها امری طبیعی در روزهای عادی است و گاه تا 10- 12 ساعت تاخیر هم بوده است.

کاش آقای روحانی از لاک "همیشه مدعی العمومی" بیرون بیاید و یک بار هم مسئولیت پذیر و پاسخگو و احیانا عذرخواه باشد. یادمان نرفته رئیس دفتر ایشان هنگامی که سوء مدیریت دولت کاملا آشکار شده بود، با این پرسش مواجه شد: "چرا آقای روحانی از مردم عذرخواهی نکرد؟".

جواب آقای واعظی چه بود؟ "دولت عذرخواهی از مردم را هیچ بد نمی‌داند بلکه افتخار هم می‌کند... اگر هر زمانی یک دلیلی وجود داشته باشد و اشتباهی در کار دولت رخ دهد، حتما از مردم عذرخواهی می‌کنند». حاکی از این که روحانی و دولتمردان، دلیلی برای عذرخواهی نمی بینند.

به یاد بیاوریم اتفاق آذر 95  را که بی مبالاتی و حادثه تصادف دو قطار، موجب کشته شدن 45 زائر حرم امام رضا (ع) شد. آیا وزیر راه  و شهرسازی عذرخواهی کرد؟ نه. با خونسردی گفت "چه آنهایی که کشته شده‌اند و چه آنهایی که مجروح هستند، زیرپوشش بیمه قرار دارند و از این جهت نگرانی خاصی وجود ندارد"!

همین فرد در مراسم تودیع خود، در حالی که با کم کاری و سوء مدیریت فاحش، موجب تورم افسار گسیخته مسکن و اجاره بها شده بود، گفت : "این افتخار دولت است که حتی یک واحد مسکونی نساخت. افتخار می‌کنم حتی یک مسکن مهر افتتاح نکردم"! فقط با رونق بخش مسکن، 250 شاخه شغلی و صنعتی احیا می شد و می شد در تیراژ میلیونی شغل ایجاد کرد.انتهای پیام/
لینک مطلب: http://enghelab-news.ir/News/item/4504