printlogo


اتهام مالی نماینده لیست امید به شورای نگهبان!
اتهام مالی نماینده لیست امید به شورای نگهبان!
کد خبر: 4650
یک نماینده لیست امید که صلاحیت وی رد شده، مدعی شد واسطه‌های شورای نگهبان با 4 میلیارد تومان، تایید صلاحیت افراد را می‌خرند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز،محمود صادقی، نماینده جنجالی و عضو فراکسیون امید که برای انتخابات مجلس یازدهم صلاحیتش تأیید نشده است در پیامی ‌توییتری نوشت: «در این دوره از انتخابات واسطه‌ها نرخ تأیید صلاحیت را بعضاً تا چهار میلیارد تومان بالا برده‌اند؛ چه شود این مجلس یازدهم!!»
فارغ از حجم هجمه‌های روزهای گذشته مدعیان اصلاحات علیه شورای نگهبان، به‌نظر می‌رسد این ادبیات و اظهارات محمود صادقی آغاز مرحله دیگری از تخطئه نظارت استصوابی و مخدوش‌سازی انتخابات فرارو از سوی اصلاح‌طلبان است؛ آنان که به‌خوبی می‌دانند از همین حالا در این دوره از انتخابات بازنده هستند، درصدد آن هستند حتی با اتهام‌زنی به نهادهای حاکمیتی هم که شده، شکست خود را توجیه کرده و مشارکت در انتخابات را کاهش دهند. سؤال اساسی این است که هدف از طرح و بیان این جمله چیست که «صلاحیت را بعضاً تا چهار میلیارد تومان بالا برده‌اند» جز زخم‌زدن و زهرریزی علیه شورای نگهبان، توجیه رد صلاحیت خود و ناامید کردن افکار عمومی از شرکت در انتخابات؟
 
به‌نظر می‌رسد که دستگاه‌های امنیتی و قضایی بایستی هرگونه اظهارنظر مفسده‌انگیزی که منافع ملی را نشانه گرفته است را رصد و پیگیری کنند و اجازه ندهند عده‌ای پادوی بیگانگان با ناخن‌کشیدن بر چهره نهادهای نظارتی و حاکمیتی، امنیت و منافع ملی را زیر سؤال برده و با انتشار اکاذیب و تشویش اذهان عمومی، آمریکایی‌ها را سر ذوق بیاورند! شورای نگهبان نیز با پیگیری قضایی و شفاف‌سازی در این خصوص باید از حیثیت خود دفاع کند.

انتهای پیام/
لینک مطلب: http://enghelab-news.ir/News/item/4650