printlogo


جنجال یحیی گل محمدی ادامه دارد
جنجال یحیی گل محمدی ادامه دارد
کد خبر: 5197
قیمت رضایت‌نامه برای حضور در پرسپولیس رکورد فروش رضایت‌نامه در تاریخ فوتبال ایران را شکست.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز،در این که یحیی گل‌محمدی مربی خوبی است، شکی وجود ندارد، اما فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو مشهد اعلام کرد بابت دادن رضایتنامه به این مربی جهت حضور در پرسپولیس، ۶ میلیارد تومان از باشگاه تهرانی چک دریافت کرده است.

همین موضوع باعث ایجاد جنجال بزرگی در فوتبال ایران شد و حتی هواداران پرسپولیس هم اعتقاد دارند چنین مبلغی فقط برای دریافت رضایتنامه گل‌محمدی بسیار زیاد و دور از تصور است.

یحیی غیر از این ۶ میلیارد، قرارداد جداگانه با کلی آپشن مختلف هم با باشگاه پرسپولیس منعقد کرده و حالا دیگر باید این شایعات را باور کرد که جذب او، چیزی حدود ۱۰ میلیارد تومان روی دست باشگاه خرج گذاشته است. آن هم در حالی که او یک تیم خوب و آماده که قهرمان نیم‌فصل شده بود را تحویل گرفت و کارش نسبت به بیشتر مربیان راحت‌تر به نظر می‌رسید.

با این حساب شهرخودرو بهترین فروش سال و شاید تاریخ فوتبال ایران را انجام داده و خریدار این رضایتنامه، محمدحسن انصاری‌‎فرد مدیرعامل مستعفی باشگاه پرسپولیس بود. شهرخودرو بعید بود با یحیی قهرمان و حتی نایب قهرمان لیگ برتر شود، اما مدیران این باشگاه مشهدی موفق شدند بعد از رسیدن به آسیا، با فروش یحیی حداقل از نظر مالی سود زیادی ببرند و رکورد جدیدی را خلق کنند.

منبع: میزان


انتهای پیام/
لینک مطلب: http://enghelab-news.ir/News/item/5197