printlogo


خاطره رهبرانقلاب از دیدار با امام پس از ۱۵سال
خاطره رهبرانقلاب از دیدار با امام پس از ۱۵سال
کد خبر: 602
همه خوشحال بودند، می‌خندیدند، بنده از نگرانی بر آنچه که برای امام ممکن است پیش بیاید بی‌اختیار اشک می‌ریختم و نمی‌دانستم که برای امام چی ممکن است پیش بیاید...
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انقلاب نیوز،حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دورانی که بر مسند ریاست‌جمهوری قرار داشتند خاطره‌ای از دیدارشان با امام خمینی را نقل کرده‌اند که جالب توجه است.

رهبرانقلاب درباره روز تاریخی بازگشت رهبر کبیر انقلاب می‌گویند: "توی ماشین من یک وقتی خدمت خود امام هم گفتم همین را. همه خوشحال بودند، می‌خندیدند، بنده از نگرانی بر آنچه که برای امام ممکن است پیش بیاید بی‌اختیار اشک می‌ریختم و نمی‌دانستم که برای امام چی ممکن است پیش بیاید. چون یک تهدیدهایی هم وجود داشت.

بعد رفتیم وارد فرودگاه شدیم، با آن تفاصیل امام وارد شدند. به مجرد این‌که آرامش امام ظاهر شد نگرانی‌ها و اضطراب ما به کلی برطرف شد. یعنی امام با آرامش خودشان به بنده و شاید به خیلی‌های دیگر که نگران بودند، آرامش بخشیدند.

وقتی که بعد از سال‌های متمادی امام را من زیارت می‌کردم آن‌جا، ناگهان خستگی این چند ساله مثل این‌که از تن آدم خارج می‌شد. احساس می‌شد که همه‌ی آن آرزوها مجسم شده در وجود امام و با کمال صلابت و با یک تحقق واقعی و پیروزمندانه این‌جا در مقابل انسان تبلور پیدا کرده. ۱۳۶۲/۱۰/۲۴"


انتهای پیام/
لینک مطلب: http://enghelab-news.ir/News/item/602