مشکل عمیق ضد انقلاب با زنان ایران؛

مزاحمت ضد انقلاب برای دختران خیابان انقلاب+عکس

پایگاه انقلاب نیوز: دشمنان ایران هر چند وقت یکیار به بهانه های مختلف حجاب را باعث سلب آزادی زنان در ایران میداند و آن را مورد نقد قرار میدهد دقیقا در همان رسانه هایی که زنان بدون حجاب آن بارها نه تنها از نداشت آزادی بلکه به خاطر سوء استفاده جنسی که از آنها می شود گلایه و شکایت می کنند.


چند نکته ای به بهانه جشنواره فیلم فجر؛

از مواضع طلبکارانه فیلمسازان منورالفکر تا دلخوشی به حاتمی کیا و مهدویان

پایگاه انقلاب نیوز: گرچه در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر همچون دوره های قبل شاهد حواشی از جمله اظهارنظرهای خاص و طلبکارانه برخی فیلمسازان به ظاهر روشنفکر علیه مباحث انقلابی هستیم اما همچنان دلمان به آثاری چون حاتمی کیا و مهدویان خوش است.


عضو مجلس خبرگان رهبری:

نماز بهترین راهکار برای مقابله با آسیب های اجتماعی است/ فرزندان را از سنین کودکی با فرایض الهی آشنا کنیم

پایگاه انقلاب نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اهمیت نماز در اسلام و لزوم ترویج آن در جامعه گفت: وقتی نماز در جامعه کم رنگ شود بدون شک آسیب های اجتماعی افزایش می یابد و بهترین راهکار برای مقابله با آسیب ها توجه به اقامه نماز است.


مردم با فیلتر شکن به فضاهای نامناسب دسترسی پیدا کردند!

پایگاه انقلاب نیوز: با یک تدبیر می توان به جای فیلتر کردن تلگرام که حالا دلیل و مجوزی برای نصب فیلتر شکن شده شبکه های اجتماعی داخلی رونق بگیرد و فضای قانونی کسب و کار در آن شروع به فعالیت کند که در این صورت علاوه بر کنترل کانال های معاند اطمینان مردم به کسب و کار اقتصادی در این فضاها نیز بیشتر خواهد شد.


به بهانه عدم نظارت مناسب بر محصولات شبکه نمایش خانگی؛

وقتی فرهنگ و اخلاق زیر پای سوداگری اقتصادی، قربانی می شود!

پایگاه انقلاب نیوز: اگر از محتوای ضعیف و عدم قصه پردازی مناسب برخی از آثار نمایش خانگی بگذریم نمی توان از پیامدهای نامناسب فرهنگی و اخلاقی برخی از آثار نمایش خانگی که متاسفانه در انبوه بسیار بالا هم در کشور توزیع و منتشر می شود غافل شد.


با قرائت پیام مقام معظم رهبری و سخنرانی آیت الله مکارم شیرازی ؛

کنگره شهدای روحانی استان قم 9 دی برگزار می شود

پایگاه انقلاب نیوز: رئیس ستاد اجرایی کنگره شهدا و ایثارگران روحانی استان قم گفت: همزمان با 9 دی ماه و دهه بصیرت و با پیام مقام معظم رهبری و سخنرانی آیت الله مکارم شیرازی کنگره شهدای روحانی استان قم برگزار می شود


قم قبل از اسلام هم شهر مذهبی بوده/ پایتخت تشییع در جهان دارای آتشکده است+تصاویر

پایگاه انقلاب نیوز: برخی از آثار تاریخی در قم به خودی خود چنان جذابیت دارد که تنها با معرفی نام آن می توان گردشگر جذب کرد شاید کمتر کسی بداند که پایتخت تشیع در جهان دارای آتشکده است.


استاد حوزه و دانشگاه:

زنان و دختران جامعه توجه ویژه ای به عفاف و حجاب داشته باشند/ حجاب از خصیصه های انسانی و همانند نماز از واجبات است

پایگاه انقلاب نیوز: استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به جایگاه عفاف و حجاب در اسلام گفت: چون حجاب جزء قانون اساسی تدوین شده است توجه و رعایت آن توسط زنان جامعه ازهردین و آئینی لازم الاجرا است و باید مورد توجه باشد و از این فریضه الهی غفلت نشود.


جشنواره فجر یا جشنواره فخر!+تصاویر

پایگاه انقلاب نیوز: سال گذشته بودجه و هزینه سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر در بخش ملی بیش از ۱۱ میلیارد تومان و در بخش جهانی بیش از ۸ میلیارد تومان بوده است.


جامعه شناس و استاد دانشگاه مطرح کرد؛

گاهی برنامه های تلویزیون در تعارض با فرهنگ عمومی است

پایگاه انقلاب نیوز: استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به نقش نهادهای حکومتی در فرهنگ پذیری افراد بیان داشت: بسیاری از مواقع مشاهده می شود که تعارض بین نهاد خانواده و سایر نهاد های اجتماعی وجود دارد، پدر و مادر سعی می کنند در رفتارهایشان فرهنگ عمومی را بین فرزندان رواج دهند و آنها را آموزش دهند اما وقتی این فرزندان رسانه های مختلف از جمله رسانه های نوشتاری ، دیداری و شنیداری را مشاهده می کنند که خلاف فرهنگ عمومی رفتار می کند


همزمان با فرارسیدن اربعین حسینی:

نماهنگ زیبای "بطلب آقا" ویژه اربعین حسینی/دانلود

پایگاه انقلاب نیوز: نماهنگ صوتی بسیار زیبای "بطلب آقا" به تازگی با صدای سید محمدرسول فرزانه و محسن قدرتی منتشر شده است.


سیدرضا تحویلدار در گفت و گو با انقلاب نیوز:

دو برابری بلیت های اربعین کار سخیفی است که مسئولین مرتکب شدند

مداح اهل بیت سلام الله علیه گفت: : دنیا با اربعین تحت تاثیر قرار می گیرد، امروز نباید با سنگ اندازی این حرکت عظیم کمرنگ شود و مسئولین ما باید در این راه هرچه در توان دارند استفاده کنند تا برای عظمت و شکوه امام حسین علیه السلام و اربعین شهادتش تلاش روز افزونی داشته باشند.


بیت المال به نام مستضعفان به کام خودنمایان خرج می شود+عکس

پایگاه انقلاب نیوز: در سالهای اول فیلم های ارائه شده تقریبا متناسب با نام جشنواره فیلم فجر ببود اما در این سالها رنگ و بوی زیادی از آثار ایثار و شهادت در این جشنواره دیده نمی شود، درست است که از مقوله انقلاب و دفاع مقدس چند دهه گذشته است اما ازهمان انقلاب و دفاع مقدس هم حرف های بسیار ناگفته ای وجود دارد که در زبان سینما و هنر بیان نشده است حتی اگر بهانه تکراری بودن مباحث دفاع مقدس و انقلاب اسلامی را بیان کنند در سالهای اخیر مسائل دیگر از جمله ایستادگی مردم در برابر تحریم ها، فتنه88 و مدافعان حرم سوژهای جدید هستند که با نام جشنواره فیلم فجر همخوانی دارد نه برخی از فیلم های که در جشنواره حضور پیدا می کنند.


عضو جامعه مدرسین در گفتگو با انقلاب نیوز:

روشنگری های امام سجاد(ع) تداوم بخش نهضت عاشورا بوده است

پایگاه انقلاب نیوز: عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: حفظ و تداوم نهضت عاشورا نتیجه خطبه ها و سخنان روشنگرانه زین العابدین(ع) در مسیر هدایت مردم بوده است.


حاج عباس حیدرزاده مداح معروف قمی در گفت و گو با انقلاب نیوز:

دو برابر شدن بلیت اتوبوس در آستانه اربعین، جفا به زوار سید الشهدا(ع) است

حاج عباس حیدرزاده گفت: این که در آستانه فرا رسیدن اربعین بیایند و بلیت اتوبوس ها را دو برابر کنند جفا به حق مردمی است که زوار ابا عبدالله الحسین هستند و این کار خطا و اشتباه است.


مجری فراری و تشویق مخاطبانش به آتش زدن اموال عمومی

عملیات یک دلقک با رویای لیدری!

حسینی خیلی دوست داشت در زمانی که از ایران می‌رود به او به چشم قهرمان نگاه کنند اما این اتفاق نیفتاد و عقده‌های درونی‌اش حالا با رویای لیدری سربرآورده که این‌هم در نطفه خفه شد.