مدیر دارالقرآن کریم علامه طباطبایی (ره):

مهمترین نقطه قوت نظام، شخص مقام معظم رهبری است

آیت الله نوری همدانی در مراسم ضیافت افطاری دارالقرآن علامه طباطبایی(ره):

اهمیت و ضرورت توجه به نهج البلاغه را در جامعه نهادینه کنیم

در ستاد استهلال دفتر رهبر معظم انقلاب اعلام شد:

رمضان امسال ۲۹ روز است/ پنجشنبه؛ اول ماه مبارک رمضان

رهبر انقلاب: ایران با عمل به قرآن مقابل آمریکا ایستاده و پیشرفت کرده است

رهبر معظم انقلاب در دیدار شرکت کنندگان مسابقات قرآن کریم فرمودند: کشورهای اسلامی در اثر تمسک نجستن به قرآن دچار «بیماری ذلت» شده اند و اینکه رییس جمهور آمریکا با کمال وقاحت می گوید «اگر ما نباشیم، برخی کشورهای عربی یک هفته هم دوام نمی آورند»، نتیجه همین بیماری است.


قم غرق در شادی+تصاویر

ماه شعبان ماه شادی آل الله است که به این واسطه این روزها قم غرق در شادی است و حال و هوای این روزهای قم تماشایی است، کوچه و خیابان ها آذین بندی شده از هر کوی و برزن صدای جشن و شادی به گوش می رسد.


حجت الاسلام آقا میری خطیب حوزه گفت:

مدافعان حرم طعنه ها را می شنوند اما باز به میدان جهاد می روند

راوی سیره شهدا بیان داشت: تصریح کرد: خوشبختانه تشییع شهدای مدافع حرم بعد از شهادت شهید حججی باشکوه تر برگذار شد و مردم شناخت بیشتری به شهدای مدافع حرم پیدا کردند این اجر شهید است که به واسطه خون شهید حججی آدم های خفته را بیدار کرد.


تهیه کننده و کارگردان سینما:

کارگردان‌ها با تولید آثار هنری به حمایت از کالای ایرانی بپردازند/ سینما ظرفیت مناسبی برای حمایت از کالای ایرانی دارد

تهیه کننده و کارگردان سینما گفت: سینما می‌تواند سبک زندگی را تغییر دهد که باید به آن توجه ویژه ای شود و مجریان فرهنگی و نویسندگان و کارگردان‌ها به این موضوع توجه کرده و با نگاه هنری از شعار سال که حمایت از کالای ایرانی است اقدام به تولید فیلم و سریال کنند.


آیت الله نوری همدانی:

مبارزه با صهیونیست‌ها همیشه مسئله اول ما بوده است/ ساختن فرقه‌های دروغین وهابیت و داعش از نقشه‌های استکبار است

این مرجع تقلید با اشاره به اینکه سازمان ملل بی خاصیت شده است ، گفت: ساختن فرقه‌های دروغین مانند وهابیت و داعش از نقشه‌های استکبار می باشد و مسئله قدس و مبارزه با صهیونیست‌ها همیشه مسئله اول ما بوده و خواهد بود.


کارشناس مسائل سیاسی:

مردم متعصبانه از کالای ایرانی حمایت کنند/ پرهیز از خرید کالای قاچاق، تولیدکننده ایرانی را دلگرم می کند

کارشناس مسائل سیاسی گفت: کالای ایرانی باید با کالاهای داخلی و خارجی رقابت‌پذیر باشد و مردم باید متعصبانه از خرید کالاهای ایرانی حمایت کرده و از خرید کالای قاچاق پرهیز کنند، با پرهیز از خرید کالای قاچاق تولیدکننده ایرانی دلگرم خواهد شد و مردم عاقلانه و متعصبانه کالای ایرانی خرید می کنند.


پدر شهید نوری هریس:

مسئولین از خانواده شهدا به عنوان دکور و ترئین سفره استفاده نکنند/ رنگ و طراوت صورت بابک پس از شهادت تغییری نکرد

پدر شهید نوری هریس گفت: مسئولین از خانواده شهدا به عنوان دکور و ترئین سفره استفاده نکنند و از این کار خجالت بکشند چون خانواده شهدا عزیزترین افراد خود را در راه اعتقادات از دست دادند، مسئولان بدانند حاکمیت آنها روی خون شهدا است و نگذارند روح شهدا از آنها برنجد.


پدر شهید نوری هریس:

بابک به جای آلمان از سوریه سر درآورد/ حضور بابک در سوریه همه را شوکه کرد

پدر شهید نوری هریس گفت: من و برادرانش اصرار داشتیم که برای ادامه تحصیل به آلمان برود، حتی موقعیتش را هم برایش فراهم کرده بودیم اما خودش قبول نمی‌کرد، آن روز مردم فکر کرده بودند که بالاخره اصرارهای ما جواب داده و بابک راضی شده به آلمان برود اما به‌جای آلمان از سوریه سر درآورد و همه را شوکه کرد.


جامعه شناس مطرح کرد؛

اصل رسم "چهارشنبه سوری" بیان شود بسیاری از آسیب ها فروکش می کند

اصل رسم "چهارشنبه سوری" بیان شود بسیاری از آسیب ها فروکش می کند


بازیگر سینما و تلویزیون:

بی توجهی دولت آثار سینمایی را سخیف و بی محتوا کرده است/ برخی تهیه کنندگان تنها به فکر کاسبی و درآمد در سینما هستند

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: تا زمانی که دولت و مسئولین کمک نکنند و یارانه ای برای تهیه کنندگان آثار محتوای مناسب در نظر گرفته نشود به تولید آثار پرمحتوا بی توجهی می شود.


درددل کارگران انقلابی سینما از وضعیت سینما؛

کارگردان مطرح سینما؛ خواب آرزوهای رهبر انقلاب را می بینم/ چشمانی که برای حججی ها اشک ریخته با دیدن فیلم های سینما آلوده می شود

پایگاه انقلاب نیوز: شاه حسینی: باید مسئولین دست آرزوی ها من و امثال من را در دست آرزوهای مقام معظم رهبری در زمینه هنر و سینما بگذارند آن وقت ببیند وقتی 10 یا 20 فیلم خوب به جشنواره فیلم فجر تزریق شود فرهنگ فیلم دیدن مردم و تماشاگران هم تغییر می کند، همین تماشاگرانی که می آیند و برای حججی اشک میریزند همین ها وقتی به سینما می آیند من از آنها خجالت می کشم چون این مردم حقشان نیست که برای حججی ها اشک میریزند وقتی به سینما می آیند فیلم هایی را می بینند که چشمانشان آلوده می شود .


مشکل عمیق ضد انقلاب با زنان ایران؛

مزاحمت ضد انقلاب برای دختران خیابان انقلاب+عکس

پایگاه انقلاب نیوز: دشمنان ایران هر چند وقت یکیار به بهانه های مختلف حجاب را باعث سلب آزادی زنان در ایران میداند و آن را مورد نقد قرار میدهد دقیقا در همان رسانه هایی که زنان بدون حجاب آن بارها نه تنها از نداشت آزادی بلکه به خاطر سوء استفاده جنسی که از آنها می شود گلایه و شکایت می کنند.


چند نکته ای به بهانه جشنواره فیلم فجر؛

از مواضع طلبکارانه فیلمسازان منورالفکر تا دلخوشی به حاتمی کیا و مهدویان

پایگاه انقلاب نیوز: گرچه در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر همچون دوره های قبل شاهد حواشی از جمله اظهارنظرهای خاص و طلبکارانه برخی فیلمسازان به ظاهر روشنفکر علیه مباحث انقلابی هستیم اما همچنان دلمان به آثاری چون حاتمی کیا و مهدویان خوش است.


عضو مجلس خبرگان رهبری:

نماز بهترین راهکار برای مقابله با آسیب های اجتماعی است/ فرزندان را از سنین کودکی با فرایض الهی آشنا کنیم

پایگاه انقلاب نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اهمیت نماز در اسلام و لزوم ترویج آن در جامعه گفت: وقتی نماز در جامعه کم رنگ شود بدون شک آسیب های اجتماعی افزایش می یابد و بهترین راهکار برای مقابله با آسیب ها توجه به اقامه نماز است.


مردم با فیلتر شکن به فضاهای نامناسب دسترسی پیدا کردند!

پایگاه انقلاب نیوز: با یک تدبیر می توان به جای فیلتر کردن تلگرام که حالا دلیل و مجوزی برای نصب فیلتر شکن شده شبکه های اجتماعی داخلی رونق بگیرد و فضای قانونی کسب و کار در آن شروع به فعالیت کند که در این صورت علاوه بر کنترل کانال های معاند اطمینان مردم به کسب و کار اقتصادی در این فضاها نیز بیشتر خواهد شد.


به بهانه عدم نظارت مناسب بر محصولات شبکه نمایش خانگی؛

وقتی فرهنگ و اخلاق زیر پای سوداگری اقتصادی، قربانی می شود!

پایگاه انقلاب نیوز: اگر از محتوای ضعیف و عدم قصه پردازی مناسب برخی از آثار نمایش خانگی بگذریم نمی توان از پیامدهای نامناسب فرهنگی و اخلاقی برخی از آثار نمایش خانگی که متاسفانه در انبوه بسیار بالا هم در کشور توزیع و منتشر می شود غافل شد.