جولان یک وحشی انسان نما در سکوت خبری؛

زنی که از احساسات زنانه هیچ بویی نبرده

پایگاه انقلاب نیوز: سوچی زنی بی رحم که جایزه صلح نوبل هم به او اعطا شده است از متهمان ردیف اول این وضع دهشتناک یک میلیون مسلمان از 53 میلیون نفری میانمار است.


سید هادی سید افقهی:

آزادی دیرالزور، دروازه ای برای آزادی کل سوریه است

پایگاه انقلاب نیوز: سید هادی سید افقهی گفت: با آزاد سازی این منطقه محل رفت و آمد داعشی از عراق به سوریه و بالعکس بسته خواهد شد، به علاوه اینکه از این منطقه تجهیزات نیز رد و بدل می شد که راه آن هم بسته شده است.


در پی فاجعه میانمار؛

سکوت مجامع بین المللی و مدعیان دروغین حقوق بشر

پایگاه انقلاب نیوز: همه نگاه ها به شواری امنیت ملل است که پس کی این شورا برای نجات جان مسلمانان میانمار تشکیل جلسه خواهد داد.


حسین رویوران در گفت و گو با انقلاب نیوز:

با آزاد سازی تلعفر استان نینوا از وجود داعش پاک خواهد شد/امریکا به دنبال مصادره کردن پیروزی های عراق به نفع خود است/ ژست ضد تروریستی امریکا برای پاک کردن گذشته اش است

پایگاه انقلاب نیوز: حسین رویوران گفت: این موضوع در حافظه مردم دنیا باقی مانده است که بارها و بارها دولت امریکا اعلام کرده بود که در اوایل جنگ نیروهای داعش را تجهیز و کمک می کند، همچنین اوباما و کلینتون اعتراف کرده بودند که آنها داعش را علم کرده اند.


سپاه هراسی در سریال های جدید آمریکایی

پایگاه انقلاب نیوز: به موازات شکست های اخیر آمریکا و هم پیمانانش در منطقه و از آن سو، اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، شاهد تسریع در ساخت و پخش سریال های آمریکایی با موضوع ایران هراسی و به خصوص سپاه هراسی در ماه های اخیر هستیم.


در حاشیه شوی انتخاباتی دیوانه ای به نام "دونالد ترامپ"

مشکل اصلی یانکی ها، ایران انقلابی است نه ایران هسته ای!

پایگاه انقلاب نیوز: چه جمهوری خواهان و چه دموکرات ها با ایران انقلابی که ریشه در اسلام ناب محمدی دارد، مشکل اساسی دارند و وجود آن را در تحولات بین المللی و جهانی به هیچ وجه برنمی تابند و در این میان برجام و غیربرجام بیشتر بهانه است و بس!


حالا موقع اقدام عملی و جدی ماست

محکومیت جزایی و بین المللی آل سعود؛ مطالبه ملت داغدار از دولت ایران

پایگاه انقلاب نیوز: پیگیری قاطعانه محکومیت جزایی و بین المللی سران سعودی در قبال حوادث دلخراش امسال حج تمتع، انتظار به حق خانواده های داغدار و همچنین مطالبه جدی ملت از دولتمردان کشورمان است.


تصاویر خود گویای عمق فاجعه است؛

آیلان های شیعه زیر آوارهای ظلم و نامردی!

پایگاه انقلاب نیوز: هر چند دنیا نسبت به مظلومیت آیلان کُردی واکنشی دیرهنگام اما بجا داد ، اما به راستی چه کسی است که برای آیلان های شیعه سوریه دل بسوزاند و عکس آن ها را به تیتریک خود تبدیل کند؟!


جشن ازدواج پسر مفتی وهابی در عاشورای حسینی (عکس)

انقلاب نیوز: عمر بن عبدالعزیز آل شیخ، فرزند مفتی اعظم عربستان، جشن ازدواج خود را در روز عاشورای حسینی برگزار کرد. بسیاری از مفتی های وهابی در این مراسم حضور یافتند.


واکنش عربستان به جهاد نکاح دختران نروژی

پس از انتشار خبر اعزام دو دختر نروژی به سوریه برای شرکت در جهاد جنسی، دولت عربستان که تلاش می کند رسوایی های مربوط به این فتوا را پنهان نگه دارد، سایت منتشر کننده خبر را تعطیل کرد.


اعتراف وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به انزوای تل‌آویو

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با اذعان تلویحی به انزوای تل‌آویو در برابر تهران گفت: اسرائیل باید برای دفاع از خود در برابر ایران، به تنهایی آمادگی داشته باشد.


وندی شرمن: فریب و نیرنگ بخشی از DNA ایرانیان است

توهین مذاکره‌کننده ارشد آمریکا به مردم ایران

شرمن با بیان اینکه ما به دنبال حذف تحریم‌های وسیع علیه ایران نخواهیم بود و تنها به این کشور فرصت می‌دهیم برای از بین بردن نگرانی‌های ما، مدتی استراحت کند، به مردم ایران توهین کرد.


روح‌الله مومن نسب در جمع دانشجویان مطرح کرد:

رژیم‌صهیونیستی غول فیلترینگ جهان است

رژیم صهیونیستی بیش از 97% سایت های مهم جهان را در مرزهای خودفیلترکرده است. مطالعات نشان می‌دهد که استناد فیلترینگ این سایت ها اغلب به قانون برخورد شدید با تهدیدکنندگان امنیت و احساسات ملی، متهمانِ مخالفت با آرمان یهود و ترویج کنندگان اسرائیل ستیزی بوده که البته آن‌ها بر اساس قوانین خود هرگونه فعالیت درآمدزا را بدون پرداخت مالیات ممنوع کرده‌اند


سناتور آمریکایی: اکنون زمان تشدید تحریم هاست نه تخفیف آن

تحلیل رسانه های غربی از آخرین نرمش های ایران در برابر غرب

اما چه چیزی باعث شده سناتورهای امریکایی تصور کنند لحن جدید ایران در مناسبات بین الملل، به معنی پذیرفتن چنین خواسته های بی شرمانه ای است؟ به نقل از یو اس ای تودی، سناتورهای امریکایی با ابراز عصبانیت از تردید کاخ سفید بر سر تخفیف یا تشدید تحریم ها عنوان کردند: ”اکنون زمان تشدید تحریم هاست نه تخفیف آنها. ایالات متحده نباید هیچ اقدامی در راستای منافع ایران انجام دهد تا زمانیکه تهران فعالیت غنی سازی را متوقف نماید.“