بخش دوم از معرفی شخصیت محمد مهدی جامی ؛

محمدمهدی موذن جامی از دیدگاه شناختی(2)

به مناسبت سیزدهم آبان مطرح شد؛

چرا قدرت نمایی آمریکا هر روز کم فروغ‌تر می‌شود

نوام چامسکی می‌نویسد: حملات آمریکا در گزارش‌های رسانه‌ای ایالات متحده معمولا به عنوان شوخی‌های احمقانه و شیطنت‌های سازمان‌ سیا که از کنترل خارج شده‌اند، مختومه اعلام می‌شوند. ولی این بار از حقیقت بسیار دور است. بهترین‌ها و درخشان‌ترین‌ها با حالتی نزدیک به تشنج عصبی به شکست آمریکا در عملیات خلیج خوک‌ها واکنش نشان داده‌اند.


به مناسبت سیزدهم آبان مطرح شد

راهبرد آمریکا برای تخریب جمهوری اسلامی بی فایده است

راهبرد اطلاعاتی اگر چه در زمره اقدامات نیمه سخت است، لکن اعمال موفقیت آمیز آن توسط غرب، برای نظام اسلامی تهدید نرم ایجاد می‌کند و یکی از مهم‌ترین راهبردهای تهدید آفرین در حوزه براندازی نظام اسلامی به‌شمار می‌رود.


تاثیر یک کلاس تفسیر منحرف

موسوی خوئینی‌ها بازی بدون توپ اصلاحات در زمین انقلاب

مرحوم حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی در خاطرت خود اشاره می‌کند: «شب با [فرزندنم] محسن در بلژیک تلفنی صحبت کردم. حالش خوب بود. کتاب، پوستر و نوار می‌خواست. محسن بعد از ترور من، توسط گروه فرقان در محیط تحصیل تهدید شد اما به علت عدم تمایل او در به همراه داشتن محافظ برای ادامه تحصیل، به خارج رفت.»


نگاهی به رویکرد یک نامه

طلایه‌داران توهین وقتی مدافع می‌شوند

روزنامه‌های زنجیره‌ای هیچگاه شرارت‌های خود را کنار نگذاشته‌اند. تیترهایی که روزنامه‌های زنجیره‌ای منتسب به جریان اصلاحات و لیبرال‌ها در کشور مانند آرمان، شرق، سازندگی و... برای نامه آیت الله یزدی زده‌اند، به‌گونه‌ای است که ایشان را بدون به دادگاه بردن، خاطی اعلام کرده‌اند. در این بین تیترهایی هم بود که در عین بی‌طرفی، بوی خاصی می‌دادند و عوام فریبانه مطلب خودشان را به افراد منتقل می‌کردند.


در برنامه ثریا مطرح شد؛

FATF ادامه همان مسیر ناکام برجام است

شباهت ادبیاتی که موافقان برجام و موافقان FATF دارند، بسیار زیاد است. افرادی که قبل از امضا و تصویب برجام وعده‌هایی به مردم دادند، بدون آنکه هیچ تضمینی بدهند، الان نیز FATF را امضا می‌کنند. در برجام عده‌ای با وعده‌ها می‌خواستند نگرانی ما را رفع کنند و امروزه نیز همان افراد با وعده‌های دیگری می‌خواهند نگرانی ما را درباره FATF کم کنند اما باز وعده‌هایشان بدون تضمین است.


چرا FATF را نباید تصویب می‌کردند؟

یکی از ارکان، پایه‌ها و محورهای اساسی انقلاب اسلامی و هر نظام مقتدری که می‌خواهد از آن برخوردار باشد، مسئله استقلال است.


نگاهی به سرتیتر روزنامه های امروز سراسر کشور

حال و روز این روزها اقتصاد کشور بیشتر به یک کشتی بی دیده‌بان می‌ماند. دولت از طرفی برای رفع اتهام از سیف و ممانعت از بازجویی به او سمت مشاوره داده است و برادرزاده عزیز آقای عراقچی که به دلیل فساد مالی و ... در ماجرای ارز دخالت داشته است، با وثیقه آزاد کرده‌اند. به همین خاطر دولت نه تنها در مسیر حل کردن مشکل در حرکت است، بلکه بنا دارد تا با سوءتدبیر مشکلی بر مشکلات بیافزاید.


تحلیلی بر دریچه های نفوذ غرب بر ایران؛

اهداف پیدا و پنهان نفوذ در ارکان اصلی نظام و انقلاب

همواره ایالات متحده آمریکا با حرکت اندیشکده‌ای به سمت تخریب دشمن خود به پیش رفته است. امروزه فعال‌ترین اندیشکده‌ها در این کشور در حال کار هستند و اولویت اصلی آنها تصمیم گیری یا تصمیم سازی برای نهادهای جدی کارگزار و حکومتی آمریکا است، البته همه آنها به طور مشترک دارای میز ایران هستند، بنابراین به دنبال جذب ایرانیان اپوزیسیون و مخالف جمهوری اسلامی بر می‌آیند تا با این وسیله بتوانند ضربه خود را وارد نمایند.


گزارش انقلاب نیوز از حمله موشکی سپاه به تروریستها در سوریه

انتقام موشکی و پهپادی سپاه در پاسخ به حادثه اهواز/ موشک ها از نوع ذوالفقار و قیام بودند

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به حادثه تروریستی اخیر اهواز مقر تروریست ها و سران گروهک های تکفیری را در شرق فرات در سوریه هدف حمله موشک های بالستیک قرار داد.


حجت الاسلام و المسلمین ذوالنور در گفتگو با انقلاب نیوز؛

FATF قراداد استعماری است و با تصویب آن تحریم ها رفع نمی شود

حجت الاسلام و المسلمین ذوالنور نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با خبرنگار انقلاب نیوز با اشاره به موضوع FATF به بررسی ابعاد مختلف آن پرداخت و گفت: قدرت‌های غربی آمدند و یک گروه اقدام مالی به اسم FATF تشکیل دادند. وظیفه این گروه درخصوص ریسک سرمایه‌گذاری در کشورهای عضو است که به آنها از 1 تا 7 یک رتبه‌ای داده می‌شود که شماره 7 لیست سیاه – بلک لیست – می‌باشد.


تحلیلی بر اتفاقات این روزهای مجلس ویژه FATF؛

FATF اقتصاد ایران را گلستان نمی کند

کسی صحبت نکنه رئیس، این آخرین کلامی بود که از دهان منشی جلسه تصویب برجام در مجلس خطاب به لاریجانی صادر شد، وقتی قرار بود در عرض بیست دقیقه برجام را تصویب کنند و نمایندگان را به تلاطم بیاندازند تا انتخاب را بی دقت صورت دهند.اما در موضوع FATF هوشیارتر عمل کردند تا کسی شاید نتواند دوباره از غفلت‌ها سوء استفاده نماید. پروانه مافی نماینده اصلاح طلب و عضو لیست امید در مصاحبه‌ای گفت که در صورت تصویب این قرارداد قیمت دلار نصف می‌شود.


تحلیلی بر مهمترین رویدادهای خبری در روزنامه های کشور

مهمترین مسئله‌ای که این روزها در حال بحث و بررسی است مسئله FATF و ماجراهای مرتبط با آن است. از همین رو با توجه به تجمعاتی که در روز جمعه بعد از نماز جمعه سراسر کشور برگزار شد و قرار است روز یک شنبه این لایحه در مجلس تصویب شود، روزنامه‌ها واکنش‌هایی را نسبت به مسئله داشتند.


سردار پاکپور اعلام کرد؛

هلاکت نفردوم گروهک تروریستی جیش الظلم در عملیات قرارگاه قدس نزسا

فرمانده نیروی زمینی سپاه از هلاکت «ملاهاشم نکری» نفر دوم گروهک تروریستی جیش‌الظلم در عملیات امروز قرارگاه قدس این نیرو در منطقه مرزی سراوان خبر داد.


نماینده ولی فقیه در سپاه:

استقامت در برابر مستکبران عالم را از سیره شهدا آموخته ایم

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران تصریح کرد: ما استقامت در برابر مستکبران عالم به خصوص آمریکای جهان خوار را از سیره شهدا آموخته ایم و به آن پایبند هستیم.


روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل؛

سازمان ملل یکی از ادارات آمریکا نیست/هرگونه گفت‌وگویی باید در تداوم برجام باشد

رئیس‌جمهور گفت:‌ ما با چه معیاری می‌توانیم با چنین دولتِ بدعهدی، عهدِ جدیدی ببندیم! هرگونه گفت‌وگویی باید در تداوم برجام و قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت باشد، نه با اِعراض از آن و بازگشت به گذشته، که این ارتجاعی بزرگ است.


در آیین رونمایی از مجموعه یادمان عشق و بازی ویدیویی تکاور مطرح شد؛

معین: آینده فضای مجازی در اختیار جریان انقلاب و نیرو های انقلابی خواهد بود/ محسن رضایی: ابوظبی و عربستان آتش بیار معرکه در منطقه هستند

مجموعه یادمان عشق نخستین مجموعه ویدیویی 360درجه از یادمان های دفاع مقدس است همچنین بازی ویدیویی تکاور نبردهایی برای مقابله با تروریست های تکفیری در سوریه و عراق را به نمایش می گذارد.