دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای منتشر کرد

مهم‌ترین و به‌یادماندنی‌ترین جمله‌ رهبر انقلاب در سال ۹۶ کدام است؟

عضو مجلس خبرگان رهبری:

روحیه پشتکار و محرومیت زدایی از خصوصیات "رئیسی" است

روحیه پشتکار و محرومیت زدایی از خصوصیات "رئیسی" است


ذوالنور گفت:

مسئولین کشور باید خون گریه کنند/ مجلس در عدم تحقق عدالت تبرئه نمی شود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: نمی توانیم بگوییم سه قوه در انجام وظایف خود قصور داشتند بلکه باید بگویم تقصیر داشتند اگر مقام معظم رهبری نسبت به عدم اجرای عدالت در جامعه که همه همتشان را برای تحقق عدالت گذاشتند از مردم عذرخواهی می کنند مسئولین ذی ربط ما باید خون گریه کنند و واقعا باید در پیشگاه اللهی استغفار جدی داشته باشند.


عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:

قیمت گذاری اجناس به دور از هیاهو و واقع بینانه باشد/ بازار شب عید نیازمند نظارت جدی دولت است

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه دولت باید نظارت لازم به بازار داشته باشد، گفت: دولت در این زمینه باید جلساتی با اصناف برگزار کرده و بر قیمت ها نظارت جدی وجود داشته باشد، قیمت گذاری ها واقع بینانه و به دور از سر و صدا باشد و به کسی فشار وارد نشود.


کارشناس مسائل سیاسی:

جبهه استکبار وارتجاع منطقه از تفکر انقلاب اسلامی شکست خورده است

کارشناس مسائل سیاسی گفت‌: جبهه متحد استکبار و ارتجاع منطقه در میادین مختلف از تفکر انقلاب اسلامی و مقاومت شکست خورده و این بار تلاش کردند با تغییر صحنه نبرد از عراق و سوریه به یمن مظلوم فشار مضاعفی وارد نمایند تا شاید بدین وسیله آلامی برای شکم بارگان آل سعود فراهم کنند.‌


رهبرانقلاب صبح امروز در دیدار جوانان و نوجوانان عازم راهیان نور:

نسل جوان امروز برای عقب‌راندن دشمن از نسل اول آماده‌تر است/ آزارهایی همچون تحریم اقتصادی حرکت عظیم ملت را متوقف نخواهد کرد

حضرت آیت الله خامنه‌ای گفتند: در مقابل این حمایت‌های جهانی از رژیم بعثی، جمهوری اسلامی ایران، تنها چیزی که در اختیار داشت، ملت با ایمان و رهبری مقتدری همچون امام بزرگوار بود که در نتیجه آن، همه تلاشهای قدرتهای شیطانی دنیا، همچون تیری به سنگ خورد و ملت ایران، در ۸ سال دفاع مقدس بر همه قدرتها پیروز شد.


تجمع طلاب در اعتراض به سفر وزیر خارجه فرانسه در قم برگزار شد

جمعی از طلاب و روحانیون و اقشار مختلف مردم در اعتراض به سفر وزیر امور خارجه فرانسه به کشورمان در قم تجمع کردند.


رهبرانقلاب در دیدار نخبگان دانشگاه شریف:

در علم هم باید جهادی عمل کرد/ پیشرفت علمی بدون تعهد بی‌معناست

آیت الله خامنه‌ای فرمودند:در علم هم باید جهادی عمل کرد، در تحصیل علم هم باید جهادی عمل کرد؛ در فعّالیّت سیاسی میدانی هم باید جهادی عمل کرد. جهاد همه‌اش به معنای شمشیر کشیدن نیست.


کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد؛

در برجام تند رفتیم نباید اقدامانی خارج از تدابیر رهبری انجام می شد/ روند مذاکرات هسته ای سلامت جدی نداشته

معاون سابق برنامه ریزی، بین الملل و امور مجلس سازمان انرژی اتمی گفت: وجود جاسوس و افراد فراری در رابطه با مذاکرات هسته ای نشان دهنده این است که روند مذاکرات هسته ای خیلی سلامت جدی نداشته است علی رغم اعتمادی که به مسولین و سردمداران دولتی خودمان داریم از این مقوله نمی توانیم به راحتی بگذریم که کسانی درگیر مذاکرات هسته ای بودند که با وسایل جاسوسی گزارش لحظه به لحظه مذاکرات و محرمانه ترین مسایل نظام را منتقل می کردند.


عضو مجلس خبرگان رهبری:

تدبیری توسط دولت روحانی برای حل مشکلات وجود ندارد

پایگاه انقلاب نیوز:عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه تدبیری توسط دولت روحانی برای حل مشکلات وجود ندارد گفت: تخصص و تعهد برای رفع مشکلات کشور دو امر مهم است و اگر به این دو توجه می‌شد مشکلی در کشور باقی نمی‌ماند.


بیانات رهبر انقلاب در کنگره بزرگداشت آیت الله شهید صدوق

پایگاه انقلاب نیوز: رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای کنگره بزرگداشت آیت الله شهید محمدصادق صدوق و ۳۷۲ شهید گلپایگان درباره اهمیت شهادت صحبت کردند.


امام‌جمعه قم مطرح کرد:

مدیران و مسؤولان از اشتباهات خود عذرخواهی کنند

پایگاه انقلاب نیوز: امام جمعه قم بیان داشت: مدیران و مسؤولان باید از اشتباهات خود عذرخواهی کنند، البته مدیران باید به‌گونه‌ای عمل کنند که اصلا نیازی به عذرخواهی نباشد، همانگونه که پیامبر (ص) فرمودند که کاری نکنید که مجبور به عذرخواهی شوید.


مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس قم:

باغ موزه دفاع مقدس قم سال 97 به بهره برداری می رسد

پایگاه انقلاب نیوز: مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس قم گفت: باغ موزه دفاع مقدس در10 استان همزمان با ایام مبارک دهه فجر مورد بهره برداری قرار گرفت و قرار است استان قم و 4 استان دیگر در سال 97 موزه دفاع مقدس افتتاح شود.


عضو هیئت علمی دانشگاه جامع امام حسین(ع):

التزام به دین داری در فضای مجازی از مولفه های اساسی است

پایگاه انقلاب نیوز: عضو هیئت علمی دانشگاه جامع امام حسین(ع) التزام به دین داری در فضای مجازی را به عنوان یکی از مؤلفه های جدی عنوان کرد و گفت: از این مورد می توان به فعالیت در شبکه های اجتماعی و تحریک به گناه، برخورداری از سواد رسانه ای درکنار التزام به دینداری در برابر چالش های سادگی دینداری و تعارض دینداری با احساسات هیجانی از راحتی ارتباط با غیر همجنس اشاره کرد.


استاد حوزه علمیه:

مدافعان قمه زنی در موضوع سوریه سکوت اختیار کردند

پایگاه انقلاب نیوز: استاد حوزه علمیه گفت: مدافعان قمه زنی که مدعی ولایت و دفاع از اهل بیت(ع) هستند و دارای شبکه های ماهواره ای زیادی هم هستند اما در موضوع سوریه سکوت اختیار کردند و سخنی نگفتند.


عضو هیئت علمی دانشگاه معارف اسلامی:

پیوند عربستان و آمریکا در تشکیل داعش به خوبی نمایان شد

پایگاه انقلاب نیوز: عضو هیئت علمی دانشگاه معارف اسلامی با اشاره به حمایت های آل سعود از داعش گفت: داعش برای خود حکومت تشکیل داد و وهابیت حاکمیت سیاسی داعش را پذیرفت تا اندیشه وهابیت را ترویج کند، در تشکیل داعش پیوند عربستان و آمریکا به خوبی نمایان شد که مقابله با ملت های مسلمان مهم ترین هدف این پیوند بود.


سردار متولیان:

گروه های تکفیری بِرندی از رژیم آل سعود هستند

پایگاه انقلاب نیوز: فرمانده سابق حفاظت ولی امر(عج) گفت : همه گروه های تکفیری برندی از آل سعود دارند و از سوی این دولت حمایت می شوند و این موضوع روشن و شفاف است و این گروه ها در برابر جبهه مقاومت ایستادند اما در حال نابودی هستند.