رهبر معظم انقلاب در دیدار هزاران نفر از کارگران و کارآفرینان:

دوران بزن در رو گذشته است؛ پای آمریکایی‌ها از منطقه قطع خواهد شد

رهبر معظم انقلاب با تاکید بر این که دوران بزن در رو گذشته است، تصریح کردند: بی شک پای آمریکایی ها از منطقه قطع خواهد شد.


در گفتگو با عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس مطرح شد؛

در خصوص آمار اشتغال در تلگرام بزرگ نمایی می شود/ اجازه نمی دهیم به حریم خصوصی مردم در پیام رسان های داخلی دسترسی پیدا کنند

ذوالنور گفت : اگر کسی بخواهد به حریم خصوصی مردم دست درازی کند ما نمایندگان ملت دست چنین افرادی را قطع می کنیم چون فتوای صریع مقام معظم رهبری در این زمینه وجود دارد.


در گفتگو با ذوالنور مطرح شد؛

آخرین وضعیت طرح سوال از رئیس جمهور/ جرات نمی کنند به من پیشنهاد لابی بدهند

ذوالنور بیان داشت: لابی گران با من صحبت هایی کرده اند البته صحبت های کدخدا منشانه که از سوال از رئیس جمهور بگذرید،اما اینکه بیایند و بگویند که فلان پروژه را برای شما انجام می دهیم و فلان اتوبان را در حوزه انتخابیه شما احداث می کنیم نه چنین پیشنهاداتی را کسی جرات نکرده به من ارائه بدهد.


کریمی قدوسی گفت:

آمریکایی ها آماده تشییع جنازه سربازان خود در سوریه باشند

عضو کمیسوین امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حمله موشکی آمریکا به سوریه نشان داد که همه ظرفیت اینها همین است و بیشتر از این نیست اینها ۱۰۰ موشک نه بلکه ۱۰۰۰ موشک هم شلیک کنند جز اینکه روحیه مقاوم مردم منطقه را تقویت کنند و سرعت حرکت حزب الله را بیشتر کنند کار دیگری نکردند.


بیانات در دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی

حمله‌ به سوریه یک جنایت است/ روسای جمهور آمریکا و فرانسه و نخست‌وزیر انگلیس جنایتکارند و سودی نخواهند برد

حضرت آیت الله خامنه‌ای تاکید کردند: حمله‌ سحرگاه امروز به سوریه یک جنایت است، بنده صریحاً اعلام می‌کنم رئیس‌جمهور آمریکا، رئیس‌جمهور فرانسه و نخست‌وزیر انگلیس جنایتکارند و جنایت کردند.


در گفتگو با جانشین قرارگاه ثارالله مطرح شد؛

در حمله آمریکا به سوریه کاخ سفید متشنج شد/ آمریکا جرات جنگ زمینی در سوریه را ندارد

کوثری بیان داشت: حمله موشکی آمریکا به سوریه نشان دهنده ناتوانی آمریکا، عربستان، انگلیس، فرانسه و رژیم اشغالگر قدس است ، این حرکت ها نمی تواند تداوم داشته باشد بلکه به صورت مقطعی است که این مسئله را سوریه به نحوه احسن پشت سر خواهد گذاشت، چرا که سریع به این حملات عکس العمل نشان دادند و از طرفی مردم سوریه طرفدار نظام کشورشان هستند و طرفدار آقای بشار اسد هستند.


آیت الله سعیدی:

مسئولان با قدرت با مفسدان اقتصادی برخورد کنند/رمز پیروزی بر فتنه‌ها و فتنه گران وحدت است

امام جمعه قم با اشاره به اینکه رمز پیروزی ما بر فتنه‌ها و فتنه گران و رمز پیروزی ما در دوران انقلاب وحدت بود، گفت: نوسان نرخ ارز به‌صورت ساعت‌به‌ساعت منطقی و قابل‌قبول نیست، آسیبی که به کشور وارد می‌شود اجتناب‌ناپذیر است، بنابراین باید مسئولان با قدرت با مفسدان اقتصادی برخورد کنند.


کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد؛

مطمئنا ایران انتقام شهدای مدافع حرم را از اسرائیل می گیرد/ ایران اجازه تسلط غرب به سوریه را نخواهد داد

قدیری ابیانه گفت: در عملیات اخیر که اسرائیل در سوریه انجام داد تعدادی از نیروهای مستشاری ایران به شهادت رسیدند و ایران طبیعتا پاسخ این جسارت را در زمان مناسب و به نحوه مناسب خواهد داد و این حق ایران است که جواب این حرکت رژیم صهیونیستی را بدهد و لیبرمن(آمریکا) از این مسئله وحشت کرده است و گفته اگر ایران در سوریه عملیاتی انجام دهد بشار اسد را سرنگون خواهد کرد البته آمریکا اگر می توانست تا العان بشار اسد را سرنگون کرده بود اما توان چنین کاری را نداشته و ندارد.


امام جمعه قم؛

حمایت از کالای ایرانی راه حل اشتغال و مشکلات اقتصادی است

امام جمعه قم با بیان این که عده ای در دولت و در بین مردم ظرفیت های کشور را باور ندارند، گفت: باید توانمندی های خود را باور کنیم و به جوانان میدان دهیم نه این که منتظر نسخه بیگانه باشیم.


اولین رای امام خمینی در قم به صندوق انداخته شد+عکس

تصور عامه این است که امام خمینی اولین رای خود را در جماران به صندوق انداخته است به همین منظور برای مطلع شدن مردم لحظه به صندوق انداختن رای توسط حضرت امام بر روی دیوار مسجد چهارمردان قم نقاشی شده تا مردم از این مسئله مطلع شوند.


آیت الله اعرافی:

مبارز با قاچاق و خرید کالای ایرانی عامل گسترش اشتغال است/ مسئولان بجای پرداختن به حواشی به فکر بازکردن گره های مشکلات اقتصادی باشند

امام جمعه قم با اشاره به اینکه مسئولان بجای پرداختن به حواشی به فکر بازکردن گره های مشکلات اقتصادی باشند، گفت:مبارزه با قاچاق و توسعه خرید و فروش کالاهای داخلی می‌تواند اقتصاد را نجات داده و اشتغال را گسترش دهد.


ذوالنور مطرح کرد؛

وزرا بسیج شدند نمایندگان را از سوال از رئیس جمهور منصرف کنند/ دولت در دو ماه ارزش پول ملی را 40 درصد کاهش داد/ پیمانکاران قراردادهایشان با وزارت خانه ها را لغو کردند

ذوالنور اظهار داشت: پنج سوال از رئیس جمهور طرح کردیم که سوال پنجم در خصوص نوسانات و ناپایداری و جهش قیمت دلار و ارزهای خارجی است که باعث کاهش شدید ارزش پول ایران در مقطع کوتاه شده است البته امیدواریم بعد از تعطیلات عید بتوانیم روال سوال را طی کنیم اگرچه لابی دولت بسیار قوی است و وزرا، معاونین و استانداران بسیج شدند که نمایندگان را از سوال از رئیس جمهور منصرف کنند تا امضایشان را پس بگیرند.


عضو کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح کرد؛

مردم همت کنند/ پیام رهبر انقلاب تکان دهنده بود/ برای تحقق شعار سال 97 به یک 9 دی نیاز داریم

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با شعار سال و خطاب دادن مردم توسط رهبری باید گفت به یک نوعی رهبری از مسئولین نا امید شدند از کسانی که با نظام و انقلاب با رای مردم بزرگ شدند و به این جایگاه ها رسیدند؛ لذا ایشان دست نیاز به سوی مردم دراز کردند همانطور که مردم در جنگ تحمیلی 8 سال جنگ را مدیریت کردند یعنی اگر حضور و مدیریت و کمک های نقدی و غیر نقدی مردم در دوران دفاع مقدس نبود شاید اگر امورات جنگ به عهده مسئولین گذاشته می شد چنان پیشرفتی نداشتیم.


عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مطرح کرد؛

رهبری با شعار سال عدم رضایت از مسئولین را اشاره کردند/ رهبری هر کاری را به مردم سپردند موفق بوده

حاجی دلیگانی گفت: آخرین حلقه حرکت برای تولید، خرید کالاهای تولید شده توسط مردم است ، تدبیری که رهبر معظم انقلاب کردند این است که اگر خرید کالای ایرانی رونق بگیرد باعث می شود تولید رونق پیدا کند و نکته دارای اهمیت این است که این مسئله را به عهده مردم گذاشتند زیرا هر وقت کارها را به عهده مردم می گذارند موفق بوده است.


رهبر انقلاب سال ۱۳۹۷ را سال «حمایت از کالای ایرانی» نامگذاری کردند؛

مخاطب شعار امسال آحاد ملت و مسئولانند؛همه باید سخت، کار کنند/تولید ملی شتاب بگیرد، بسیاری از مشکلات معیشتی مردم حل خواهد شد رهبر انقلاب

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به‌ مناسبت آغاز سال 1397 ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و دعوت آحاد مردم به کار و تلاش مضاعف سال 97 را سال حمایت از کالای ایرانی نام نهادند.


دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای منتشر کرد

مهم‌ترین و به‌یادماندنی‌ترین جمله‌ رهبر انقلاب در سال ۹۶ کدام است؟

دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب اسلامی مهم‌ترین و به یادماندنی‌ترین جمله ایشان در سال 96 را از دیدگاه مخاطبان به نظرسنجی گذاشت.