2018 January 21 - يکشنبه 01 بهمن 1396

فعالیت زیر زمینی مدلینگ ها در قم در پوشش مزون عروس و آتلیه
کد خبر: ٤٤٤٧١ تاریخ انتشار: ١١ دي ١٣٩٥ - ٠٨:١٦
صفحه نخست » سیاسی » مطلب ویژه
فعالیت زیر زمینی مدلینگ ها در قم در پوشش مزون عروس و آتلیه

پایگاه انقلاب نیوز: به تازگی در شهر قم فعالیت زیر زمینی مدلینگ ها در پوشش برخی مزون های عروس و آتلیه عکس بصورت گسترده آغاز شده است .

به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی پایگاه انقلاب نیوز؛برخی مزون های عروس و آتلیه های عکس که در برخی از مناطق قم ادر کنار هم به فعالیت های مدلینگی بصورت زیر زمینی می پردازند  که بصورت   هماهنگ با برخی از مدلینگ های تهران در قم حضور پیدا کرده و مشغول جذب و آموزش زیر زمینی هستند.

نحوه آموزش راه رفتن دختران در خیابان ها برای جذب جنس مخالف ،  تحریک جنس مخالف با نوع پوشش و آرایش ،  تقلید از فرهنگ بد پوششی و عادی سازی روابط دختر و پسر و در نهایت کسب درآمد  بالای نامشروع  بخشی از فعالیت های  زیر پوستی این مدلینگ های زیر زمینی است که متاسفانه در شهر های بزرگ رو به افزایش است.
 

در اینستاگرام و یا کانال های تلگرامی هم حتما ملاحظه کرده اید که به تازگی فعالیت های مدلینگی افزایش چشمگیری داشته است ، در شهر تهران در اصفهان در شیراز در تبریز و در اهواز و دیگر شهر ها  نیز این مدلینگ های ضد فرهنگی فعالیت های گسترده ای را برای جذب و آموزش  آغاز کرده اند که متاسفانه برخورد جدی با آنها صورت نمیگیرد.

اقدامات ضد فرهنگی این مدلینگ های مرتبط با بیگانگان تنها به آموزش و جذب منتهی نمیشود ، روابط غیر اخلاقی در مدلینگ های زیر زمینی و ترویج فحشا و بی بندوباری عمومی و علنی در سطح شهر ها اقدامی است که در دستور کار این مدلینگ ها قرار دارد.

اما چرا  این مدلینگ ها  به قم کوچ کرده اند؟ مسله ای است که نمیتوان به سادگی از کنار آن گذر کرد ، قم شهر مذهبی و دینی است و با پیشنه ای که در دفاع از ارزشها و اسلام دارد هجمه ها و حمله های ضد فرهنگی و ضد ارزشی به این شهر دارای سابقه  بوده  و بارها و بار ها  مراجع عظام نیز هشدارهای لازم را  داده اند .

فعالیت های زیر پوستی مدلینگ ها در قم  با هدف   تحت تاثیر  قرار دادن  فرهنگ بومی  و اشاعه فرهنگ  غربی و فساد  طراحی  ، سازماندهی و توسعه  و تبلیغ  می شود
اقدامات مدلینگ های زیر زمینی در قم کاملا بصورت مخفی انجام میگیرد اما بصورت گسترده مشغول فعالیت هستد ، برخی از این مزون های عروس و آتلیه ها که در پوشش خود فعالیت جذب و آموزش دارند طوری فعالیت دارند که هرگز زیر ذره بین نهاد های نظارتی و فرهنگی نروند.
راه اندازی محیط های بسیار شیک و مدرن و جذاب این مزون های عروس و آتلیه های عکس بخشی از این پروژه است که در قم فعالیت زیر پوستی دارند.

هوشیاری مسئولین فرهنگی و نظارتی قم باید در این راستا بیش از بیش باشد و به طور جدی این اقدامات ضد فرهنگی را خنثی نمایند.
 
انقلاب نیوز در راستای  اطلاع رسانی و آگاه سازی آحاد جامعه  ضمن  احترام به مبادی فرهنگی و نظارتی از باب امر به معروف و نهی از منکر به این موضوع پرداخته  و در آینده نیز این مهم را پیگیری و جهت تنویر افکار عمومی قم منتشر خواهد کرد ، لذا  جهت حفظ هویت  متجاوزان به فرهنگ و کیان خانواده و حیثیت  قم در این مرحله از انتشار عکس های مرتبط و جزئیات خودداری می کنیم به این امید که در رفتار و نیات خود تجدید نظر نموده یا با پیگیری و برخورد قانونی مسئولین بساط خودفروختگی فرهنگی و اخلاقی در قالب مدلینگ  از شهر مقدس قم برچیده شود.


Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب
صفحه اصلی | تماس با ما | آرشيو | جستجو | پيوندها | عضويت در خبرنامه | نظرسنجي | لیست نظرات | درباره ما | RSS | ايميل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه