2018 January 21 - يکشنبه 01 بهمن 1396

حامیان رفع حصر شریک جرم ضربه زنندگان به نظام هستند
کد خبر: ٤٤٤٩٩ تاریخ انتشار: ١٢ دي ١٣٩٥ - ١١:٤٩
صفحه نخست » سیاسی » مطلب ویژه
سردار جوانی در گفتگو با انقلاب نیوز:
حامیان رفع حصر شریک جرم ضربه زنندگان به نظام هستند

پایگاه انقلاب نیوز: مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: امروز مسئله رفع حصر مسئله جامعه ما نیست و هرکسی که از این قضیه حمایت کند شریک جرم کسانی است که می خواستند به نظام ضربه بزنند.

به گزارش پایگاه انقلاب نیوز،سردار یدالله جوانی در رابطه با چگونگی تبدیل نهم دی ماه به یوم الله نهم دی و پیدایش هفته بصیرت در گفت و گو با انقلاب نیوز اظهار داشت: مهمترین کاری که باید انجام شود این است که حوادث سال 88 را به خوبی مورد بررسی قرار داد و این موضوع از زوایای مختلف تبیین شود.

عاملان فتنه جاهلانی بودند که فریب انگلیس را خوردند

وی گفت: در سال 88 کشور ایران با یک کودتا و انقلاب مخملی مواجه شد که طراحان اصلی آن غربی ها و عاملان آن افراد جاهلی بودند که در داخل ایران فریب آمریکایی ها و انگلیسی ها را خورده بودند.


مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران افزود: طراحان غربی انقلاب مخملی امید داشتند با کمک رسانه های معاند و افرادی که در داخل کشور عاملان دشمنان نظام بودند در ایران هم مثل کشور های اروپایی کودتا صورت بگیرد، اما حماسه نهم دی ماه همه نقشه های آنها را نقش بر آب کرد.

جوانی ابزار داشت: حضور مردم در حماسه 9 دی یک امر عادی نبود و به تعبیر مقام معظم رهبری در 9 دی روح امام حسین(ع)  در کار بود و این روز را باید یوم الله نهم دی ماه نامید.

وی گفت:9 دی را نباید یک روز عادی قلمداد کرد، چرا که خداوند در این روز مکر و حیله دشمنان را به خودشان برگرداند و دلهای مومنین و ملت ایران را هدایت کرد تا دست رد به سینه فتنه گرانی که مدعی حقوق و  حمایت از مردم بودند بزنند.

با رفع حصر مشکلات مردم حل نمی شود

معاون سابق سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به کم کاری دولت و حاشیه سازی در قضیه رفع حصر برای فرار از پاسخگویی بیان داشت: آنچه که مسلم و قطعی است این است که مردم انتظار داشتند مشکلاتشان حل شود، عمده این مشکلات رکود اقتصادی است.


مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران اظهار داشت: امروز مسئله رفع حصر مسئله جامعه ما نیست و هرکسی که از این قضیه حمایت کند شریک جرم کسانی است که می خواستند به نظام ضربه بزنند.

حصر خانگی لطف  نظام به سران فتنه بوده است

جوانی حصر خانگی را لطف نظام  به سران فتنه دانست و تاکید کرد: جرم کسانی که در فتنه 88 دخالت داشتند جرم بسیار سنگینی است و مصلحت ایجاب می کند که حصر خانگی تداوم داشته باشد و اگر شرایط لازم فراهم شود مجازات ها بسیار بسیار سنگین تر خواهد شد.

وی راه رسیدن به بصیرت افزایی جامعه را تبیین درست تاریخ خواند و اظهار داشت: عبرت آموزی از مقاطع گذشته می تواند راه خوبی برای بصیرت افزایی باشد،یکی از این مقاطع، سال 88 است که قبل،حین و بعد از انتخابات اتفاقاتی افتاد که باید از آن درس گرفت.
معاون سابق سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: کار دشمنان ما فتنه انگیزی است و در این راه دست از دشمنی علیه ملت و کشور ما بر نخواند داشت.

دشمنان امروز نظام بعضا انقلابیون دیروز هستند

جوانی گفت: در این برهه از زمان با دشمنانی مواجه هستیم که قبلا در جبهه انقلاب بودند ولی متاسفانه امروز به دلیل استحاله، تجدد طلبی، اشرافی گری و همچنین خستگی در راه مبارزه با دشمنان در جبهه مستکران و دشمنان نظام قرار گرفتند.

وی افزود: فتنه گران به دلیل قدرت طلبی و منافع دنیایی ممکن است دست به شیطنت هایی بزنند و چه بسا نقش یک مزدور را برای دشمنان در داخل کشور بازی کنند. باید طبق فرمایشات مقام معظم رهبری مواظب نفوذ باشیم و در مقابل این جریان مثل حماسه نهم دی اتحاد و انسجام داشته باشیم.


Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب
صفحه اصلی | تماس با ما | آرشيو | جستجو | پيوندها | عضويت در خبرنامه | نظرسنجي | لیست نظرات | درباره ما | RSS | ايميل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه