2017 July 26 - چهار شنبه 04 مرداد 1396

شبکه‌های ضد‌‌‌انقلاب به اتاق جنگ بدل شده‌اند؛حمله فدائیان به تروریست ها
کد خبر: ٤٤٩٦٩ تاریخ انتشار: ٢٠ بهمن ١٣٩٥ - ٠٨:٥١
صفحه نخست » سیاسی » مطلب ویژه
شبکه‌های ضد‌‌‌انقلاب به اتاق جنگ بدل شده‌اند؛حمله فدائیان به تروریست ها

پایگاه انقلاب نیوز: در سال های اخیر درگیری ها در جبهه ضد انقلاب به دلیل عدم داشتن ایدوئولوژی مشخص و هدف ماندگار در این طیف به کرات دیده شده است و با گسترش رسانه های تصویری و تلویزیون های اینترنتی دیده می شود که هر کدام از این رسانه ها که بینندگانشان از صد نفر فراتر نرفته به بهانه های مختلف یکدیگر را به خیانت و مزدوری متهم می کنند و مدام به یکدیگر لقب مفت خور و پلید می دهند.

به گزارش خبرنگار سرویس رصد پایگاه انقلاب نیوز، این افراد که خودشان سابقا از گروههای معاند و تروریست حمایت می کرده اند و یا از اعضای فعال آن بوده اند در سال های اخیر به دلیل ضعف ایدوئولوژی در این فرقه ها از آنها جدا شده و به گذشته خود حتی فحاشی می کنند.

یکی از این تلویزیون ها که در سال های اخیر راه اندازی شده تلویزیون میهن تی وی است که برای  حزب سکولار دموکرات ها تبلیغاتی را انجام می دهد و مسئولیت آن با فردی به نام سعید بهبهانی است.

گفته می شود سعید بهبهانی از اعتیاد شدید به مواد توهم زا و مخدر به شدت رنج میبرد و همین امر باعث بروز اختلالات روانی‌ شدیدی در او شده است و بار ها دیده شده که وی در ازای مبلغی اندک با افراد در این تلویزیون قرار مصاحبه می گذارد و به صورت متقابل اگر از نفر دیگری که مخالف نفر اول است مبلغ بیشتری به وی داده شود مصاحبه نفر اول را لغو می کند!

این تلویزیون هفته گذشته با فردی به نام ایرج مصداقی که سابقا از تروریست ها بوده و اینک مخالف شدید آنهاست مصاحبه ای داشت.

وی در این مصاحبه به امیر عباس فخر آور جاسوس سازمان سیا فحاشی می کند و وی را یک بچه پررو می داند که با افراد زیادی ارتباط جنسی داشته و هیچ گاه عکسی از همسرش در صفحات فیس بوک منتشر نمی کند وی هم چنین فخر آور را جاسوس دوجانبه می داند و ادعا می کند وی با گروههای تروریستی که عامل کشتار مردم ایران هستند ارتباط تنگاتنگی دارند و وی را متهم به مفت خوری کرد.

از طرف دیگر وی که خودش در سوئد با جیره دولت این کشور در حال گذران زندگی است مهدی فلاحتی مجری بد نام صدای آمریکا که در پرونده خود سابقه تجاوز به همکار خود در استودئو این شبکه را دارد را متهم کرده به خاطر نان با امیر عباس فخر آور که به لحاظ مشی سیاسی کاملا مخالف هم هستند مصاحبه می کند.

وی در این گفتگو به کیانوش توکلی مدیر سایت ایران گلوبال هم اشاراتی را دارد و وی را یک اکثریتی پلید می داند. این سخنان باعث شد که کیانوش توکلی در فایل صوتی و نوشته ای که در سایت خود نگاشته به این اتهامات پاسخ دهد.

وی در ابتدا نوشته که از سعید بهبهانی مدیر میهن تی وی خواسته تا اجازه دهد در این تلویزیون جواب سخنان مصداقی را بدهد و وی نیز در پاسخ به توکلی گفته از آن جایی که شما در سایت خود به همه افراد لجن پراکنی می کنی و به آقای اسماعیل نوری علا هم تهمت هایی را روا داشته ای بنابراین اجازه صحبت کردن به شما داده نخواهد شد.

توکلی هم نامه ای از اسماعیل نوری علا منتشر کرده که در آن خطاب به توکلی نوشته شده “:در تمام سال های همکاری با ایرانگلوبال، و پس از آن، من سخن تلخی راجع به خودم ازشما ( کیانوش توکلی ) نشنیدم و نخواندم…… اینکه آقای بهبهانی به بهانهء «لجن پراکنی شما علیه من» از انتشار پاسخ شما خودداری کرده است، تصمیم بسیار بدی از جانب ایشان است و هیچگونه ربطی به من ندارد.”

نوری علا همچنین نوشته هیچ ارتباطی با تلویزیون میهن تی وی ندارم و این تلویزیون فقط در مقابل دریافت مبالغی کلان دو کنگره سکولار دموکرات ها را پخش نموده و اساسا نمی تواند به عنوان وکیل ما به دیگران توهین کند.

توکلی که خود از اعضای شورای مدیران ایران گلوبال است و چند ماه پیش درگیری های شدیدی بین وی و دیگر اعضای هیات مدیره رخ داده در جواب ایرج مصداقی می گوید:” مصداقی به خاطر مقاله ای تحت عنوان ” ایرج مصداقی یک پدیده امنیتی یا معضل روانی اجتماعی” که در این سایت منتشر شده از ایران گلوبال رنجیده است و این مقاله توسط یک خانمی نوشته شده که به دلیل این که مصداقی آدم خطرناکی است من برای نویسنده اسم مستعار انتخاب کرده ام.” توکلی ادعا می کند که جوابیه مصداقی را هم در سایت خودش منتشر کرده ام ولی از آنجایی که مصداقی آدم بی حیثیتی است این سخنان را به زبان می آورد.

توکلی در ادامه می گوید :” آقای مصداقی در چهره شما یک لبخند نیست تمام کلماتی که شما استفاده می کند منفی است و شما بیمار هستید بهتر است خودتان را کنترل کنید و تحمل شنیدن نقد را داشته باشید.

وی در جواب سخنان مصداقی که وی را به فدائیان خلق اکثریت منتسب مب کند می گوید من ۲۵ سال است که فدائیان را ول کرده ام و ۱۳ سال است که ایران گلوبال را اداره می کنم و روزی ۱۰ تا ۵ ساعت! کار می کنم و باید ببینی چگونه وقتی به خانه می روم از شدت خستگی به زمین می افتم!

توکلی در ادامه میگوید آقای مصداقی من تو را به شهرت رساندم ولی تو اکنون بیمار هستی و از همسرت می خواهم جلوی تو را بگیرد البته هر گاه من جلوی تو می ایستم از تمام دنیا با من تماس می گیرند و از من تشکر می کنند و من باز به تو می گویم خجالت بکش و تف بر تو !

پس از یک هفته از این درگیری ها همچنان عواقب آن در سایتها و تلویزیون های اینترنتی وجود دارد و ظاهرا این حضرات تا یکدیگر را کفن نکنند دست از سر یکدیگر نخواهند کشید.Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

چند رسانه ای
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب
صفحه اصلی | تماس با ما | آرشيو | جستجو | پيوندها | عضويت در خبرنامه | نظرسنجي | لیست نظرات | درباره ما | RSS | ايميل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه