2018 February 21 - چهار شنبه 02 اسفند 1396

رقیب هراسی روحانی با هدف تشویش اذهان عمومی انجام می شود
کد خبر: ٤٦١٦٠ تاریخ انتشار: ١٩ ارديبهشت ١٣٩٦ - ١٨:١٥
صفحه نخست » سیاسی » مطلب ویژه
لاله افتخاری در گفتگو با انقلاب نیوز:
رقیب هراسی روحانی با هدف تشویش اذهان عمومی انجام می شود

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: رقیب هراسی روحانی، با هدف غافل کردن مردم از ضعف عملکرد چهار ساله دولت یازدهم است.

لاله افتخاری در گفتگو با
خبرنگار سرویس سیاسی پایگاه انقلاب نیوز
در مورد رقیب هراسی که حسن روحانی آن را کلید زده است اظهار داشت:متاسفانه در روزهای قبل شاهد یک موج گسترده رقیب هراسی از سوی روحانی بوده ایم که این مسئله فقط و فقط دلیل ضعف عملکرد چهارساله دولت یازدهم است ، دستی که خالی باشد و زبانی که حرفی برای گفتن نداشته باشد باید فرافکنی کند.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی ادامه داد:مردم ما باهوشیاری و بصیرت و علم سیاسی خوبی که پیدا کرده اند دیگر فریب این حرف ها را نمیخورند و بسیار آگاه و عاقل هستند و متوجه فرافکنی ها و سیاسی بازی ها می شوند پس بهتر است مردم را عاقل بدانند.

وی افزود :دولت یازدهم پرونده قابل دفاعی ندارد و همه این فرافکنی ها و رقیب هراسی ها که متاسفانه روحانی آن را کلید زده است برای پوشش عملکرد ضعیف شان است که مجبور هستند رقیب هراسی کنند.
افتخاری در بخش دیگری از سخنانش اضافه کرد:"اگر در انتخابات شرکت نکنیم در خیابان ها دیوار خواهند کشید" این سخن در گذشته هم برخی از حضرات با همین ادبیات مطرح کردند که مردم خاطرشان هست که می گفتند که اگر فلان کس رای بیاورد آسانسورها را هم از هم تفکیک می کند و این طور سخنان دیگر برای مردم کاملا ملموس است که عده ای با راه انداختن این بازی بچه گانه و این گونه رفتارها برای گرفتن رای به هر قیمتی و رقیب هراسی که در شان یک چهره که لباس روحانیت بر تن دارد نیست .

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنانش گفت: مردم ما کاملا هوشیار هستند و می بینند که کاندیداها چه عملکرد ها و چه برنامه هایی دارند وقتی قالیباف با برنامه و به طور دقیق و منظم اعلام می کند که چه برنامه ای برای رفع مشکل اشتغال و بیکاری دارد هجمه ها به سمتش شروع می شود و سایتی که ایشان راه می اندازند را با فشار فیلترش میکنند.

وی اظهار داشت: وقتی رئیسی اختلاس 8 هزاری میلیاردی از صندوق ذخیره فرهنگیان را مطرح می کند باز هم با شکایت و فرافکنی سعی می کنند عملکرد ضعیف خودشان را پوشش دهند چرا که دستاوردهایشان در بخش های مختلف آنقدر ضعیف بوده که حرفی برای گفتن ندارند و مجبورند که این گونه با رقیب های خود برخورد کنند.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پایان تاکید کرد: نوع زندگی های یک فرد و اموال و داریی هایش امروزه برای هیچ کس پوشیده نمی ماند بخصوص اگر فرد مسئولیت داشته باشد چرا که همه نگاه ها به سمت و سویش است و اگر ساده زیست باشد یا اشرافی زندگی کند مردم می بینند و خودشان نتیجه می گیرند که چه کسی درد مردم را واقعا می فهمد و چه کسی درد مردم را متوجه نمی شود.


Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب
صفحه اصلی | تماس با ما | آرشيو | جستجو | پيوندها | عضويت در خبرنامه | نظرسنجي | لیست نظرات | درباره ما | RSS | ايميل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه