2018 February 21 - چهار شنبه 02 اسفند 1396

رقیب هراسی روحانی مردم را به ترس و وحشت انداخته است/ اتهامات روحانی به نامزدها خلاف قوانین انتخاباتی است/ کرباسچی فهم درستی از توان دفاعی کشور برای مقابله با تهدیدات ندارد/ امروز مرزها و خاکریز ایران در سوریه است که امثال کرباسچی ها نمی فهمند
کد خبر: ٤٦٣٦٧ تاریخ انتشار: ٢٠ ارديبهشت ١٣٩٦ - ١٦:٠٥
صفحه نخست » سیاسی » مطلب ویژه
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس:
رقیب هراسی روحانی مردم را به ترس و وحشت انداخته است/ اتهامات روحانی به نامزدها خلاف قوانین انتخاباتی است/ کرباسچی فهم درستی از توان دفاعی کشور برای مقابله با تهدیدات ندارد/ امروز مرزها و خاکریز ایران در سوریه است که امثال کرباسچی ها نمی فهمند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس گفت: این نوع رقیب هراسی روحانی ، مردم را به ترس و وحشت انداخته است چون این اتهامات واهی که زده می شود خلاف اخلاق و شرع و خلاف قوانین و مقرارت رقابت انتخاباتی است و انسان از آن متاسف می شود.

سید حسین نقوی حسینی در خصوص دلیل رقیب هراسی روحانی در انتخابات ریاست جمهوری در گفتگو باخبرنگار سرویس سیاسی پایگاه انقلاب نیوزاظهار داشت :رقابت انتخاباتی باید در چارچوب اصول و مبانی باشد و به ویژه رئیس جمهوری که به هر حال چهار سال مستقر بوده توسط  نامزدها نقد شود ودر مقابل از عملکرد خود دفاع کند.

وی با اشاره به مواضع تند روحانی علیه مخالفان دولت افزود:روحانی در چند روز اخیر مواضعی رو اتخاذ و برخوردهای بسیار تند و زننده و خارج از اخلاق انجام می دهد و نامزدها را متهم می کند، حتی در مناظره دوم هم مشاهده کردیم که در مقابل چشمان همه ملت ایران به نامزدهای دیگر اتهام وارد و آنها را به بی اطلاعی متهم کرد.

 نماینده مجلس شورای اسلامی بیان داشت: روحانی همان گونه که در دوران ریاست جمهوری اش منتقدین خود را به بیسوادی، بی دینی ،بی شناسنامه و الفاظ زشت متهم کرد اخیرا ازاصطلاحات والفاظ و مفاهیمی استفاده می کند که نه واقعیت دارد و نه بیان این مسائل اخلاقی است و هم اینکه تهمت های ناروایی است که اصلا چنین کسانی وجود ندارند.

 
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس با اشاره به سخنان روحانی مبنی بر کشیدن دیوار در پیاده روها توسط برخی از نامزدها ابراز داشت: باید از ایشان سوال شود که کدام یک از نامزدها اعلام کرده که قصد دارد در پیاده روها دیوار بکشد یا اینکه اعتقاد دارد که دیوار کشیده بشود که این گونه به وی اتهام وارد می کنید.

نقوی حسینی با اشاره به اتهام زندان و بازاشت توسط روحانی به برخی از نامزدها ، گفت: کدام یک از نامزدها تو برنامه ها و سخنرانی های خود چنین چیزی رو اعلام کرده است ؟! مگه شش نفر نامزد بیشتر داریم ؟خارج این شش نفر که شخص دیگری نیست ، سه نفر که خود شما هستید، پس اتهام به سه نفر مقابل برمی گردد.


وی بیان داشت: این نوع رقیب هراسی  روحانی ، مردم را به ترس و وحشت انداخته است چون این اتهامات واهی که زده می شود خلاف اخلاق  و شرع و خلاف قوانین و مقرارت رقابت انتخاباتی است و انسان از آن متاسف می شود.

نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان کرباسچی درباره مدافعان حرم ابراز داشت: کرباسچی  فهم درستی از امنیت ملی ، دفاع ملی و توان دفاعی کشور برای مقابله با تهدیدات ندارد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس افزود: ایشان مدتی که مسئولیت نداشت از فرصتی که داشت استفاده و تعدادی کتاب مطالعه می کرد تا مقداری درباره امنیت و دفاع ملی اطلاعات پیدا می کرد، حیف است  که انسان این همه سال بی کار باشد و به اطلاعات خود اضافه نکند.


نقوی حسینی با بیان اینکه ملت ایران به خوبی درک می کند که امروز مرزها و خاکریز جمهوری اسلامی ایران در سوریه است، گفت: خاکریز جمهوری اسلامی در عراق و یمن است همه ما درک می کنیم با توجه به مواضع دشمن اگر امروز در عراق و سوریه و یمن جنگی نکنیم باید فردا در مرزهای کردستان و خوزستان و جای دیگر مبارزه کنیم.

وی بیان داشت: جنگ در عراق و سوریه و یمن عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود و باید از منافع ملی خود و  از مرزها و آب و خاک و ارزشهای انقلاب اسلامی دفاع کنیم.

نماینده مجلس شورای اسلامی  افزود: تعجب می کنم که کرباسچی چرا این موضوعات را متوجه نمی شود، لذا به ایشان توصیه میکنم مقداری مطالعه خود را بالا ببرد و همچنین به درک خود از امنیت ملی اضافه کند.


Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب
صفحه اصلی | تماس با ما | آرشيو | جستجو | پيوندها | عضويت در خبرنامه | نظرسنجي | لیست نظرات | درباره ما | RSS | ايميل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه