2018 February 21 - چهار شنبه 02 اسفند 1396

هرگاه غرب گرایان در کشور حاکم بودند، تحریم و فشار دشمن تشدید شده است/ با بصیرت انقلابی دشمن را در انتخابات ناامید کنیم
کد خبر: ٤٦٥٠٢ تاریخ انتشار: ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٦ - ١٥:٠٥
صفحه نخست » سیاسی » مطلب ویژه
حجت السلام پناهیان در گفتگو با انقلاب نیوز:
هرگاه غرب گرایان در کشور حاکم بودند، تحریم و فشار دشمن تشدید شده است/ با بصیرت انقلابی دشمن را در انتخابات ناامید کنیم

خطیب برجسته کشور با بیان اینکه هرگاه غرب گرایان در کشور حاکم بودند، تحریم و فشار دشمن تشدید شده است تصریح کرد: هر موقع غرب گراها در این کشور پایگاه اجتماعی پیدا کنند و نه اینکه قدرت پیدا کنند احتمال جنگ، تحریم و فشار ها بیشتر می شود. وقتی غرب گراهای لیبرال کار را در دولت بازرگان به عهده گرفتند این کشور داشت تجزیه می شد

حجت السلام علیرضا پناهیان در گفت و گو با
انقلاب نیوز
، درباره افرادی که می خواهند با ترساندن مردم از جنگ رای جمع آوری کنند، اظهار داشت: امریکا اگر می خواست از گزینه جنگ استفاده کند، آن را در مقابل گروه کوچکی در لبنان به نام حزب الله استفاده می کرد نه علیه ایران با این همه عظمت، امریکا نه تنها به این گروه کوچک نمی تواند تعرضی کند حتی به نوچه های این گروه کوچک اما با دل و جراتی بزرگ هم نمی تواند نگاه چپ بیاندازد.

کارشناس مسائل سیاسی افزود: ترامپ وقتی برای یک کشور کوچک مثل کره شمالی رجز می خواند پاسخ دندانی شکن "اگر به ما تعرض کنید با بمب های هیدروژنی کره زمین را نابود خواهیم کرد" مواجه می شود و بلا فاصله شاهد آن هستیم که ترامپ پایش را با ترس و لرز از گستاخی عقب می کشد و مصاحبه می کند که ما چه زمان کره شمالی را تهدید کردیم؟!

پناهیان اظهار داشت: این تمام قلدری ترامپ است که با یک جواب کوبنده سر فرود می آورد، آمریکا اگر می توانست با آن همه سرمایه ای که برای تروریست ها خرج کرد و همچنان هم خرج می کند بشار اسد مظلوم را سرنگون می کرد.
استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به شعار ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند تاکید کرد: این شعار خوبی است ولی باید یک چیز را به آن اضافه کرد و آن این است که ما قبل از این شعار باید اهل مدینه نباشیم تا فاطمه (س) تنها بماند و الا کار به غربت امیر المونین(ع) می رسد، چون وقتی کار به اینجا برسد و بعد قیام بکنیم که دیگر قیام معنی پیدا نمی کند.

پناهیان با طرح سوالی که چه کسانی به دنبال مطرح کردن جنگ در کشور هستند تصریح کرد: هر موقع غرب گراها در این کشور پایگاه اجتماعی پیدا کنند و نه اینکه  قدرت پیدا کنند احتمال جنگ، تحریم و فشار ها بیشتر می شود. وقتی غرب گراهای لیبرال کار را در دولت بازرگان به عهده گرفتند این کشور داشت تجزیه می شد.

وی ادامه داد: وقتی دولت غرب زده و لیبرال بنی صدر حاکم شد جنگ تحمیلی اتفاق افتاد، چه بسا اگر بنی صدر خائن به قدرت نمی رسید استکبار غلط می کرد به کشور ما جنگ را تحمیل کند.

کارشناس مسائل سیاسی گفت: کی بمب های شیمیایی را بر سر ملت ما ریختند و کی هواپیمای مسافر بری ما را در آسمان به آتش کشیدند؟ تنها زمانی بود که بوی سازش از میان لیبرال ها در زمان حضرت امام به مشام امریکایی ها رسید. کی جنایت کاران تروریست شروع کردن به طراحی عملیات مرصاد؟ این اتفاق وقتی افتاد که یک نفر به امام نامه نوشت که ای امام دیگر کسی حاظر نیست به جبهه برود و به دروغ تحلیل کرده بود و این نامه را به امام داد.
پناهیان با انتقاد از سیاسیون غرب گرای داخل کشور افزود: هر وقت غرب گرا ها و لیبرال ها به منصبی رسیدند یا جنگ تحمیل شده یا خونریزی شده و یا جنایت های مختلف صورت گرفته است.

وی گفت: تحریم های  جدید کی به ملت ما تحمیل شد؟ الا اینکه در زمان تکنو کرات های حاکم اتفاق افتاد؟ زمان دولت سازندگی تحریم ها شدت گرفت چون دشمن به منش لیبرال گونه آنها امید بسته بود و در زمان اصلاحات بود که تحریم ها تشدید شد چون به غرب گرایی آنها امید داشتند، در آخر به فتنه 88 رسیدیم که با قدرت گرفتن اجتماعی در کشور تحریم ها دو سه برابر شد.

کارشناس مسائل سیاسی تاکید کرد: اگر غرب زده ها رای بیاورند و حتی اگر رای مختصری که به دور دوم هم نیایند ولی رای آنها قابل توجه باشد تحریم ها ادامه پیدا خواهد کرد.وضع نباید مثل فاطمه زهرای مظلوم باشد که 40 شبانه روز تک تک درب مهاجرین و انصار را زد تا یک رای برای شوهر مظلوم تر از خودش بدست بیاورد. در مثل مناقشه نیست و هیچ کدام از کاندیداهای ما حتی به گرد پای غلام حضرت امیر هم نمی رسند و احمق ها و معاندین حرف من را تکه تکه نکنند که از آن سو استفاده کنند.

وی در پایان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرموده بودند که هرگاه دشمن امیدورار بشود به افراد داخل کشور فشار را از بیرون زیاد می کند گفت: هرچه تعداد رای غرب زده ها بیشتر شود فشار دشمن به این مملکت بیشتر خواهد شد. دشمن وقتی فتنه 88 اتفاق افتاد و به آن امیدوار شد فشار را بیشتر کرد. باید در این انتخابات دشمن را نا امید کرد و امیدوارم انقلاب را 10 قدم به جلو ببریم در مقابل کسانی که در این دولت خواستند دو سه قدم به عقب برگردنند.


Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب
صفحه اصلی | تماس با ما | آرشيو | جستجو | پيوندها | عضويت در خبرنامه | نظرسنجي | لیست نظرات | درباره ما | RSS | ايميل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه