2018 February 21 - چهار شنبه 02 اسفند 1396

رفع حصر برای روحانی فقط در حد یک شعار است و از آن سود نمی برد/دولت یازدهم دولت هاتمی است
کد خبر: ٤٦٥٨٩ تاریخ انتشار: ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٦ - ١٦:٣٢
صفحه نخست » سیاسی » مطلب ویژه
علی اکبر رائفی پور:
رفع حصر برای روحانی فقط در حد یک شعار است و از آن سود نمی برد/دولت یازدهم دولت هاتمی است

پایگاه انقلاب نیوز: علی اکبر رائفی پور گفت :دولت روحانی ترکیبی ازدولت هاشمی و خاتمی است یعنی همان دولت هاتمی و مطمئن باشید روحانی به دنبال رفع حصر نیست چون لیدر بودن را از دست می دهد.

به گزارش پایگاه انقلاب نیوز، علی اکبر رائفی پور در همایش انتخاب اصلح  که در مسجد امیرالمومنین(ع)  قم برگزار شد، اظهار داشت :دولت روحانی ترکیبی ازدولت هاشمی و خاتمی است یعنی همان دولت هاتمی. مطمئن باشید روحانی به دنبال رفع حصر نیست چون لیدر بودن را از دست می دهد.
 
وی گفت: هیولا سازی و آزادی های اجتماعی حربه ای است که روحانی از آن برای کسب آرا استفاده می کند.
 
این استاد دانشگاه با اشاره به اینکه در مناظره سوم روحانی اعلام کرد به ما رای بدهید تا در چهار سال بعدی بقیه تحریم ها را برداریم افزود: هر باری که به آمریکا اعتماد کردیم متضرر شدیم چون آمریکا اذعان کرده بلایی که بر سر شوروی سابق در آوردیم بر سر ایران هم می آوریم.
 
وی تصریح کرد: ما خیال اسرائیل را با برجام راحت کردیم چون بمب اتم نمی سازیم و اگر امتیاز بعدی که موشکی باشد را هم از دست بدهیم دیگر هیچ چیزی برای مقابله نداریم. و این دولت دقیقا به دنبال این بود و این کار را به نحو احسن انجام داد، آخر آدم کدام احمقی از یک سوراخ دو بار گزیده می شود؟
 
رائفی پور گفت: روزی را می بینم که با وجود این دولت در سال های بعد ادامه این مسیر بلایی سر ما بیاورد که بر سر ونزوئلا آمد، کشوری که آرزو داشت کارخانه تراکتور سازی داشته باشد.
وی با بیان اینکه ونزوئلا کشوری بود که فقط با نفت جنس می خرید و علنا تولید تعطیل شده بود افزود: وقتی قیمت نفت کاهش یافت تورم این کشور به 700 درصد رسید، اینها به دنبال این موضوع هستند. این دولت 400میلیارد دلار نقدینگی را تبدیل به 1200 میلیارد دلار نقدینگی کرد و این یعنی فاجعه اقتصادی.
 
کارشناس مسائل بین المللی با انتقاد از دولت یازدهم اظهار داشت: پاره کردن تسبیح یک ثانیه طول می کشد ولی جمع کردن آن چندین ساعت، ما سالی هزار میلیارد تومان هزینه می کنیم برای چاپ کتاب های درسی ولی در آمریکا یک کتاب را بعضا ده سال استفاده می کنند و دانش آموزان به صورت امانی از آن استفاده می کنند.  
 
وی با بیان اینکه در کشور ما به تولید کننده بهایی داده نمی شود گفت: جمشید آرین کسی بود که خودروی برقی تولید کرد ولی در 15سال پیش استقبالی نشد و همین برخورد باعث شد تا در تهران شاهد ترافیک و آلودگی باشیم و بعد از این موضوع بود که ایشان به خارج از کشور مهاجرت کرد.
 
علی اکبر رائفی پور گفت: امروز باید اعتماد اجتماعی را دوباره برگرداند، ما 24 سال سرمایه ایران را در شکم اختاپوستی به نام تهران ریختیم. در دولت احمدی نژاد یک مقداری این روند تغییر کرد و شهرستانها یک تکانی خوردند ولی باید حداقل پایتخت سیاسی را از تهران خارج شود.
 


Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب
صفحه اصلی | تماس با ما | آرشيو | جستجو | پيوندها | عضويت در خبرنامه | نظرسنجي | لیست نظرات | درباره ما | RSS | ايميل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه