2017 December 16 - شنبه 25 آذر 1396

فشار گسترده و سهم خواهی اصلاح طلبان از کابینه دولت دوازدهم
کد خبر: ٤٧٨٥٥ تاریخ انتشار: ١٠ مرداد ١٣٩٦ - ٠٧:١٤
صفحه نخست » سیاسی » مطلب ویژه
فشار گسترده و سهم خواهی اصلاح طلبان از کابینه دولت دوازدهم

پایگاه انقلاب نیوز:در روزهای اخیر و همزمان به نزدیک شدن مراسم تحلیف رئیس جمهور اصلاح طلبان فشار های گسترده ای را بر دولت کلید زده اند.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی پایگاه انقلاب نیوز،در روزهای گذشته صفحات شبکه های اجتماعی اصلاح طلبان بصورت گسترده و با فشار بر دولت و شخص رئیس جمهور از کابینه دولت دوازدهم سهم خواهی کرده اند تا جایی که این سهم خواهی شان به معرفی افراد هم رسیده است!
 
صفحات اصلاح طلبان در شبکه های اجتماعی در روزهای گذشته بشدت فعال شده اند تا با فشار گسترده بر رئیس جمهور از کابینه دوازدهم سهم خواهی کنند و با معرفی برخی چهره ها این پروژه شان را آغاز کرده اند .
 
عمده افرادی که از سوی اصلاح طلبان به عنوان سهم خواهی مطرح میشود چهره هایی هستند که عمدا در جریان فتنه 88 فعال بوده اند و اصلاح طلبان قصد دارند تا با استفاده از جو سازی خیانت های آنها را به ملت از کارنامه هایشان پاک کنند.
 
چهره های معرفی شده اصلاح طلبان برای سهم خواهی شان از کابینه دوازدهم علاوه بر فعال بودن در جریان فتنه 88 کارنامه های عملکردی شان نشان میدهد که فساد های اقتصادی گسترده و زد و بند هایی را داشته اند و میلیاردها تومان مال اندوزی کرده اند .
 
کابینه دوازدهم نمیتواند دیگر افرادی را در خود داشته باشد که مال اندوزی کرده اند و فساد های اقتصادی دارند ، کابینه دوازدهم باید از افرادی انتخاب شود که درد مردم را واقعا بفهمند و باری از روی دوش مردم بردارند و با عملکرد مناسب به مردم خدمتی کنند تا در این برهه از زمان که مردم در اوج مشکلات اقتصادی هستند مشکلات آنها را جوابگو باشند و راه حل مناسب داشته باشند.
 
شهیندخت مولاوردی یکی از گزینه هایی است که بشدت در شبکه های اجتماعی در روزهای گذشته اصلاح طلبان در تلاش هستند تا در دولت دوازدهم در کابینه با فشار جایگذاری اش کنند و عبدالرضا رحمانی فضلی به عنوان یک وزیر خنثی از سوی اصلاح طلبان برای کنار گذاشتن معرفی میشود.
 
عبدالرضا رحمانی فضلی دلایلی هم برای کنار گذاشتنش از سوی اصلاح طلبان بیان میشود که در نوع خودش جالب توجه است مثلا لغو کنسرت ها(!) یکی از دلایلی است که اصلاح طلب ها بشدت بر روی آن مانور میدهند که برای همین دلیل رحانی فضلی مناسب برای ماندن در کابینه دوازدهم نیست!
 
اما انتظار مردم از دولت دوازدهم و کابینه اش که از سوی شخص دکتر روحانی انتخاب و معرفی میشود باید در این برهه از زمان از افرادی شایسته و به دور از هرگونه پاسخ به سهم خواهی جریانات سیاسی انتخاب و معرفی شود و افرادی باشند که واقعا برای درد مردم راه حل داشته باشند نه اینکه بواهند از فرصت حضورشان در دولت برای خودشان مال اندوزی کرده و برای اطرافیان شان بنگاه های اقتصادی راه انداخته و به جای خدمت به مردم دلالی اقتصادی کنند.
 
انتظار ویژه ای که از کابینه انتخابی دولت دوازدهم است بسیار بالاست چرا که مردم در این برهه از زمان دچار مشکلات اقتصادی فراوانی هستند و باید با راه حلی سریع پاسخ نیاز های مردم داده شود.
 
توجه به اقتصاد مقاومتی ، مبارزه با فساد اقتصادی ، مبارزه با فساد در درستگاه های دولتی و جلوگیری از زد وبند ها ، مقابله با تحریم ها مسائل مهمی است که دولت دوازدهم باید بصورت ویژه آنها را عملیاتی کند تا جواب رای مردم را به خودش پاسخ داده باشد .
انتهای پیام / 180/ 3


Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب
صفحه اصلی | تماس با ما | آرشيو | جستجو | پيوندها | عضويت در خبرنامه | نظرسنجي | لیست نظرات | درباره ما | RSS | ايميل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه