2017 December 16 - شنبه 25 آذر 1396

هدف دشمن در فضای مجازی زدن اسلام است/در فضای مجازی بعضی از سنگرهای ما را دشمنان گرفته اند
کد خبر: ٤٨٣٨٩ تاریخ انتشار: ١٩ مرداد ١٣٩٦ - ١٦:٣٧
صفحه نخست » سیاسی » مطلب ویژه
رییس سازمان بسیج مستضعفین:
هدف دشمن در فضای مجازی زدن اسلام است/در فضای مجازی بعضی از سنگرهای ما را دشمنان گرفته اند

پایگاه انقلاب نیوز: رییس سازمان بسیج مستضعفین بیان داشت: متاسفانه بعضی از سنگرهای ما در فضای مجازی به دست دشمنان افتاده است که باید آنها را پس بگیریم و این فقط با هم افزایی و کار گروهی و جمعی میسر خواهد شد.

به گزارش پایگاه انقلاب نیوز،سردار غلام حسین غیب پرور در جمع شرکت کننده گان در برنامه ملی "فصل وصل" در مشهد مقدس گفت :شرط موفقیت یک عملیات در مقابل دشمنان هم افزایی نیروهای انقلابی ،صبر و تحمل یکدیگر ،بی هیاهو عمل کردن و با توکل و تقوا الهی میسر خواهد بود.

 غیب پرور افزود :در جریان پیروزی های ما در جنگ تحمیلی و رزمندگان اسلام برای  نام و نشانی کار نمی کردند و فقط برای رضای الهی و گمنامی کار می کردند و برای همین بود که نتیجه های خوب می گرفتند و پیروزی های متعددی را برای ما به ارمغان می آوردند.

وی ادامه داد: شرط پیروزی در مقابل دشمنان ،اولین گامش شناخت دشمن است، دومین گامش هدایت و هم افزایی و کار گروهی با هدف دقیق و برنامه ریزی شده برای مقابله با دشمن شناخته شده است و سومین گامش پیروزی است که به دست خواهد آمد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین افزود : در فضای مجازی امروز یک جنگ تمام عیار بر علیه انقلاب اسلامی و فرهنگ ما شکل گرفته است که می بایست با تمام قدرت و توانمان در مقابل این جنگی که دشمن به ما تحمیل کرده است مقاومت و ایستادگی کنیم و از این فضای ایجاد شده بهترین استفاده و بهره برداری رو داشته باشیم.

 غیب پرور تاکید کرد :در فضای مجازی، غرب امروز به یک ابر امپراتوری تبدیل شده است که اجازه نمی دهد کسی قدرت نمایی کند و با تکنولوژی های به روز، قدرت کار به جبهه مقابلش را نمی دهد .

وی بیان داشت: هدف دشمنان ما در فضای مجازی زدن اسلام است و به هر نحوی برای نابودی اسلام و دیگر ادیان الهی در تلاش است تا کفر را در فضای مجازی به همه مردم جهان القا کند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین اگفت: متاسفانه بعضی از سنگرهای ما در فضای مجازی به دست دشمنان افتاده است که باید آنها را پس بگیریم و این فقط با هم افزایی و کار گروهی و جمعی میسر خواهد شد.

 غیب پرور افزود: اگر منیت در بین نیروهای انقلابی جای بگیرد فاجعه خواهد آفرید و این منیت ها باعث می شود تا دشمنان بیشترین استفاده را از منیت های نیروهای انقلابی کنند.

وی تصریح کرد: جبهه انقلاب اسلامی باید با هم افزایی پیگیر مطالبات رهبر معظم انقلاب باشد و با صبر و تحمل و کار دقیق برنامه ریزی شده میتوان بهترین نتیجه ها را گرفت.

غیب پرور در ادامه سخنانش در جمع فعالان فضای مجازی گفت: فعالیت در فضای مجازی مجاهدت می خواهد و کسانی در این جبهه می توانند به دشمنان ضربه بزنند که با عقیده و صبر و تحمل و البته داشتن سواد رسانه ای  به جبهه انقلاب اسلامی کمک کنند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین: خاطر نشان کرد: در جریان مقابله با دشمنان در فضای مجازی باید با توان و تفکر انقلابی کار کرد تا دشمن ضربه بخورد .

غیب پرور تصریح کرد: دشمنان ما فهمیده اند از چه رخنه ای برای ضربه زدن به جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی وارد شوند و در این فضای مجازی هر روز با قدرت وارد می شوند که باید نیروهای فعال در جبهه فرهنگی انقلاب هم با قدرت وارد این فضا شوند ،غفلت نیروهای انقلابی در فضای مجازی  باعث می شود تا دشمنان لحظه به لحظه ضربه ای جدید به انقلاب اسلامی بزنند و سنگری را از ما بگیرند.


Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب
صفحه اصلی | تماس با ما | آرشيو | جستجو | پيوندها | عضويت در خبرنامه | نظرسنجي | لیست نظرات | درباره ما | RSS | ايميل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه