2018 January 23 - سه شنبه 03 بهمن 1396

نسل سوم و چهارم انقلاب پس از پرونده هسته ای به بدعهدی آمریکا پی برد/ اراده جوانان برای ایستادگی در برابر آمریکا بیش از گذشته افزایش پیدا کرده است
کد خبر: ٥١٩٨٦ تاریخ انتشار: ٠٩ آبان ١٣٩٦ - ١٣:٥٧
صفحه نخست » سیاسی » مطلب ویژه
کارشناس مسائل خاورمیانه:
نسل سوم و چهارم انقلاب پس از پرونده هسته ای به بدعهدی آمریکا پی برد/ اراده جوانان برای ایستادگی در برابر آمریکا بیش از گذشته افزایش پیدا کرده است

پایگاه انقلاب نیوز:کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: امروز حتی نسل سوم و چهار انقلاب در پرونده هسته ای به بدعهدی آمریکا پی برده است و ماهیت آمریکا حتی بر خوش باورانی که دستکش مخملین دست های فولادی و چدنی آمریکا را لمس کرده بودند و در اعتقادات استکبار ستیزی آنها خلل ایجاد شده بود روشن و اراده آنها برای مقابله با استکبار افزایش پیدا کرد.

سید رضا صدرالحسینی در گفت و گو باانقلاب نیوز، با اشاره به 13 آبان روز استکبار ستیزی و لزوم آشنایی جوانان با دشمنی آمریکا با ملت ایران اظهار داشت: در آستانه روزی هستیم که خیانت ها و جنایات استکبار جهانی و آمریکا نقطه عطفی در اذهان ملت ایران به جا گذاشته است.

وی افزود: ملت ایران با نگاه به تاریخ مشاهد می کند امام خمینی(ره) به دلیل مخالفت با آمریکا سالهای متمادی به خارج کشور تبعید بود اما برای شعار استکبار ستیزی و پیروزی لحظه ای عقب نشیتی نکرد.

استاد دانشگاه با اشاره به حمایت های آمریکا از رژیم پهلوی گفت: شاه دانشجویان را به رگبار بست و جوانان کشور را به شهادت رساند، ملت ایران هنگامی که به خاطرات خود توجه می کند به روزی می رسد که آمریکا از همه تلاش برای حفظ رژیم پهلوی استفاده کرد.

کارشناس مسائل خاورمیانه بیان داشت: 13 آبان به عنوان روز استکبار ستیزی در تاریخ ملتی ثبت شده که دشمنی آمریکا با خود را احساس کرده است و روزی است که ملت ایران همه فریادهای خود را بر اساس رهنمودهای امام راحل بر سر آمریکا  می کشد.

صدرالحسینی افزود: امروز در شرایطی در آستانه 13 آبان هستیم که حتی نسل سوم و چهار انقلاب در پرونده هسته ای به بدعهدی آمریکا پی برده است و این کشور چهره واقعی دهه گذشته را نشان داد، آمریکا از پهلو به نمایندگان ملتی خنجر وارد کرد که دست توافق در پرونده هسته ای و برجام داده بود.

وی با اشاره به دشمنی های آمریکا علیه ملت ایران اظهار داشت: امروز بیش از گذشته مردم ایران و جوانانی که بر اساس فضاسازی ایجاد شده تصور می کردند ماهیت آمریکا تغییر کرده اما به ماهیت واقعی آن پی بردند و متوجه شدند نسل اول و دوم درست و دقیق به ماهیت آمریکا پی برده بودند.

استاد دانشگاه بیان کرد: امروز در کنار جوانانی مرگ بر آمریکا را فریاد می زنیم که برخی از آنها در ماه های گذشته تصور می کردند بتوان با توافق برجام بعضی از خواسته های برحق جمهوری اسلامی از آمریکا ستانده شود اما در ماه های اخیر آمریکا چهره واقعی خود را نشان داد و به همه ثابت کرد که هیچ تغییری نکرده است.

کارشناس مسائل خاورمیانه ابراز داشت: ماهیت آمریکا حتی بر خوش باورانی که دستکش مخملین دست های فولادی و چدنی آمریکا را لمس کرده بودند و در اعتقادات استکبار ستیزی آنها خلل ایجاد شده بود روشن و اراده آنها برای مقابله با استکبار افزایش داد، ملت ایران روز 13 آبان با فریاد بلند و اراده قوی شعار مرگ بر آمریکا را بر سر مردم دنیا فریاد زده و چهره استکبار را به آنها نشان خواهد داد.


Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب
صفحه اصلی | تماس با ما | آرشيو | جستجو | پيوندها | عضويت در خبرنامه | نظرسنجي | لیست نظرات | درباره ما | RSS | ايميل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه