2018 January 19 - جمعه 29 دي 1396

جریان غرب گرایِ حامی دولت دقیقاً به دنبال چیست؟!
کد خبر: ٥٥٢٨٨ تاریخ انتشار: ١٧ دي ١٣٩٦ - ١١:٢٥
صفحه نخست » سیاسی » پیشنهاد سردبیر
به بهانه برخی اظهارنظرها و موضع گیری ها در قبال آشوب های اخیر؛
جریان غرب گرایِ حامی دولت دقیقاً به دنبال چیست؟!

پایگاه انقلاب نیوز: در جریان فتنه روزهای گذشته که با واکنش مقتدرانه و پاسخ بسیار محکم مردم به فتنه گران همراه بود، متاسفانه همچنان برخی از چهره های اصلاح طلب و دولتی ها سعی می کنند تا با انحراف افکار عمومی به سمت و سوهای دیگر اعتراضات مردم را نادیده گرفته و از پاسخ دادن به مردم طفره می روند.

به گزارش پایگاه انقلاب نیوز،به نظر می رسد پشت پرده جریانات فتنه روزهای اخیر و آشوب های خیابانی و سر دادن شعارهای ساختار شکنانه و نشانه رفتن اصل نظام از سوی  فتنه گران که برخی اصلاح طلبان می خواهند آنها را مردم جلوه دهند و اعتراضات مسالمت آمیز مردمی را با آشوب گران یکپارچه کرده و به طرف جلو حرکت کنند ، اما پشت پرده واقعی جریان های این روزها به نظر می رسد که وادار کردن ایران به پذیرش برجام های 2 و 3 و 4 است که غربی ها می خواهند با این توطئه های داخلی و با همکاری برخی عناصر نفوذی شان در داخل جمهوری اسلامی را مجبور به پذیرش آن کنند.

جریان ضد انقلاب سعی دارد تا با استفاده از این فتنه گری های داخلی و همچنین فشار همه جانبه اقتصادی بر مردم از سوی عناصر داخلی نفوذی شان قدرت چانه زنی خودشان را بالا برده و سعی کنند با استفاده از فشار همه جانبه بر جمهوری اسلامی فشار وارد کنند و با ایجاد نارضایتی گسترده در بین مردم به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.

به نظر می‌رسد بین شعارهای ساختار شکن و آشوب‌ها و نه البته اعتراضات به حق مردم، با سفر مقامات بلند پایه غربی (به ویژه فرانسه) به ایران ارتباط معنا داری وجود دارد و با استفاده از این طریق می خواهند همچنان سایه تهدید و تحریم را بر ایران نگه دارند و به مردم چنین القا کنند که تنها راه پیشرفت ایران و رفاه و زندگی مردم در گروی ارتباط با غرب است و اگر این چنین نشود مردم ایران همچنان در مشکلات باقی خواهند ماند.

این که همه مشکلات مردم با ارتباط با کشورهای غربی و خودفروختگی رفع می شود یک دروغ بزرگ است ، چه آن که بی شک تنها راه رفع مشکلات مردم تکیه بر توان داخلی و تقویت بنیه های مادی و معنوی در همه زمینه ها خواهد بود.

کشورهای غربی و عناصر نفوذی شان در داخل می کوشند تا با انحراف افکار عمومی مشکلات گسترده مردم را در رسانه هایشان به صورت گسترده برجسته ساخته و شعارهای ساختار شکنانه در اعتراضات اخیر حکایت از آن دارد که طراحی‌های مرکز قدرت در کاخ سفید برای تغییر ساختار در ایران، از سوی سلطنت‌طلبان، منافقین و فتنه‌گران، در حال اجرایی شدن است.

از یاد نبریم که چندی قبل پایگاه رسانه‌ای" اَلمانیتور" به نقل از مقامات کاخ سفید خبر داده بود که تغییر نظام ایران از طریق رکود اقتصادی در ترکیب با شورش‌های اجتماعی و قومی امکان‌پذیر است و این فتنه انگیزی ها در داخل و فریب افکار عمومی به دست رسانه های شایعه پراکن و دروغ پرداز تنها هدف استکبار جهانی را دنبال می کنند که با هوشیاری مردم این فتنه هم همچون گذشته دفع شد اما مسئولان باید توجه داشته باشند که باید در قبال کم کاری ها و ضعف و کاستی ها و عدم توجه به مشکلات معیشتی مردم پاسخگو بوده و نقاط ضعف و نقصان خود را سریعاً جبران کنند.


Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب
صفحه اصلی | تماس با ما | آرشيو | جستجو | پيوندها | عضويت در خبرنامه | نظرسنجي | لیست نظرات | درباره ما | RSS | ايميل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه