2018 January 19 - جمعه 29 دي 1396

مرفهین بی دردی که به گرانی اعتراض کردند!
کد خبر: ٥٥٣٢٠ تاریخ انتشار: ١٨ دي ١٣٩٦ - ٠٩:٢٨
صفحه نخست » سیاسی » مطلب ویژه
مرفهین بی دردی که به گرانی اعتراض کردند!

پایگاه انقلاب نیوز: در میان آشوبگران و دستگیر شدگان افرادی با لباس های مارک دار و گوشی ها میلیونی به دست در حال فیلم برداری از تجمعات و تحریک مردمی هستند که فکر می کنند اینها هم غم نان دارند اما اینها واقعا می دانند قیمت اقلام از جمله تخم مرغ چقدر است که حالا برای گرانی اش فریاد می زنند و نظام را زیر سوال می برند؟

به گزارش پایگاه انقلاب نیوز،این روزها تیتر اصلی اخبار همه رسانه ها از جمله روزنامه ها و سایت ها اغتشاشات و نا آرامی های اخیر در کشور است، مسئله ای که رسانه های بیگانه آن را اعتراض به نظام و انقلاب نشان می دهند، اما راهپیمایی هایی به رنگ بصیرت 9 دی نشان داد که مردم به خاطر گرانی ها و بیکاری هرگز پرچم کشور خود را به آتش نمی کشند، هر گز اموال مردم و اموال عمومی را تخریب نمی کنند.

قانون جمهوری اسلامی ایران  موضوع تجمعات و اعتراضات را مشخص کرده است به طوری که مردم می‌توانند از طریق وزارت کشور و استانداری‌ها مجوز بگیرند.

مردم اگر اعتراضی هم دارند کاملا مسالمت آمیز بیان می کنند اگر تجمعی هم انجام می شود مانند همه تجمع های پیشین که در مقابل مجلس، استانداری ها و فرمانداری ها انجام می شود کاملا قانونی و برای احقاق حق از دست رفته شان است.

منطق این مسئله را نمی پذیرد که برای اعتراض به بیکاری و فقر شهروندان شهر خور را به آشوب کشیده و اموال عمومی را تخریب و بانک ها را آتش بزنند پس اینهایی که این روزها در حال انجام این حرکات ضد ملی هستند چه کسانی  بودند.

آیا این افراد واقعا  درد گرانی دارند، درد فقر و معیشت دارند یا به دنبال اهداف سیاسی خود هستند و این بار ناجوانمردانه نگذاشتند صدای مردم معترض به گرانی به گوش مسئولین برسد.
حجت الاسلام علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: تعدادی از فرزندان سرمایه‌داران قم جزو دستگیر شدگان هستند.

همچنین احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: درصد قابل توجهی از بازداشت شدگان حوادث اخیر، بومی شهر‌ها نیستند و از اراذل و اوباش و یا سابقه دارانی هستند که پیش از این رصد اطلاعاتی شده اند.

با نگاه به تجمعات اخیر در شهر های مختلف و افرادی که شعار های ضد نظام و ساختار شکنانه سر می دادند کاملا می توان یک جامعه شناسی انجام داد این طیف چه کسانی هستند، افرادی با لباس های مارک دار و گوشی ها میلیونی به دست در حال فیلم برداری از تجمعات و تحریک مردمی هستند که فکر می کنند اینها هم غم نان دارند اما اینها  واقعا می دانند قیمت اقلام از جمله تخم مرغ چقدر است که حالا برای گرانی اش فریاد می زنند و نظام را زیر سوال می برند؟

اینهایی که پول یک کیلو تخم مرغ پول آدامسشان هم نیست و به راحتی از احساسات مردم سوء استفاده کردند، وقتی اعلام می شود فرزند سرمایه داران بی درد در بین تجمع کنندگان به بهانه به گرانی ها دستگیر شدند یاد اخبار صفحه حوادث که پولدار های مرفه که برای تفریح دزدی می کنند می افتیم .

این افراد به درجه از رفاه و بی دردی رسیده اند که این بار مردم را به بازی گرفته و تفریح می کنند، افرادی که با دار بودن ثروت و سرمایه عظیم به گرانی اعتراض می کنند اگر واقعا دلسوز مردم هستند بخشی از سرمایه خود را به فقرا اختصاص دهند اگر این کار را نمی کنند و در تجمعات و اغتشاش ها شرکت می کنند دو حالت می تواند داشته باشد این افراد یا از نظر روانی مشکل دارند که باید درمان شود.

حالت دوم اینکه این ها از رفاه زیاد و به قولی زیر دل زدن خوشی به دنبال هداف سیاسی و عقده گشایی ها از نظام هستند البته نظام و حکومتی که درون همان به این ثروت های عظیم دست پیدا کردند.


Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب
صفحه اصلی | تماس با ما | آرشيو | جستجو | پيوندها | عضويت در خبرنامه | نظرسنجي | لیست نظرات | درباره ما | RSS | ايميل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه