2018 February 20 - سه شنبه 01 اسفند 1396

عذرخواهی و پذیرش ضعف زمینه رشد کشور را فراهم می کند/ رسانه ها دستاوردهای انقلاب اسلامی را بازگو کنند
کد خبر: ٥٧٠٥٣ تاریخ انتشار: ١١ بهمن ١٣٩٦ - ٢٢:٢٠
صفحه نخست » سیاسی » مصاحبه و گفتگو
عضو مجلس خبرگان رهبری:
عذرخواهی و پذیرش ضعف زمینه رشد کشور را فراهم می کند/ رسانه ها دستاوردهای انقلاب اسلامی را بازگو کنند

پایگاه انقلاب نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: گاهی اوقات با پیدا کردن نقاط ضعف زمینه را برای سواستفاده دشمنان پدید می آوریم اما اگر در جایی ضعفی وجود دارد از مردم عذرخواهی کنیم زمینه را برای رشد کشور فراهم کردیم.

حجت الاسلام و المسلمین محمد حاج ابوالقاسم دولابی در گفت و گو با خبرنگار انقلاب نیوز،با اشاره به سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  اظهار داشت: در آستانه چهلمین سال از پیروزی انقلاب اسلامی روز به روز اقتدارمان در منطقه و جهان بیشتر شده و در مقابل دشمنی های استکبار جهانی افزایش پیدا کرده است.

وی افزود: روند حملات دشمن علیه کشورمان روند صعودی داشته است و نباید توقع داشته باشیم که دشمن از ما تعریف کند،هجمه عظیم تبلیغاتی علیه کشورمان نشانه موفقیت جمهوری اسلامی در عرصه بین الملل در برابر استکبار جهانی است.

عضو مجلس خبرگان رهبری بیان داشت: خدماتی که جمهوری اسلامی در 40 سال گذشته انجام داده است با دوران شاه قابل مقایسه نیست، به برکت انقلاب اسلامی کشورمان پیشرفت های عظیمی در عرصه های مختلف به دست آورده است، عدالت اجتماعی بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته و به وقوع پیوسته است.

استاد حوزه علمیه گفت: رشد علم و تکنولوژی در کشورمان افزایش پیدا کرده است و توفیقات زیادی به دست آوردیم، البته نقاط ضعفی وجود دارد که  دشمنان با سواستفاده از نقاط ضعف و بزرگ نمایی آن سعی در سواستفاده دارند.
 
حاج ابوالقاسم دولابی ابراز داشت: رسانه ها وظیفه دارند با هوشیاری کامل نسبت به ترفندهای دشمنان اقدام کرده و نقاط قوت و دستاوردهای انقلاب اسلامی را بازگو کنند، باید نقاط ضعف را صادقانه بازگو کنیم و ریشه یابی انجام دهیم تا دشمن اجازه سواستفاده پیدا نکند.

وی تصریح کرد: گاهی اوقات با پیدا کردن نقاط ضعف زمینه را برای سواستفاده دشمنان پدید می آوریم اما اگر صادقانه  نسبت به نقاط ضعف ابراز کنیم و اگر در جایی ضعفی وجود دارد از مردم عذرخواهی کنیم زمینه را برای رشد کشور فراهم کردیم.

عضو مجلس خبرگان رهبری ابراز داشت: این واقعیت است که اگر عقب نشینی شود دشمن جلو میاد وهرچه در برابر دشمن با صلابت و استحکام ایستادگی کنیم لطمه کمتری می خوریم.

استاد حوزه علمیه با بیان اینکه دشمنان احساس کردند می توانند با ابزارهای تبلیغاتی مردم را در برابر خواسته های نابحق خویش تسلیم کنند، افزود:عملکرد چند ساله دولت تجربه گران بهایی برای مردم ایران بود به خصوص برای کسانی که تصور می کردند با تعامل از موضع ضعف در برابر قدرت های جهانی می توان دستاوردی به دست آورد اما تصور آنها اشتباه بود.
 
حاج ابوالقاسم دولابی با تاکید بر لزوم ایستادگی در برابر دشمن ابراز داشت: امروز برای همه این موضوع تثبیت شد که قدرت های جهانی به هیچ وجه در برابر یک ملت و کشوری که می خواهد روی پای خود ایستادگی کند، کوتاه نخواهد آمد.

 وی با اشاره به لزوم حمایت از کالای داخلی افزود: مردم می توانند آینده ای بهتر برای خود بسازند که لازمه آن خرید تولیدات داخلی و تقویت اقتصاد مقاومتی و جلوگیری از وارادات غیر ضروری و تلاش برای صادرات کالا است.


Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب
صفحه اصلی | تماس با ما | آرشيو | جستجو | پيوندها | عضويت در خبرنامه | نظرسنجي | لیست نظرات | درباره ما | RSS | ايميل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه