2018 February 20 - سه شنبه 01 اسفند 1396

اعترافات جدید دستگیر شدگان آشوب های اخیر/دستگیر فردی که در حال کار گذاشتن شنود روی دکل مخابرات بود
کد خبر: ٥٧٠٩١ تاریخ انتشار: ١٤ بهمن ١٣٩٦ - ٢٠:٥٩
صفحه نخست » سیاسی » مطلب ویژه
معاون عملیاتی قرارگاه امنیتی ثارالله مطرح کرد؛
اعترافات جدید دستگیر شدگان آشوب های اخیر/دستگیر فردی که در حال کار گذاشتن شنود روی دکل مخابرات بود

پایگاه انقلاب نیوز: معاون عملیاتی قرارگاه امنیتی ثارالله گفت: اخیرا فردی را دستگیر کردیم که در حال کار گذاشتن شنود روی یکی از دکل های مخابراتی بود اطلاعاتی خوبی هم از او گرفتیم که فعلا نمی توانم بگوییم ما در این زمینه ها به بلوغی رسیدیم که به غرب طعنه میزنیم.

به گزارش پایگاه انقلاب نیوز،ناصر شعبانی معاون عملیاتی قرارگاه امنیتی ثارالله  طی سخنرانی در یادواره شهدای قم اظهار داشت: گرامی داشت شهدا ارائه یک مدل برای این است که راه و مسیر را گم نکنیم، باید در مسیر شهدا عمل کنیم، دشمن همیشه در حال نقشه کشیدن برای ما است.
 
وی گفت: آشوب هایی که اخیرا در کشور رخ داد و یک عده آمدند و در سالگرد انقلاب اسلامی ایران آشوب کردند مانند همان هایی که در سال 88 فتنه کردند بودند اما مردم دیدند که این فتنه ها چگونه جمع شد، برخی ها نمی فهمند و جاهل هستند اما برخی ها می فهمند.

رهبری همیشه دغدغه مشکلات و معیشت مردم را دارد

وی بیان داشت: ضد انقلاب از این مسئله استفاده کرد و گفت این قیام تهی دستان و جنبش فرو دستان است اما آنچه در کف خیابان بود آشَوب بود هر پدیده یک عوامل درونی دارد و یک عوامل بیرونی، از دولتمردان توقع است که به داد مردم برسند رهبری هم همیشه دغدغه مشکلات و معیشت مردم را دارد.

معاون عملیاتی قرارگاه امنیتی ثارالله افزود: متاسفانه برخی اتفاقات جامعه ما اصلا اسلامی نیست یکی گرسنه است و یکی سیر  است، من به عنوان یک نظامی افتخار می کنم که فرمانده من یک زندگی ساده و پاکدست دارد اما برخی مسئولین زندگی های دارند که درد مردم را متوجه نمی شوند.

شعبانی گفت: از 6سال پیش گروه های افراطی در عراق، سوریه، افغانستان ، مصر و الجزایر و حتی در ایران قرائت های غلط از اسلام می کنند و دست به جنایت می زنند کار اسلام به جایی رسیده است که فردی مانند بن لادن به اسم اسلام دست به جنایت می زند، برخی گروه های افراطی در منطقه می گویند ما کاری را که یزید نیمه تمام  گذاشت می خواهیم تمام کنیم، این چه اسلامی است که سر می برند و آدم می کشند.

معاون عملیاتی قرارگاه امنیتی ثارالله خاطر نشان کرد: خود کلینتون اعتراف کرد که این گروه های افراطی را ما خودمان درست کردیم اینها مساجد شیعه و سنی و کلیسا ها را تخریب می کنند و مرد، زن و دختر مسلمان را به اسارت می برند اینها به خبرنگار آمریکایی، خبرنگار فرانسوی و خلبان اردنی هم رحم نمی کنند کجای اسلام اجازه میدهد به اسم اسلام چنین جنایاتی انجام شود.

نمی توانیم نسبت به جنایات منطقه بی تفاوت باشیم

وی گفت: ما به عنوان مسلمان نمی توانیم نسبت به این جنایات بی تفاوت باشیم نمی توانیم بگوییم ایران امن است و ما امنیت داریم و این جنایاتی که در منطقه رخ می دهد ربطی به ما ندارد مگر می شود نسبت به این مسئله بی تفاوت باشیم و شاهد باشیم کودکان و زنان را به قتل می رسانند، یا زندگی با آزادگی باید باشد یا با شهادت،  امام حسین(ع) هم اهل مبارزه بود نه مذاکره گاهی برخی ها آدرس غلط می دهند اما  سیاست خارجی ما این است که از مظلوم دفاع کنیم.

معاون عملیاتی قرارگاه امنیتی ثارالله  خاطر نشان کرد: تیلرسون وزیر امور خارجه آمریکا گفت ما برای ایران طرح داریم به صراحت عربستان به آمریکا می گوید اوضاع داخلی ایران را به هم بریزید ما هزینه اش را پرداخت می کنیم.

شعبانی بیان داشت: مشکلات اقتصادی وجود دارد تحریم ها وجود دارد اما امنیت داریم، حواسمان باشد که دشمنان برایمان طرح دارند در زمان آشوب های اخیر مریم رجوی منافق می گوید ما از نیروهای مجاهدین خلق می خواهیم در کف خیابان ها بیایند، دست منافقین و خاندان پهلوی در آشوب های اخیر بود.

 مسئولین پاسخگوی مردمی که متضرر شده اند باشند

وی تصریح کرد: برخی از مردم در موسسات سرمایه گذاری کردند عدم کنترل درست مسئولین باعث شد این مردم متضرر شوند و باید پاسخگوی این مردم باشند حساب این مردم معترض با آنها که آشوب کردند جداست آشوبگران بین مردم آمدند و با شعار های انحرافی به دنبال آشوبگری بودند.

معاون عملیاتی قرارگاه امنیتی ثارالله  تاکید کرد: در تهران برخی زنان بدکاره متصل به برخی وزارت خانه های خارجی دستگیر شدند دونفر دیپلمات دستگیر شدند که 24 ساعات قبل از این حوادث به ایران آمدند در این آشوب ها به نفع شاه پهلوی شعارمی ادند که حادثه خونین 17 شهریور را رقم زده بود.

شعبانی بیان داشت: در حادثه فتنه 88 در 23 نقطه از تهران آرم صهیونیست ها نصب شده بود بر فرض تقلب هم شده بود باید گفت به اینها چه ربطی داشت، العان آقای عارف اعلام می کند که تقلبی نشده بود و کروبی از مردم عذرخواهی می کند که باعث شدند چنین اتفاقاتی رخ دهد  و از آشتی ملی صحبت می کنند، اعلام شده 68 میلیارد به اموال بیت المال خسارت وارد شده است حالا از چه آشتی حرف می زنند، در حال بررسی هستیم و در آینده نزدیک با سند چیزهایی را در این زمینه اعلام خواهیم کرد.

معاون عملیاتی قرارگاه امنیتی ثارالله  افزود: رضا پهلوی پول می دهد پرچم جمهوری اسلامی ایران را پایین بکشند،  فردی که پرچم ایران را پایین کشید یک دانشجوی تهی دست بود او اعتراف کرد که شب در خوابگاه بوده و  صدای شعار را شنید به محوطه که آمد فردی به او گفت که دومیلیون به تو پول می دهم پرچم ایران را پایین بکشی یک میلیون همان لحظه به من داد و گفت یک میلیون بعدی را وقتی پرچم را پایین بیاوری پرداخت می کنم آن دانشجو می گوید وقتی پرچم را پایین آوردم دیگر آن فرد را ندیدم.

23 نفر به صورت مشکوک کشته شدند

شعبانی گفت: دختری دستگیر شده که  اصلا 6سال بود در ایران نبود اینها چه کسانی هستند اینها آمدند دین من و شما را از بین ببرند، در حوادث اخیر 23 نفر به صورت مشکوک کشته شدند در این آشوب ها اصلا اجازه استفاده از اسلجه داده نشده بود، برنامه دشمن این بود که یک عده بیایند عده ای از مردم را بکشند و بگویند ایران مخل حقوق بشر است باید تحریم ها برگردد و بگوید خود ایران مقصد بازگشت تحریم ها بود.

وی اظهار داشت: هشتک هایی که این آشوب ها را فرا می خواندند 26 درصد از ایران 28 درصد از عربستان و مابقی از استرالیا، آلمان و امارات بود این یعنی ملت ایران دشمن دارد.

معاون عملیاتی قرارگاه امنیتی ثارالله  افزود: اخیرا فردی را دستگیر کردیم که در حال کار گذاشتن شنود روی یکی از دکل های مخابراتی بود اطلاعاتی خوبی هم از او گرفتیم که فعلا نمی توانم بگوییم ما در این زمینه ها به بلوغی رسیدیم که به غرب طعنه میزنیم.

شعبانی در پایان گفت: 1069 تجمع داشتیم اما یک مسئول هنوز نیامده به این مردم پاسخ دهد مسئولین باید پاسخگو باشند درست است که  تحریم ها باعث شده که مردم در سختی باشند اما ما سوء مدیریت هم داریم.


Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب
صفحه اصلی | تماس با ما | آرشيو | جستجو | پيوندها | عضويت در خبرنامه | نظرسنجي | لیست نظرات | درباره ما | RSS | ايميل | نسخه موبایل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه